Glavni meni

Mini camera

Započeo Glava Dole, 22 Februar, 2018, 02:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Znaci u pitanju je bas ova kamera sa alija:

https://www.aliexpress.com/item/Popular-Black-Mini-Sports-Camera-DV-DVR-720P-HD-DVR-Holder-Clip-for-Outdoor-Hiking-Bike/32368401412.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.v6DYO4

Isprobana je u voznji bukvalno samo jednom-dvaput, cackana malo ovako i to je sve, maltene nova ali nisam siguran u kakvom je stanju baterija s obzirom da je bila potpuno prazna sad kad sam pokusao da je upalim, mada ne bi trebalo da joj ista fali(punjena je pre par meseci).

U praksi snima ovako:

! No longer available

Dodatak sa rotirajucom kuglicom na koji se kaci ova stipaljka se vozika na motoru jace od godinu dana, malo pre sam izasao sa secicama da ga skinem, mislio da operem da bude kompletno al jbg...

! No longer available

;D



Pa eto, ispravna je znaci potpuno, ako neko ima dodatke ili hoce da je pricvrscuje na drugi nacin, da deci da se igraju i sl... ima je na poklon :)




monsterbnt

Eo javio bi se ja ako nije vec rezervisana.... bez kucista dusu dala za ove moje RC igracke... a tu ni baterija nije problem posto ima napajanja kolko oces
Smrt SVIMA!!!!

Glava Dole

Nije, nije... tvoja je :D Salji podatke na PP :D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

jevta

Ja bi te nosaèe ako tebi ne trebaju po¹to su moji netragom nestali :o

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Ivicat

Moguce da i ja imam ovakvu kamericu kao Milos. Godinama mi stoji a nisam je dva puta koristio. Ne znam ni gde je ni da li radi. :D Da se pridruzim Milosu. Treba nekom?

mrle

Citat: Ivicat poslato 22 Februar, 2018, 23:49
Moguce da i ja imam ovakvu kamericu kao Milos. Godinama mi stoji a nisam je dva puta koristio. Ne znam ni gde je ni da li radi. :D Da se pridruzim Milosu. Treba nekom?
a da je probam ja. Nikada se nisam bakæao sa kamerama. nije mi ne¹to preko potrebna, ali da probam ne¹to da snimam.

Ivicat

Samo nemoj da ocekujes cuda od kvaliteta. Hajde danas cu da je pronadjem po fijokama i da vidim da li radi...