Glavni meni

01. MotoGP 2018 - Katar - Losail

Započeo Gašpar, 14 Mart, 2018, 18:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Kao ¹to i vreme napolju ka¾e, zima je pro¹la i vraæamo se na stazu. Taènije, na stazu se vraæaju MotoGP vozaèi. Za trku u Kataru navikli smo da se vozi u èetiri dana, ali ovog puta to neæe biti sluèaj, pa program kao i na drugim trkama, poèinje od petka. Ni¾e klase na¾alost neæe voziti po mraku i biæe u veoma nezavidnoj situaciji jer æe voziti u "neuslovima" bliskoistoènog sunca.

Testiranja su nam donela sve...ali i ni¹ta. Honda je konaèno testirala Zakrilca i nisu postigli ni¹ta revolucionarno. Èak je Crutchlow izjavio da je razvijanje zakrilaca bacanje para i da neæe voziti ista, jer ni¹ta ne posti¾e njima. Ducati je ponovo pre¹ao igricu, njihova zakrilca su sada na tri sprata  [ludak]
Vremena sa testiranja su veoma raznolika i bukvalno se ne mo¾e doneti nikakav zakljuèak. Svi su dobri...osim Aprilije i KTMa, oni æe se radovati ako uðu u prvih 10.

Moje mi¹ljenje je da najvi¹e oèekujem od Suzukija. Nadam se da æu biti u pravu  :D

Elem, programska ¹ema za Katar ka¾e sledeæe:

PETAK - SK1

10:50 MOTO GP QATAR: MOTO 3 – TRENING 1 DIREKTNO
11:45 MOTO GP QATAR: MOTO 2 – TRENING 1 DIREKTNO
12:45 MOTO GP QATAR: MOTO GP – TRENING 1 DIREKTNO
15:10 MOTO GP QATAR: MOTO 3 – TRENING 2 DIREKTNO:
16:05 MOTO GP QATAR: MOTO 2 – TRENING 2 DIREKTNO
17:05 MOTO GP QATAR: MOTO GP – TRENING 2 DIREKTNO

SUBOTA - SK3

10:40 MOTO GP QATAR: MOTO 3 – TRENING 3 DIREKTNO
11:35 MOTO GP QATAR: MOTO 2 – TRENING 3 DIREKTNO
12:25 MOTO GP QATAR: MOTO GP – TRENING 3 DIREKTNO
14:45 MOTO GP QATAR: MOTO 3 – KVALIFIKACIJE DIREKTNO:
15:40 MOTO GP QATAR: MOTO 2 – KVALIFIKACIJE DIREKTNO
16:40 MOTO GP QATAR: MOTO GP – TRENING 4 DIREKTNO
17:20 MOTO GP QATAR: MOTO GP – KVALIFIKACIJE DIREKTNO

NEDELJA - SK3

14:00 MOTO GP QATAR: MOTO 3 – TRKA DIREKTNO
15:20 MOTO GP QATAR: MOTO 2 - TRKA DIREKTNO
17:00 MOTO GP QATAR: MOTO GP – TRKA DIREKTNO


stilgar

#1
Warm up-ovi su na SK5 u nedelju od 11 i 40 za moto3 pa na svakih pola sata sledeca klasa.

navajo

Ja sam cak spremila i majicu za nedelju....Deda se podrazumeva, ali mi je novi miljenik Zarko, tako da sam morala da napravim i majicu za nedelju....boles'  [rofl] [rofl] [rofl]

eclipse4


Lone Wolf

Ja sam se veæ posvaðao sa svima kuæi, za svaki sluèaj, da ne planiraju negde za vikend da me teraju ili diraju daljinski.
Не може рај на земљи.

Gavrolini

Zar nije pricano da ce dvojke i trojke voziti dosta ranije po danu?

Gašpar

Pa nije ba¹ dosta ranije, ali je po danu. U 16:00 po lokalnom vremenu poèinje cirkus.

Gašpar


mi¹ko_kolo

Najavili na SK, za one koji imaju EON aplikaciju, da æe od sutra poèeti sa prikazivanjem SK 7, 8, 9 i 10, na kojima æe biti signali sa kamera koje se nalaze na repu motora, helikopteru, kacigi vozaèa i iz bokseva, odnosno razlièitih uglova sa staze.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

stilgar

#10
Citat: mi¹ko_kolo poslato 16 Mart, 2018, 20:06
Najavili na SK, za one koji imaju EON aplikaciju, da æe od sutra poèeti sa prikazivanjem SK 7, 8, 9 i 10, na kojima æe biti signali sa kamera koje se nalaze na repu motora, helikopteru, kacigi vozaèa i iz bokseva, odnosno razlièitih uglova sa staze.
tu su, pojavili se na eon-u



Kanarinac

Sta je oco Doviju na rukavu leve ruke? Neke lapmice, nisam to vidjao do sada

zVuk

lampice za airbag sistem....ima na ovom klipu na oko 9:00


! No longer available
Ko se ljuti, uleti mu kruti

jowica

Citat: Kanarinac poslato 17 Mart, 2018, 13:45
Sta je oco Doviju na rukavu leve ruke? Neke lapmice, nisam to vidjao do sada

mislim da to ima veze sa air-bag sistemom ugradjenom u odela koji je od ove sezone obavezan za sve vozace

FANTOM


kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Dobra trka,skroz,zao mi Rinsa..,ali i Zarca,drzao se koliko je mogao,Vinjales,kasno budjenje!!  Deda pokazao da nije za gerijatriju!!  Doviciozo pokazao kako je Dukac jak,Markez pokazao zrelost..,nije puno rizikovao!!  Crutclov i Petruci odlicni!!!  Nikad vise motora do kraja trke!! Lorenzo bi to trebao bolje!!

Trka perfekcija!!   [kralj]   [klanjam_se]
jin-jang

Jovan D


Hurricane

Citat: mali_zmaj poslato 18 Mart, 2018, 18:46
Dobra trka,skroz,zao mi Rinsa..,ali i Zarca,drzao se koliko je mogao,Vinjales,kasno budjenje!!  Deda pokazao da nije za gerijatriju!!  Doviciozo pokazao kako je Dukac jak,Markez pokazao zrelost..,nije puno rizikovao!!  Crutclov i Petruci odlicni!!!  Nikad vise motora do kraja trke!! Lorenzo bi to trebao bolje!!

Trka perfekcija!!   [kralj]   [klanjam_se]


Koji Lorenzo?