Glavni meni

Èajna ADV

Započeo lord_oblivion, 27 Januar, 2018, 22:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Milos96 poslato 28 Januar, 2018, 22:47
Original mozda a male kineske kopije ne bih pozeleo ni najgorem neprijatelju. Na skuteru 2 klipa i 3 kompleta karika slistio u 2K km dok nisam provalio o cemu se radi, mislio sam da je do kvaliteta delova. samo namotana krpa preko filtera i druga pesma sto se dugotrajnosti tice, eto koliko samo stara krpa bolje filtrira od njega :) I slazem se sto se kutije tice, ne skida se svaki dan, kod mene jos onaj koji je dosao s motorom :) Dobro me podseti da porucim i to zajedno sa pumpom :) Ne bih ja to cackao lorde niposto ;) Pitanje kako ces to da zadihtujes posle i sta ce da prolazi pored filtera a veruj da je prasina kao smirgla u motoru na toj temperaturi(mozda na 4t manje izrazeno ali je sasvim sigurno da mu mnogo skracuje servisni interval).
Jedino ako si vozio kroz kamenolom... :D

Glava Dole

Skuteru je filter odmah pored zadnjeg tocka a imam nekih 400m makadama gde sam prolazio svakodnevno... u istim uslovima samo sa namotanom krpom karike posle vece kilometraze bile kao i kad sam ih spakovao a pre toga ih vadio nakon mesec dana sa zazorom do cak 2,3mm(to je rekord cini mi se) :o To je otprilike ona mera gde samo na kurblu ladan hoce posle 300 kurblanja jer verglati nema svrhe :D

Lazic

To ili kamenolom... :D

A nije ti palo na pamet da ti ne¹to sa'ranjuje karike...? :D

Glava Dole

Ma bila to srecna vremena, 2t kad je glava dole i gore sve skupa bila max pola sata, rasturao svaki cas :D

Lazic

Dobro sam preskoèio taj period... ;D

Hohštapler

Vid kamionèiæ MAN ¹to ima klipiæe ;)

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Al' su od èela klipa napravili nauènu fantastiku... :o Sve za malo para... ;D U stvari nije malo kada se sabere broj klipova ¹irom sveta i broj kilometara... ;D

Hohštapler

Motor SUS je jedna odvratna, prljava, buèna, neefikasna, smrdljiva mrdalica.
©poret koji deo toplote pretvara u mehanièku energiju. Neverovatno komplikovan, mora mu titrati, ugadjati i dalje je nepouzdan.
...kako ga ne voleti?? ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

kao dobra riba!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

lord_oblivion

Jo¹ kad zare¾i pod optereæenjem  :-*  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Juèe stigli novi le¾ajevi i semerinzi, za zadnju vilju¹ku:



Sad treba re¹avati èaure.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

FANTOM

   Slucajno naleteh na ovaj ludacki klip .  [rofl] U grckoj se zove drugacije , mozda kod njih ima delova u izobilju .
   ! No longer available

Hohštapler

Lorde hepi brdej 😘😘😘
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

lord_oblivion

Fala :D

Vidi ovo, pratim ludog grka al' mi promak'o ovaj rivju. Fala na poklonu, Fantome  [cheers]

U meðuvremenu, jurim èaure da izradim, perem delove i ostale sitnice.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Srecan rodjendan, sve naaj  [vatromet]

Havarisan

Jesi li resio filter vazduha?

feelgod

Ziv bio buraz i da sredis ovo malo zlo a da se nakanis da kupis nesto bolje :)

mali_zmaj

Sretan rodjos!!!  Ziv bio,velik narastao!!!
jin-jang

lord_oblivion

Fala drugari  :D
Biæe biæe veæe zlo, jo¹ koju godinu strpljenja  :)

Kutija za sad miruje, malo ste me pokolebali (èitaj - realno i nema dovoljno razloga za modovanje).

Danas sam odneo stare èaure i osovinu èika Jugi da zbud¾i nove.

U meðuvremenu, sti¾e malo slika sa kupanja, samo da ih popnem.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Evo ¹ta je ostalo od klipa i karika (dobro, Bokiliæ ih je izlomio kad je video na ¹ta lièe  [rofl] ):





Stari cilindar nisam slikao, jo¹ mi se vuèe po gepeku  :) U svakom sluèaju, vrlo je obradiv na sledeæu .specijalu...

Gajbica tamo, gajbica vamo :







Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.