Glavni meni

Bocni gumirani tank protektori za Kawasaki Z1000 2009-2013

Započeo gixxer, 17 Mart, 2018, 15:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Novo,kupljeno greskom,napravljeni od kvalitetne mekane gume,sprecavaju grebanje rezervoara pantalonama sa protektorima,pase na modele Z1000 2009-2013,duzina 30.5 cm,sirina na najsirem delu 13cm,cena je 20 eu,moze slanje,tel:063-177-05-08









Hohštapler

...to spreèava klizanje... ne grebanje.
I ne bi da se me¹am ali mi cena pomalo strma...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

gixxer

Kolega iz iskustva za one koji se u krivinama namestaju tj vise sa motora,ne sede kao zakovani za sediste desava se i grebanje na tom bocnom delu rezervara kolenom pogotovo koznim pantalonama,a za cenu zasto mislis da je strma,placeni su na Ebayu 15 eu i 5 eu posta sto su mi doneli,ukupno 20 eu,ako negde kod nas ima jeftinije,ja spustam cenu


gixxer

#5
Gospodo dusebriznici kupite ovo na Aliexpresu ako vam je tako bolje,ja sve sto sam tamo kupio cekao min.30 dana,platio 20% PDV i 150 din Postexpres iako je sve bilo freeshiping,grebe,ne grebe,klizi ne klizi zabole me bas imam ovo da prodam ,ako nekog interesuje javice se ,ako ne prodam neka stoji za uspomenu,spustam cenu na 1500 dinara i to je to,koga interesuje taj ce me kontaktirati,a svi ostali komentatori,lepo je vreme,idite ljudi da vozite motore i uzivajte u tome,nemojte da vam ove gume budu nejveci problem u zivotu,sretna vam i bezbedna voznja,pa hajde na drum

Hohštapler

Zna¹ kako... ja isto znam po¹to je ovo, ali nisam iznosio cene, smatram da nije umesno bu¹iti tudji oglas..
Cena je uvek stvar kupca i prodavca. Ja sam samo reko da mi deluje strmo... al ja sam stipsa.

A i minus je od mene. Ne znam, ton mi se nije svideo...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

gixxer

Ma nije problem druze za minus,moze odmah jos jedan,evo ja cu tebi plus,samo da skontam kako se daje [cheers],ne vredi sve ovo toga  da se mi raspravljamo oko neke gluposti,idemo bolje da se vozimo,samo oprezno da sacuvamo citave glave,evo i danas zamalo ali bas za dlaku da budala uleti kolima odpozadi u sinov motor dok je stajao na semaforu,gleda debil kako se ugasilo crveno i evo sad ce zeleno pa on ni ne mora da stane nego samo da produzi ,a ne vidi da motor stoji  i ceka zeleno pa da krene

TEEfqd

Citat: gixxer poslato 13 April, 2018, 18:04
Gospodo dusebriznici kupite ovo na Aliexpresu ako vam je tako bolje,ja sve sto sam tamo kupio cekao min.30 dana,platio 20% PDV i 150 din Postexpres iako je sve bilo freeshiping,grebe,ne grebe,klizi ne klizi zabole me bas imam ovo da prodam ,ako nekog interesuje javice se ,ako ne prodam neka stoji za uspomenu,spustam cenu na 1500 dinara i to je to,koga interesuje taj ce me kontaktirati,a svi ostali komentatori,lepo je vreme,idite ljudi da vozite motore i uzivajte u tome,nemojte da vam ove gume budu nejveci problem u zivotu,sretna vam i bezbedna voznja,pa hajde na drum
opet si skuplji od kineza [rofl] ja do sad nikad nisam platio pdv za robu ispod 30 40e a narucio sam preko 50 puta sa alije. a bogami ni post expres nisam placao kad je bio fri siping
hohstapleru nego sta nego je umesno busiti oglase pogotovu na forumima kad neko stvar precenjuje.
ne cenimo gixxerov rad ili uslugu neku ovde nego mrtav predmet, robu, nema sta covek da se ljuti matematika je jasna

gixxer

#9
Pa to je zato sto nisam Kinez,nit sam zut nit mi oci koso stoje,visok 180cm cipela 42,pa kako brate da ja budem jeftiniji od Kineza [neampojma],a ti si vidim stari busac oglasa,verovatno nemas pametnija posla,evo ti moja ponuda,ako kupis Z1000 na koji ove gume odgovaraju,ja cu da ti ih poklonim da ih zalepis na svoj motor da ti ne klizi slucajno noga ,koleno ,j..m ga bilo sta

TEEfqd

Citat: gixxer poslato 13 April, 2018, 22:29
Pa to je zato sto nisam Kinez,nit sam zut nit mi oci koso stoje,visok 180cm cipela 42,pa kako brate da ja budem jeftiniji od Kineza [neampojma]

vala bas. a i spustio si cenu za 7 kineskih dnevnica [rofl]

gixxer

Znas li ti kako Kinezi dobro zaradjuju?Sve zato sto ludaci kao mi kupuju kojekakve dzidzebadze za svoje motore

TEEfqd

Citat: gixxer poslato 13 April, 2018, 22:29evo ti moja ponuda,ako kupis Z1000 na koji ove gume odgovaraju,ja cu da ti ih poklonim da ih zalepis na svoj motor da ti ne klizi slucajno noga ,koleno ,j..m ga bilo sta

ne ide se s konja na magarca :D , a i imam vec gripove na rezervoaru, jedan od najboljih jeftinih modova koji moze da se uradi na motoru. preporuka

gixxer