Glavni meni

Audi A6 2.0 tdi

Započeo Andjelo, 13 Februar, 2018, 21:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

Evo razmisljam se da prodam moj Audi posto bi trebao da kupim drugi , auto je 2009 god model 2010 i po broju sasije motor 2.0 tdi 170 konja na satu 234.000km uvezen 2013 sa 141.000km kupljen sa lizinga od Simensa cena 13500 evra





Andjelo

#1
Od opreme sportska kozna sedista, tempomat, automatska klima, automatska kuka za vucu , mahagoni lajsne, Bose ozvucenje,dvd tv , grejaci sedista, bixenon, dioda stopovi i jos mnogo toga od opreme...

Andjelo

Zamenjen zupcasti kais i vodo pompa sa svim rolerima proizvodjac INA  na oko 200.000km , zamenjen klinasti kais sa spanerom i rolerima i remenica alternatora, plocice zamenjene kada i zupcasti kais

milomir22

Ovaj model s ovim motorom ima moj dobar drugar, s tim da je on cipovao, jer je imao 140 konja u originalu, izvukli su valjda oko 180 konja sad. Auto je ladja, izuzetno je udoban i lak za voznju, samo, za moj ukus, preslab motor za ovu karoseriju. Novije a6-ice nisu ovoliko udobne, makar sam ja stekao utisak da su tvrdje.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Andjelo

Trenutno istekla registracija i cena je fixna 11.800 evra sa autom idu i 2 seta guma zimske 16 coli  i letnje 19 coli gume i jedne i druge su nove

bucko

Slobodno opali jos neku sliku

Na ovoj sto si postavio manje od pola je auto i to ne ceo ,vise ima betonske staze...

Andjelo


Andjelo

Evo na linku ima slika

Andjelo

I dalje na prodaju 11.000 era

Andjelo


Andjelo

Napokon otisao Audi  ......