Glavni meni

Uvoz VW bube

Započeo bucko, 21 Januar, 2018, 22:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Milos96 poslato 15 Februar, 2018, 21:14
Ja ne kapiram kakve veze ima to sto je kabriolet? Pa zasto bi iko spustio krov i upalio klimu? [neampojma] Do toga sigurno nije nego verovatno paket opreme... a slazem se sa mihajlom... isti andrak, a to sto ima tockice ne mora da znaci da je manualna, sa tockicima postoje i klasicne manualne(samo on/off), automatske(koje same regulisu zadatu temperaturu, brzinu ventilatora u zavisnosti od temperature u vozilu, takva je bila kod mene i sad na caletovom), a te na pipkanje su digitalne. Razlika izmedju digitalne i automatske je bukvalno samo u estetici. A ni klasicnoj manualnoj ne fali nista sto se mene tice, bitno samo da ladi kad upece zvezda, svakako ce vecinu vremena i raditi odvrnuta do kraja na vecim temperaturama(a na manjim i prijatijim bih malo sutra palio klimu pored kabrioleta) :)
Opet ne èita¹ ¹ta napi¹e¹... :) Ili ja nisam razumeo... :D
Pikaso ima automatsku klimu, sve ¹to sam primetio u odnisu na manuelnu u Kediju je da mo¾e¹ da zada¹ temperaturu i da ne razmi¹lja¹ da l' æe da greje ili hladi i onda sam odluèuje gde æe i koliko jako da duva... Ja je seljak koristim kao i manuelnu, spustim temperaturu na minimum i odvrnem ventilator na maksimum, kad se ohladim, smanjim ventilator ili ot¹krinem prozor... ;D

Glava Dole

Pa to, a sta drugo pa radi digitalna? :) A automatsku i ja isto, zato i kazem da meni klasicna manuelna nije nikakva mana :)

Hattrick

Pa digitalna ima senzor koji meri trenutnu temperaturu u autu, i koja komanduje klimom/grejanjem/reostatom ventilatora i ukljucuje da hladi, da greje, da duva vise ili manje, i jedno za drugim ukoliko je potrebno, kako bi se zadata temperatura koja pise na displeju odrzala. Nista drugo.  :)

Glava Dole

Pa da, a to ima i automatska, isto meri temperaturu u autu i na osnovu toga regulise brzinu ventilatora a i klapnu(zato manualne imaju klasicnu klapnu na sajlu a automatska elektronsku, sa motorcicem) :) Znaci razlika samo dal ces da je pipnes [rofl] ili muski uhvatis i okrenes ;D

aæimo

I manuelne klime imaju servo motore od 2000-neke na ovamo. Sajle su odavno proslost.

Hurricane

Jebem ti klimu, ko da je bitna sad klima uopste u kabriu, autic bez mane, ja bi kod nove bube samo prebacio motor pozadi, sve isto da ostane, to se meni svidja kod automobila najvise a i originalno je tako

Lazic

Ne¹to razmi¹ljam koliko su Francuzi na lo¹em glasu, posle 5 godina kod mene jo¹ nisam dopunjavao klimu, na novom Kediju je ispustila gas posle 4...

bucko

Kod tebe je kedi ispustio dusu pete godine,sad si stariji i pametniji,nisu francuzi postali bolji ;D ;D ;D

castor

Odveze ti nju kuæi jutros, a Bucko? ;) ;) ;) [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Kedi je bio odlièan posle 5 godina, vrlo malo delova nije valjalo... :D Falilo freona dodu¹e... ;D

bucko

#130
Citat: castor poslato 17 Februar, 2018, 14:09
Odveze ti nju kuæi jutros, a Bucko? ;) ;) ;) [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
Jessss :D [zvizdi] [thumb_up]
Prvo kasnio papir iz agencije,onda me uhvatio praznik i nikako da registeujem pa me uhvatio neizdrz pa turio probe i pun gas.
U kako ide sandzama.Da nemam usiju kez bi bio preko cele glave

Lazic

Naravno spustio si krov... :D

stilgar

Citat: Laziæ poslato 18 Februar, 2018, 00:49
Naravno spustio si krov... :D
i stavio fantomku i kacigu na glavu :) i zimske rukavice i touring jaknu sa zimskom postavom :) ko na motoru :)

castor

Citat: bucko poslato 17 Februar, 2018, 19:30
Jessss :D [zvizdi] [thumb_up]
Prvo kasnio papir iz agencije,onda me uhvatio praznik i nikako da registeujem pa me uhvatio neizdrz pa turio probe i pun gas.
U kako ide sandzama.Da nemam usiju kez bi bio preko cele glave
Ako brate, nek' si ti nama sretan zbog Bube...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Citat: stilgar poslato 18 Februar, 2018, 01:04
i stavio fantomku i kacigu na glavu :) i zimske rukavice i touring jaknu sa zimskom postavom :) ko na motoru :)
Ima buba grejanje... :)

bobangsxr

Ne Radi kad je spusten krov  [rofl]

bucko

Ma sve radi ko sat


UFF

jbt na prvi pogled spreda kad vidis haubu i farome posmislis da je porsche :D

perlx


Lazic

Ubo mesto ispred radnje... ;D