Glavni meni

Tema za bradonje i bradu

Započeo Lone Wolf, 18 Februar, 2018, 09:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

navajo

Ne mogu ni ja da pustim bradu...cak ni brkove nemam...ali pratim temu...jos ako krenete da stavljate fotke vasih brada...milinica😂😂😂😂

UFF

pa prestani da ih depiliras ako zelis da imas brkove  [rofl]

Lazic

Citat: Lazza poslato 19 Februar, 2018, 14:33
Nazalost ne mogu da pustim bradu jer mi fali pola obraza ali pratim temu :D
:o :D :-*

lord_oblivion

Citat: navajo poslato 19 Februar, 2018, 19:02
Ne mogu ni ja da pustim bradu...cak ni brkove nemam...ali pratim temu...jos ako krenete da stavljate fotke vasih brada...milinica😂😂😂😂

https://thoughtcatalog.com/alexandra-churchill/2014/10/7-obvious-reasons-you-need-to-date-a-guy-with-a-beard/

8)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

navajo

Ne depiliram...jbt jos bi mi samo falilo i to da moram da cupam, pa da se samoroknem...na svu srecu tu ne rastu...cosava sam [rofl] [rofl]

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

navajo

P.S. ne moram ni da citam razloge....oduvek sam navijala za bradu!!!

Bivski decko je imao zabranu brijanja...nije se bunio ni malo:)

Nego, montirala sam sebi jednom bradu, preko neke aplikacije...kakav bih frajer bila [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


Malenov

Сваке зиме пуштам браду. Није реално да је сам сређујем, да буде дужа и још то да личи на нешто. Тако да на сваке 2 евентуално 3 недеље идем код берберина. Никола берберин преко пута пирамиде. 200 динара је бријање. Јефтино а коректан дечко. Још бајкер :)

SSZGO

sto se tice trimera. svi su sranje, koristio sam ih 5, uglavnom medju najskupljim proizvodima, sve to pukne popuca eksplodira posle koji mesec...

vidi konsultuj se sa nekim od frizera, pitaj sta oni koriste za svaki dan, i to uzmi...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

bucko


Dragana friz

Evo kao frizer da posavetujem manijake bradonje  ;D
Ako hocete da imate masinicu koja ce da traje godinama citajte ( do kraja zivota bukvalno ) kupite Whal profesionalnu masinicu.
Jeste malo teza i glomaznija ali nikada nece da rikne ako je redovno odrzavate, pod tim se smatra da je po nekad ocistite, podmazete.

http://unitech.rs/index.php?id_category=1047&controller=category

Inace volim na muskarcima da vidim bradu  :-*

niki64

Whal je izuzetna ali samo za ¹i¹anje (samo zbog ove reci sam menjao tastaturu), za bradu kao sto kazes je preteska. Cini mi se da ove male, sto su spominjali, mogu na krace da poseku dlake, gde god.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

mrle


Hurricane





p.s. znam da je bilo, ja postovao, ali nisam ovde

Glava Dole