Glavni meni

Xross Challenge 2018

Započeo ProjectLord, 26 Januar, 2018, 17:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ProjectLord

Ima li zainteresovanih Manijaka da idu na takmièenje?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

lord_oblivion

Ja sam zainteresovan al' dal' æu moæi, drugi pade¾.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

I¹ao bih ako budem imao vremena, kao posmatraè. Nemam motorèe a i da imam, kotizacija mi je preskupa, kao Dakar da vozim.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Ajde bato kako skupa...pa tek nesto malo skuplja od erzberga :)

ProjectLord

PRIJAVE I STARTNINE

Ako se uplata izvr¹i do 01. 06. 2018. u 23:59h, individualna startnina je sledeæa:

    Besplatna startnina za vozaèe koji su osvojili prvo mesto u A ili B klasi na XROSS CHALLENGE takmièenju 2017. godine. *Nemoguæe preneti na nekog drugog.
    9.000 dinara za ¾enske vozaèe (nevezano za godine) i za juniore (stari najmanje 16 a najvi¹e 18 godina na dan poèetka takmièenja, petak 26.05.2017.).
    14.000 dinara za vozaèe koji su uèestvovali na neka dva od prethodnih XROSS CHALLENGE takmièenja.
    16.500 dinara za vozaèe koji ne spadaju ni u jednu od gore pomenutih kategorija.
    19.000 dinara ukoliko je registracija plaæena nakon 01.06.2018. 00:00 po lokalnom vremenu, bez obzira na pol, godine ili prethodno uèe¹æe.
    14.000 dinara za grupne prijave vozaèa iz Srbije u C klasi. U ¾elji da se omasovi enduro sport u Srbiji, organizator ¾eli ovim putem da izaðe u susret vozaèima koji do sada nisu mogli da uèestvuju. Grupa mora da ima minimum 5 vozaèa da bi ostvarila ovaj popust.

Dana 01. 06. 2018. u 00:00h po lokalnom vremenu, online prijavljivanje biæe zatvoreno. Nakon toga, biæe moguæe registrovati se i platiti 160 EUR individualnu registraciju iskljuèivo u ke¹u, na lokaciji u Kancelariji takmièenja.

Nakon 01. 06. 2018. godine – promena klase vozaèa biæe moguæa samo uz doplatu od 20 EUR u ke¹u na samoj prijavi na dan trke.

ProjectLord

Smatram da su malo preterali sa cenama... Al opet sam zainteresovan.

Ima li neko da bi vozio C klasu? Da nas bude bar 5 zbog popusta...

Andreja

Citat: Gavrolini poslato 26 Januar, 2018, 23:50
Ajde bato kako skupa...pa tek nesto malo skuplja od erzberga :)

I jo¹ nam je Xross blizu! Pa to bi trebalo bar duplo da ko¹ta :)

@Nemèa, ne znam buraz, kad vidim ovo "19000" i setim se da sam za toliko para oti¹ao na more svojim motorèetom, platio sme¹taj, gorivo, zajebavao se usput (ni¹ta preterano ali ni¹ta mi nije falilo), nekako mi zvuèi apsurdno da ¹ljusnem toliku kintu za uèe¹æe. Kapiram da ima dosta posla oko organizacije i verujem da to ko¹ta ali da su preterali, preterali su itekako.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

friziderdzija

prve godine...simbolièna kotizacija, druge malo podigli, ali opet nije stra¹no, ja razmi¹ljao da se prijavim kao rekreativac...sada ni zbog zdravlja, kondicije a i motorizacije ne mogu...ali kada pogledam cenovnik, ne mogu da ne prokomentari¹em da je preskupo...

u mom kraju se ka¾e: kurac nema ramena...kad utera¹ glaviæ, uðe ceo....tako i ovo, prve godine ''ajmo raja, enduro da se vozimo''....znaèi pita¹ za p...druge godine ''imamo i goste iz inostranstva''....znaèi naslonio si....treæe/èetvrte godine ''kotizacija 19000''...znaèi jebo si...

feelgod

Citat: Andreja poslato 27 Januar, 2018, 03:19
Citat: Gavrolini poslato 26 Januar, 2018, 23:50
Ajde bato kako skupa...pa tek nesto malo skuplja od erzberga :)

I još nam je Xross blizu! Pa to bi trebalo bar duplo da košta :)

@Nemča, ne znam buraz, kad vidim ovo "19000" i setim se da sam za toliko para otišao na more svojim motorčetom, platio smeštaj, gorivo, zajebavao se usput (ništa preterano ali ništa mi nije falilo), nekako mi zvuči apsurdno da šljusnem toliku kintu za učešće. Kapiram da ima dosta posla oko organizacije i verujem da to košta ali da su preterali, preterali su itekako.

