Glavni meni

Kupujem motor

Započeo ada, 03 Februar, 2018, 22:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

jeftin motor je jeftin, placen izmedju 16.000 i 18.000eur :D

sta god kupovao nemoj opet apriliu niti jedan cilindar jer tu nema ni t touringa

mada ne znam ni sta ce ti kad nemas kad da ga vozis  [rofl]

mkt


bobangsxr

Pa ako vec imas mogucnost onda ti je najbolje da kupis Nov... Barem znas na cemu si, nije vracana  kilometraza... Lanac i lancanici su novi, ulje takodje... Ostane ti samo Benzin i gas  [cheers]

Ivicat


ada

A ko moze da mi objasni razliku izmedju livenog tocka i zbica. Koje su prednosti i mane. I jedan cilindar vise necu uzimati. Jbg ipak je ono bilo novo i jeftino.

ada

Ajde da cujem misljenje. Nudi mi se suzuki v strom 2005 god sa pravih 18000 km 1000 je u pitanju. Valja li to cudo????

srbac

Valja, nogekako. Ladja !

milomir22

Te starije 1000-ke su imale problem sa korpom kvacila, losim mapingom ubrizgavanja koji se manifestovao grubim i losim radom u niskim obrtajima i slabim kocnicama. Po meni je mnogo bolji izbor 650-ka tih godina. Novi strom hiljadu je vec babaroga od motora.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ada

#28












ada

Nasao neko sokocalo da imamo koliko toliko da se vozikam. Bas po mom ukusu i kilometri i stanje. Jedan vlasnik, dva originalna sedista posto je vlasnik bio nizi pa je porucio i nize sediste prva boja nepipnut, konzerviran odrzavan i dobro placen za stroma.

Ajde sada opletite da je kanta ovo ono, a pivo pijemo cim ugreje i dozvoli vreme da se provozamo

UFF

cestitam
ali nemas ti vremena ni za pivo ni voznju :)
bar ne dalje od ns

ada

Hvala hvala. Nadam se da se nisam zajebao.
E pa bilo nekada. Sada to jest od nove godine kad zavrsi radno vreme,  zavrsio sam i ja. Tako da juhu djidji uraaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Samo neka otopli pa me testiraj :)

milomir22

Nije kanta, na slikama je perfektan!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

srbac

Odlican motor... sa sreæom da ga razradjuje¹.....

MIGE


megaidiot

pa to je novo. svaka cast!  [thumb_up]
jedina mana ovog motora je sto ce da te vuce da putujes daleko daleko. ;D

ada

Hvala hvala. Ako ima neko ko bi se vozio daleko daleko veruj mi ja sam za.

doktor

Vozio sam Stroma 1000 (K2), 8 godina i oko 55000km, tako da ga solidno poznajem, sa sve mana i vrlina. Za poèetak na prvom servisu skini sekundarni leptir da ti ne bi davio motor u ni¾im obrtajima, a ako bude trebalo (a trebaæe skoro sigurno) onda i remapiranje...uz to obavezno sinhronizacija i neæe¹ prepoznati mootor.
Bikers work is never done!

ada

@Doktor

Ko sta gde daj neki savet kome da oteram a da ne pametujem mnogo ni ja ni majstor nego da uradi sta treba.

doktor

Jbg. moj majstor (i drugar iz kluba) koji nam je svima odrzavao Stromove (nekada smo ih imali nekoliko u ekipi) je u Kraljevu...ako ti to odgovara, pusticu ti broj.
Bikers work is never done!