Glavni meni

Pinlock za Scorpion Exo kacige

Započeo gixxer, 25 Januar, 2018, 17:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Pinlock za Scorpion Exo kacige, sprecava magljenje vizira, kada je zatvoren, odgovara za sledece modele:
Exo 510 Air , Exo 710 Air  , Exo1200 Air , Exo 2000 Air , Exo 2000 Evo Air, NOVO nekoristeno u orginalnom pakovanju, cena je 2000 dinara, moze slanje ,tel 063-177-05-08






gixxer


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

gixxer


gixxer

Korisno kada se vozi po hladnom vremenu

gixxer


losmi

Jel to stvarno ne magli po hladnom? Nikad nisam  koristio

gixxer


Hohštapler

Stvarno. To ko je izmislio  zasluzuje Nobelovu nagradu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

gixxer


Hohštapler

Pinlock i tank gripovi, ubedljivo najbolje a najjeftinije stvari za pobolj¹anje vo¾nje motora.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

gixxer

Hajde ti kolega malo da se skines sa mojih tema,verovatno imas i vaznijeg posla u zivotu nego da non stop sa velikom dozom sarkazma komentarises sve ono sto ja napisem,ako ipak imas nesto protiv mene,onda ne piskaraj nego licno da mi sve to saopstis,posto smo zemljaci,nismo daleko,ne shvati ovo pogresno ali brate kao nadzak baba si u vecini tema gde sam ja,verovatno si ok lik,i verovatno imas neke svoje dobre namere,ali hajde ostavi se mene,nadji neku drugu zrtvu lepo bih te zamolio

Hohštapler

 [neampojma] [neampojma]

...bez da me pogre¹no razume¹, ali ovaj put ZAISTA nisam sarkastièan.
Ja to zaista mislim. Niti sam skontao da je opet tvoja tema...  [neampojma]

Ja zaista smatram da svako ko vozi motor treba da kupi tank gripove i pinlock.
Pinlock iz logiènih razloga, a tank grip, iskreno nikad ih nisam koristio i ovaj VFR koji sam kupio je to imao na sebi, tako sam ga uzeo, predhodni vlasnik ih je stavio.
To je prvi motor na kojem sam probao tank gripove i svima od tad tupim o tome - ubedljivo najbolja stvar za motor, a pre mi nikad nije padala na pamet, danas ne mogu da zamislim da vozim bez toga.
Juèe sam lepio i burazeru na njegov VFR, po¹to sam mu dao da provoza moj, da skonta za¹to sam ja tolko odu¹evljen njima, evo i slika od juèe:






Izvinjavam se ako sam te neèim uvredio, nije mi bila namera.  [cheers]
Ako si primetio u pro¹loj temi, nemam problem da ka¾em ljudima ¹ta mislim, ni preko tasture ni u¾ivo, stojim iza svog obraza i reèi.

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

gixxer covece daj se opusti malo [panic] [cheers]  treba da zahvalis coveku sto ti podize oglas  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

gixxer

Ok,sory,no problem,pogresno razumeo,to je problem sa tastaturama,sms,viber i ostalo,uvek mozes pogresno da razumes ono sto ti je upuceno-napisano,kada ti kazu isto to uzivo onda je drugacije,mala je sansa da se pogresno razumes,Biker-Boy evo palim motor i idem da se opustam,nema boljeg garant

Hohštapler

Aj ti na pivu i pljesku do NSa, ja èastim, da se upoznamo, ba¹ to ¹to ka¾e¹, tastatura je jedno a kad nekog gleda¹ u oèi drugo, nisam ja jedan od onih ¹to idu uzkurac.
A gore sam te pitao koje je boje jer imam scorpion exo 500, sa providnim pinlockom, razmisljam se da kupim ¾uti, ka¾u da je za ki¹u i tmurno jako dobar, nisam imao a nije neka para da se èovek razmi¹lja.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

gixxer

Dogovoreno,kad budem isao za NS javim se ili mozda na Miseluku neki put,imamo obicaj da vikendom budemo tamo

gixxer

Rasprodaja,1500 dinara,novo,nekoristeno 8)

gixxer