Glavni meni

Kupujem motor

Započeo ada, 03 Februar, 2018, 22:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ada

Ako je pravi "majstor" nije ni Kraljevo na kraj sveta. Taman jedan vikend da obidjem Kraljevo i provozam se.

ЯЭВОЛУТИОН

te sekundarne klapne su pored kocnica i korpe koja strada kad se ostro vozi jedina mana stroma1000....samo se klapne skinu sa osovina (po dva srafa) a motor osovine i dalje vrti tako da ne ocitava gresku....remapiranje je minimalno i kod nekih motora nije ni neophodno.....kocnice su tu najveci problem....neadekvatne za masu i snagu vozila.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

doktor

I da dodam prilièno tanko ve¹anje, ali ajd...za neki turing mo¾e da prodje, mada opruga na zadnjem amortizeru zna da popusti s godinama.
Inaèe, drugar serviser je u medjuvremenu poèeo i da reparira korpe sa Stroma, tako da vi¹e ne mora da se ¹alju u Makedoniju. Nije samo o¹tra vo¾nja krivac za problem sa korpom, veæ i fabrièko balansiranje koje nije identièno na svim korpama...neki smo korpe menjali samo jednom, neki menjali pa posle nekog vremena slali u Makedoniju, a na nekima nije nikada prolupala.
Koènice ne mogu da se "podebljaju" jednostavno i jeftino, moraju da se postave druga klje¹ta...ako se dobro seæam, odgovaraju na sraf sa nekog SV-a, a ni adapter nije neki problem...jedino ¹to bi u tom sluèaju bilo pametno instalirati progresivne opruge napred.
U su¹tini, Strom je puuuno muzike za relativno malo para.
Bikers work is never done!

MIGE

potrosnja grad?otvoreno?

ada

Za potrebe koje ja ima i koje planiram da je srece i zdravlja(za ostalo cu se ja pobrinuti) mislim da je meni ovo previse , ali boze moj. Probam vidim i vozam. Nisam od onih koji divljaju a motor mi je pprevozno sredstvo od tacke A do tackeB, tako da mislim da ce biti ok.

ЯЭВОЛУТИОН

nije pitanje potrebe za kocnicama....strom nema kocnice....koci ko brod.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

doktor

Citat: MIGE poslato 20 Februar, 2018, 22:06
potrosnja grad?otvoreno?

Kod mene je na otvorenom bilo oko 6-6,5l, mada pojedini ka¾u i da tro¹e 5-5,5, ja to nisam nikada uspeo, ukljuèujuæi i kompletno pode¹avanje/¹telovanje...u gradu ne vozim skoro uop¹te.
Bikers work is never done!

OKi

Citat: ada poslato 20 Februar, 2018, 22:30
... a motor mi je pprevozno sredstvo od tacke A do tackeB, tako da mislim da ce biti ok.
Ti si jedan od retkih . Uglavnom , tome slu¾i auto, ali ima nas raznih  ;D [neampojma] [flashing]

ada

Citat: OKi poslato 21 Februar, 2018, 15:36
Citat: ada poslato 20 Februar, 2018, 22:30
... a motor mi je pprevozno sredstvo od tacke A do tackeB, tako da mislim da ce biti ok.
Ti si jedan od retkih . Uglavnom , tome slu¾i auto, ali ima nas raznih  ;D [neampojma] [flashing]
Ali meni su se kola smucila, i neznam koji bi me sada auto tako zainteresovao da mi on bude glavno prevozno sredstvo. Osim ako nije scania ali to nije za grad :)

castor

TO (Scania) je idealno za grad! Ne mislim na SAAB...  [flashing] [flashing] [flashing]
It's the ride that matters, not the bike…

Andreja

Za gradske gu¾ve samo KRAZ, Kamaz, Tatra, Maz i naravno, ¹to veæi torque...

Scania je kulturica, kraljica otvorenog puta :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane


castor

Mo¾e i taj kr¹... Ne pravim pitanje i problem... :D :D :D
It's the ride that matters, not the bike…

Hurricane

Ja samo Volvo od kamiona priznajem

Fh16 750  [balavi]