A to je tek pocetak a koliko treba za sve ostalo, Boga pitaj, a iskren da budem ja sam bio prosle godine kao posmatrac i ono je ozbiljno takcenje koje bi mozda proslo dvoje ljudi koje poznajem sa foruma i to samo proslo bez namere da udju u prvih deset :). A sto je najgore kada dodju kuci pitanje je sa kolikim procentom motora bi dosli a vecina nas ima motore za sve a ne jedan za Xcross, drugi za do pijace, treci..... Kada se u igru ukljuce sponzori onda podrzavam celu operaciju.

ЯЭВОЛУТИОН

pianje je sta zalis..zezanje za amatere ili trku poluprofesionalaca...amateri su posluzili svrsi da prve godine naprave pricu...druge godine su popunili broj....a ove godine mogu da ga puse...ko bre ima da se izuje 1500 evra za vikend i koliko njih....
sujeta je cudna stvar.....mislim da je svi imaju ali neki umeju da je obuzdaju...a neki bas ne.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

aæimo

Iskreno, zabole me za cenu. Ako mi se ne svidja, ostavicemo je ozbiljnim igracima dok nama ostaju druga takmicenja koja su inspirisana ovim.

U ostalom primetio sam da je izbor hrane ogranicen, na ulici jos manje pa nam preostaje da se skupimo u MM organizaciji i spremamo pragnje, gulas...i podrzimo jos vise to masovno okupljanje.

lord_oblivion

Visoke cene jesu, za nas. Predpostavljam da u tu cenu ulazi sme¹taj, klopa, redari, hitna pomoæ, policija, op¹tinski grebatori a treba i organizatori ne¹to da zarade. Ko¹ta i ureðenje staze.
Ne opravdavam nikog, samo poku¹avam da saberem ¹ta sve ulazi u cenu.
Eno na primer, CF Moto Hunt the Wolf cenovnika. Takmièenje ni malo naivno, veoma stroga pravila i jako zahtevne klase. Niko ih ne bije po u¹ima da lome sebe i vozila a neretko se desi neka totalka.

'The entry fee 2018 will be:

1. €800 if paid until December 31, 2017
2. €900 if paid between January 01, 2018 – March 15, 2018
3. €1000 if paid between March 16, 2018 – April 08, 2018
4. €100 Co-pilots in SSV/UTV
+ €50  FRM-license, health checks and race health insurance
– “Veteran discount”: in case a racer participated earlier years he will get €50 Euro discount for each year he participated, up to a maximum of €200
– All women and pilots under the age of 18 years do not pay any fee. Minors MUST bring a notary act signed by the parents.'

http://hunt-the-wolf.com/

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

srbac

Verovatno ce naplacivati ulaz 5000 din,  [povracanje]

Hattrick

A jel peva Gale Kerber ?  :)

PECA BMW

A cemu ova diskriminacija zena ?  Bar u sportu ne bi trebalo da je bude !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

srbac

Mozda je trka 8. Marta  [rofl] [rofl] [rofl] [zena]

PECA BMW

Citat: srbac poslato 27 Januar, 2018, 22:04
Mozda je trka 8. Marta  [rofl] [rofl] [rofl] [zena]

moguce 8 marta na petak 13-ti pa da ne bude maler :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

lord_oblivion

Citat: PECA BMW poslato 27 Januar, 2018, 21:49
A cemu ova diskriminacija zena ?  Bar u sportu ne bi trebalo da je bude !
Veoma malo ¾ena ima u ovom i sliènim sportovima, pa se valjda na taj naèin organizatori trude da ih privuku.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mkt

znaci 16 soma za kotizaciju, 5-6 soma za smestaj, klopa , pivo,  benzin jbga skup sport
ko moze da to priusti sebi lepo ce se zabaviti a mozda i baciti motor na otpad posle mihinog potoka al zadovoljstvo nema cenu
opet sa druge strane niko ti ne brani da odes posle takmicenja i sam odvozas istu marsutu posto markeri uglavnom ostaju, jedino ako bas hoces da budes vidjen i slikan na xcrossu

megaidiot

Citat: mkt poslato 28 Januar, 2018, 14:39
niko ti ne brani da odes posle takmicenja i sam odvozas istu marsutu
[thumb_up]