Glavni meni

Poklonio bih svog haskija

Započeo clutch&brake, 06 Februar, 2018, 11:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Drugari,poklonio bih nekome mog haskija. Star je godinu dana. Jako je inteligentan i jako je dobar ali imam problem sa njim jer ne moze da bude sa drugim muzijacima. Kako vec znate da imam 5 kerova,cesto dolazi do svadje medju njima. Manje vise je uslov da novi gazda ima uslove za njega i prvenstveno da ce ga cuvati i voleti kako dolikuje. Voli da se mazi,voli da jede (na mene),treba ga cesto setati. Za sada nije pokazao sklonosti da hoce da pobegne. Sve u svemu je pas 9/10. Molim Vas ako mi nekoga preporucujete za usvojitelja,da za njega vi i garantujete. Pas je jako zdrav,rasan i sa Papirima.




STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86

Jel se bas kolje sa ostalima? To je prilicno normalno, hoce da bude Alfa.

K0le

Skoro nisam video tako lepog haskija, jo¹ ta heterohromija im da tako upeèatljiv izgled..  [thumb_up]
Nadam se da æe¹ ga udomiti brzo i kako treba

mali_zmaj

Ljepotan!! Nadam se da ces naci nekoga ko ce da ga voli,pazi i mazi!!
jin-jang

Major

Lep ko lutka.
:)
Nadam se da ce dobiti lep dom :)

mrle


mrle


dzimika

jeste i vratio ga nazad, tj pobegao iz dvorista kuce gde je bio, mislim da je kod njega jos uvek

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

clutch&brake

Reèe Dzimika sve kako je. Jednom sam ga “prezalio”,vise ne mogu. Ostaje kod mene
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

monsterbnt

To su polarci..... Ako je on odlucio da ce da zivi sa tobom, to ni sam djavo ne moze da promeni....
Eo imam jednu takvu kuci..... Pobegla udomiteljima iz zemuna i 5 dana kasnije sva musava ceka ispred ulaza.... Nikad mi nije bilo jasno kako nadju put nazad....
Smrt SVIMA!!!!

misa-pei

Citat: clutch&brake poslato 12 Mart, 2018, 21:52
Reèe Dzimika sve kako je. Jednom sam ga “prezalio”,vise ne mogu. Ostaje kod mene

Kako se sad sla¾e sa ostalom bandom?
Država je najveći neprijatelj naroda

clutch&brake

Kao Petar35728484 sa ostatkom foruma 😂😂😂😂
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

monsterbnt

Cim otvori usta dobije bananu u ista?
Smrt SVIMA!!!!

Major