Glavni meni

Ducati Hyperstrada 821

Započeo Conti-Moto, 24 Januar, 2018, 15:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

...ovo je italijanski PUN elektronike... daj mu vremena... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

milomir22

Motor mi se veoma dopada, sve cestitke vlasniku uz puno srecnih kilometara!

Mislim da je ubica za voznju i deluje mi da vuce na nasilnicku voznju, makar mislim da bih se zesce izivljavao na njemu!

Sto se tice Italijana i elektronike, ja sam se zakleo dok sam ziv, samo made in Japan i kada su automobili i kada su motocikli u pitanju. Sve sto nosi ime Magneti Marelli mi izaziva momentalnu glavobolju (ALI napominjem da sam vozio matore izakane rage, a ne nove 'talijane), s tim sto je ovo nov motocikl i siguran sam da ce sluziti ekstra prvih 10-ak godina.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

bobangsxr

Ja imam  apriliu falco 2004, uzo sam je sa 21000 na satu sada ima 30000 i nije pipnuta, samo mi je akumulator stradao... ja ne znam kakve to ljudi probleme imaju sa italijanima  [neampojma]

Conti-Moto

#43
Citat: milomir22 poslato 25 Januar, 2018, 22:48
Motor mi se veoma dopada, sve cestitke vlasniku uz puno srecnih kilometara!

Mislim da je ubica za voznju i deluje mi da vuce na nasilnicku voznju, makar mislim da bih se zesce izivljavao na njemu!

Sto se tice Italijana i elektronike, ja sam se zakleo dok sam ziv, samo made in Japan i kada su automobili i kada su motocikli u pitanju. Sve sto nosi ime Magneti Marelli mi izaziva momentalnu glavobolju (ALI napominjem da sam vozio matore izakane rage, a ne nove 'talijane), s tim sto je ovo nov motocikl i siguran sam da ce sluziti ekstra prvih 10-ak godina.

Ubica je za voznju, tacno je. Uz pomoc tri moda voznje (koji mogu da se nasteluju po zelji) moguca je i normalna, turisticka voznja.
Moguce je cak i rucicu gasa podesiti na osetljivost ...
Otkada je Audi uzeo Ducati pod svoje mnogo toga se promenilo.
Daleko ozbiljniji projekti, isplativiji, kvalitet je drasticno skocio.
Imam coveka koji je radio u Ingolstatu u Audiju, sada je zaduzen za Ducati, preselio se u Italiju.
Kaze da je prve dve godine bilo "krvi" dok nisu sve doveli pod svoje, sada sve funkcionise savrseno.
Audi, kao vlasnik je dosta uticao na izbor modela koji ce ici u proizvodnju, vidi se po prilicno povecanoj prodaji.

! No longer available
Novo !!!
Conti ROAD !!

milomir22

Citat: bobangsxr poslato 25 Januar, 2018, 22:56
Ja imam  apriliu falco 2004, uzo sam je sa 21000 na satu sada ima 30000 i nije pipnuta, samo mi je akumulator stradao... ja ne znam kakve to ljudi probleme imaju sa italijanima  [neampojma]


Znam da zvuci glupo, ali manjeti mareli radi za fijat, alfu, dukati, ferari, celu pjadjo grupu,... Ja sam imao situaciju crkao servo i ecu na punticu iz 2001. (kablovi, bobine, svecice, sve bilo novo), na x9 me je jebalo redom, od svetala, preko table, do meraca goriva, burazera alfa 156, drugog burazera drug imao neku apriliju, muku je mucio sa elektronikom.


Audi je ozbiljna firma koja je uspela lamborgini da dovede u red i napravi odlican posao, verujem da ni sa dukatijem nece biti drugacije.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Conti-Moto

#45
Juèe sam pre¹ao 50-tak kilometara Hyperstradom, danas jo¹ oko 300 i malo je reæi da sam odu¹evljen.
Stabilna, mirna, ubrzava nenormalno u svakoj brzini na skoro svim obrtajima, koèi fenomenalno.
Od 0 do 200 dodje (¹to bi rekli kod nas u Vojvodini) zaèas, tj. omak.  [rofl]
I juèe i danas sam je konstantno zavrtao i vozio o¹tro, potro¹nja je po satu 5,8 litara, ja zadovoljan.
Na motor sam stavio Puig-ov Touring vizir, na moju visinu 180cm je zastita od vetra skoro perfektna.
Sediste, polo¾aj kormana i fuzastera su mi odlièno legli.
Sistem za stabilnost i ABS su prilièno osetljivi, na klizavom asfaltu i na beloj oba sistema odlièno odradjuju svoj posao.
Jedina zamerka su retrovizori, ne vidi se skoro ni¹ta na njih, smetaju mi ruke, ali, re¹iæu i to ovih dana.
Uglavnom sam je vozio na Touring modu (srednji), tu mi je najvo¾ljiviji.
Urban mod je odlièan za grad i normalnu vo¾nju, na njemu je raspolo¾ivo 75 KS ¹to je dosta za vo¾nju bez stresa od A do B ...
Sport mod, snaga je u fulu, ABS i sistem za stabilnost na minimumu. Nervozan za vo¾nju.
Sreæom svaki mod mo¾e posebno da se "na¹teluje" i prilagodi, svi parametri mogu da se menjaju, ABS, sistem za stabilnost i osetljivost ruèice gasa.
Toliko za sada ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

Hurricane


Conti-Moto

Novo !!!
Conti ROAD !!

clutch&brake

Bar nemas problem da nabavis kockaste gume za vojvodjansku saru 😂
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Conti-Moto

Citat: clutch&brake poslato 11 Mart, 2018, 23:07
Bar nemas problem da nabavis kockaste gume za vojvodjansku saru 😂

Najte¾e je ostati budan do sledeæe krivine ...  [rofl]
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

a jel su gradili odometar za slep...ono kad elektronika zakaze pa kuci vraca na prikolici....cuo sam da preko gps -a moze da se nasteluje.....
sve mi se manje dopadaju kompjuteri na dva tocka...a bogami i na cetri....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11