Glavni meni

WW Pasat B6 - 2005 god , 2.0 tdi

Započeo Darko, 30 Januar, 2018, 21:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Ma ok , imam lufta i sada da skinem malo , nije to problem :)

bucko

Nemoj okretati slike,ovako izgleda kao da polece

andrijadragan

Darko  jel   radi  taj  tvoj  wanglere menjaca.....
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

srbac

Plivajuci za Passata nov Lukov ili Saksov  je 28 000 din a kvacilo ne mora da se menja ako nije dugo vozen sa lo¹im zamajcem.

Darko

Ali ako je presao 330.000 - mozda treba :)
Andrija - pitacu , pojima nemam

Darko


srbac

Ako je presao 330 000 onda je vec menjan. Plivajuci traje od 150 000 do 200 000 , jos ako ima jos jaci motor onda traje i manje.  To je potrosni mateijal.
Ovaj Passat BB nema veze vise sa pasatom B5,5. Ovaj B6 je na golfovoj platformi, ima klasican precnji trap i jeftiniji za odrzavanje, mada je neudobniji od starijeg pasata.
Gooo LORENZO ODERI IH SVE....  [rofl] [rofl] :P :P

idanijel

Vozio danas 50km 1.8 tsi pasata 2009 automatik,od drugara,zanimljiv i udoban bas.

Darko

ma auto je , ono ..kulijana ...
moji utisci , jer ono , u prilici sam da sad uporedim ,pogledam , probam itd... moj stilo je 2004 , ovaj pasat je 2005.. pasat je 10 klasa iznad stila , u fazonu zatvoris vrata i kod pasata se ne cuje bukvalno nista , dok kod stila se zatvore ono , klasika ...kvalitet plastike isto , enterijer takodje ...
ali brale , ja ti garantujem da stilo ide 165598 miliona puta bolje , bolje ubrzava , brzi je , udobniji ( da ,verovali ili ne , udobniji - potpisujem ) ,
znaci ono ...neverovatno..
fazon , stilindzer je 2500e , ovaj je po oglasima 5,5 do 6000e ... sta ljudi placaju kupovinom pasata ( konkretno uporedjujem aute stare po 15-ak godina )  sta ? lepotu ? kvalitet ? eto , i njemu otisao zamajac , i njemu otisao trap , i svasta nesto...
jebem li ga ...

mazzi

VW je generalno tvrd auto, u svaki koji sam seo kao da sedim na klupici. Stilo i Passat nisu uopste u istoj klasi tako da ne moze kvalitet izrade ni da se porede. A JTD u odnosu na TDI je mnogo startniji i elasticniji. Ali auto mora da bude iz Nemacke :D

andrijadragan

koliko  para  toliko  muzike.........
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

andrijadragan

 
Citat: andrijadragan poslato 10 Februar, 2018, 15:43
koliko  para  toliko  muzike.........




  A   to  si  u  pravu  ,,oni  i   nemaju  tu  klasu  .....
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

dzimika

vozio sam takvog pasata sa 50.000km na satu, u firmi smo tada imali dva, oba su super isla, ali mana su im simensove dizne i pumpe za gorivo koja je ako se dobro secam u rezervoaru
Inace plivajuci moze da se uzme posebno, ne mora u kompletu sa korpom i lamelom, samo ne kupujes u Porshe-u nego u drugim prodavnicama delova, znam da je ceo komplet bio sa popustom za t5 oko 70000din, a da je samo plivajuci ja mislim ispod 40000din sa popustom bio u kit komercu pretprosle godine

UFF

ne znam za ovog pasata ali za model posle mora komplet

dzimika


UFF

ne pratim nemam pojma ali mi bio kupac pre neki dan sa pasatom cc pun opreme, nije poslednji model, verovatno ekvivalent sa b7 i pitam ga kako je zadovoljan kaze govno tesko, moram zamajac zajedno sa kvacilom 80.000rsd

dzimika

Iskreno, jeste VW govno, mada generalno sva novija kola su govna u smislu kvaliteta, jer nemaju ni k od kvaliteta
ja bi najradije kupio auto sa pocetka devedesetih, bez elektronike, sto jednostavniji i sto manje pokretnih tj kvarljivih delova ali nema nista iz tih godina da je ocuvano

mkt

ja akam matoru tojtu korolu iz 92, dinar nisam ulozio u nju vec 4-5god i sljaka i dalje
jeste matora lesina bez klime i sta ti ja znam, al vozim ga samo zimi pa me boli kita

Mil@n

Nisu nova kola sranje nego mi nemamo standard da vozimo i odr¾avamo takva kola. Kupi¹ auto pa ti frka dal æe da rikne zamajac, turbo, dizna.Onda takav auto i nije za tebe, nas. Zamajac ko¹ta u proseku 400-500 eura i traje 150 000 km. A tu kilometra¾u veæina napravi za 10-15 godina.
Mislim da je ono pravilo, da svako treba da vozi automobil koji mo¾e da zaradi za godinu dana prilièno taèno i realno.

megaidiot

Citat: mkt poslato 10 Februar, 2018, 23:45
ja akam matoru tojtu korolu iz 92, dinar nisam ulozio u nju vec 4-5god i sljaka i dalje
jeste matora lesina bez klime i sta ti ja znam, al vozim ga samo zimi pa me boli kita
i jos ce ihahaa da ti traje