Glavni meni

BMW E60 2.0 2006 god

Započeo Kanarinac, 26 Februar, 2018, 01:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

2006god
150KS
Presao 233000km
Menjac 6 brzina manuelni

Prvi vlasnik u Srbiji,uvezen pre 1.5 godinu iz Holandije. Mali servis uradjen pre 2000km. 3 nivoa zastiste (mehanicka i elektronske). Na autu su alu felne 16" Michelin sa novim zimskim gumama,a uz auto dajem i alu felne 17" sa jako dobrim Nokian letnjim gumama. 2 kljuca. Na kolima nista ne lupka i ne skripi,svaki prekidac radi, nikada nije udaran i u prvoj je boji. Ugradjen Parrot MK9000 preko kog moze da se pusta muzika,kao i da se telefonira. Postoji opcija prodaje bez zimskih guma (samo sa letnjim setom). Auto je garaziran. Zamene me ne zanimaju,prodaja je iskljucivo za kes. Za sve ostale infomacije me mozete pozvati na 0614004001
CENA 8800€





























mi¹ko_kolo

Citat: Kanarinac poslato 26 Februar, 2018, 01:43
2006god
150KS
Presao 233000km
Menjac 6 brzina manuelni

Prvi vlasnik u Srbiji,uvezen pre 1.5 godinu iz Holandije. Mali servis uradjen pre 2000km. 3 nivoa zastiste (mehanicka i elektronske). Na autu su alu felne 16" Michelin sa novim zimskim gumama,a uz auto dajem i alu felne 17" sa jako dobrim Nokian letnjim gumama. 2 kljuca. Na kolima nista ne lupka i ne skripi,svaki prekidac radi, nikada nije udaran i u prvoj je boji. Ugradjen Parrot MK9000 preko kog moze da se pusta muzika,kao i da se telefonira. Postoji opcija prodaje bez zimskih guma (samo sa letnjim setom). Auto je garaziran. Zamene me ne zanimaju,prodaja je iskljucivo za kes. Za sve ostale infomacije me mozete pozvati na 0614004001






























Ako je po ovoj ceni (za d¾), ja sam prvi! Ne moraju zimske, mogu samo letnje. Hvala.

Kanarinac

Sredjeno,jbg prekopiram tekst,a cena u drugom delu pa se omakne

mi¹ko_kolo

Gotoo sad! Ja se zapljun'o!

Kanarinac

Donesi pare i teraj 😁 I pun rezervoar gratis

mi¹ko_kolo

'Si looood?! Tol'ke pare za 'Bem ve?! I jo¹ nije karavan!!!

Kanarinac

Ima i karavan ovakav uvezen u Holandije isto,na ime :) Ne teram paprike pa mi.ne treba karavan :D

Kanarinac

#7
Nova cena 8400 evra
Vidim da nisam napisao registrovan do juna 2018

Kanarinac

Malo ozbiljnije slicice sa 17cama

































Kanarinac

Moze i neka zamena za auto do 3500 evra i 2000ccm.  Uzeo sam drugi auto, greota da ovaj stoji

Kanarinac

Cena spustena na 7850, zimske gume vise ne idu uz auto

Kanarinac


Lazic

Jeb'o nas postimage.cc, ubih se da prekrstim linkove... :)

Kanarinac

Ahahahahah ja nisam ni provalio da nema. Okacicu posle ponovo ove nove

Kanarinac