Glavni meni

Uvoz VW bube

Započeo bucko, 21 Januar, 2018, 22:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bucko

Dobio i 4 17” sa novim zimskim gumama


UFF

najlepsa buba do sad

stilgar

Citat: bucko poslato 13 Februar, 2018, 15:57
Mislim da ne postoji auto koji su vise budzili od bube,ima tako slatkih modela da je to neverovatno ali bih ipak sebi priustio i tehnologiju 21. veka
Baja Bug nije budzena tako je pravljena fabricki, al samo za americko trziste.  evo jedne iz 1968 me




a sto se tice tehnologije iz 21 veka




UFF

stilgare evo ti isto to samo jos nema:

ni ulja
ni filtera
ni servisa
pa ni gorivo ne treba da sipas

samo da se upregnes ko konj i da vuces

http://www.vprege-repnik.si/wp-content/uploads/2013/08/kocija2_1m.jpg

Glava Dole

Pa da na ulici vidim takvu bubu sigurno bi mi privukla vecu paznju od tvoje nadrkane sestice npr koja je kao i bilo koji drugi moderan auto manje/vise i ne izdvaja se ni po cemu ;)

mi¹ko_kolo

Citat: UFF poslato 13 Februar, 2018, 17:56
stilgare evo ti isto to samo jos nema:

ni ulja
ni filtera
ni servisa
pa ni gorivo ne treba da sipas

samo da se upregnes ko konj i da vuces

http://www.vprege-repnik.si/wp-content/uploads/2013/08/kocija2_1m.jpg

A neæe¹ verovati koliko takva zaprega mo¾e da ko¹ta!

UFF

Citat: Milos96 poslato 13 Februar, 2018, 18:00
Pa da na ulici vidim takvu bubu sigurno bi mi privukla vecu paznju od tvoje nadrkane sestice npr koja je kao i bilo koji drugi moderan auto manje/vise i ne izdvaja se ni po cemu ;)

[rofl]   pa kaze da zelim da privucem paznju?  [ludak]

pitanje je zasto stilgar ne proda svoj skoro nov auto i kupi nesto iz vremena svojih roditelja kad mu se vec toliko svidja  ;)

Citat: mi¹ko_kolo poslato 13 Februar, 2018, 18:10
A neæe¹ verovati koliko takva zaprega mo¾e da ko¹ta!

pa dobro nek kupi onda neku od cigana za 100eur
ako nema snage da vuce nek kupi sve sa konjem  ;D

mi¹ko_kolo

Како понекад паметан момак може да одвали глупост.

Glava Dole

Nije poenta da li zelis da privlacis paznju, nisam na to ni ciljao, znam da nisi sujetan, nego da je auto ko auto sasvim sigurno zanimljiviji, dao sam primer posto (ne znam kako da se izrazim a da ne popijem ban, pocinje na "s" ) redovno po bubama u tom pogledu mi zestoko ides na zivce s obzirom da sam u jednoj ja odrastao a dedina je u porodici od '71e i ne bi je dao ni za 20K e, za nas je neprocenjiva. Tu belu (onu koja kao da je sad sisla s trake, za koju je pre nzm kolko godina odbio ponudu od 6000e od komsije ljubitelja) sam vec kacio, cuci u dedinoj garazi koja je cistija od mog stana [rofl] a evo i mene pored nase koja me vozila u vrtic redovno :D



mi¹ko_kolo

Буба је ауто који не подносим али немам ништа против људи кои је воле. Баш зато и кажем да не мора туђе весеље нужно бити и мој разлог за подјебавање истог.

stilgar

Citat: UFF poslato 13 Februar, 2018, 18:15
Citat: Milos96 poslato 13 Februar, 2018, 18:00
Pa da na ulici vidim takvu bubu sigurno bi mi privukla vecu paznju od tvoje nadrkane sestice npr koja je kao i bilo koji drugi moderan auto manje/vise i ne izdvaja se ni po cemu ;)

[rofl]   pa kaze da zelim da privucem paznju?  [ludak]

pitanje je zasto stilgar ne proda svoj skoro nov auto i kupi nesto iz vremena svojih roditelja kad mu se vec toliko svidja  ;)

Citat: mi¹ko_kolo poslato 13 Februar, 2018, 18:10
A neæe¹ verovati koliko takva zaprega mo¾e da ko¹ta!

pa dobro nek kupi onda neku od cigana za 100eur
ako nema snage da vuce nek kupi sve sa konjem  ;D
o veliki magu i poznavaoce tehnologije i ljubitelju iste al brendirane :) kupio bih rado auto sa karbovima bez kompa i injeksna sa rucicama za otvaranje prozora umesto klime al nema vise da se kupe novi samo po 20-30 godina stari. A nisam bas odusevljen sto vozim auto napucan elektronikom. A one cheze sa konjicem da mogu da vozim kroz grad vise romanticnih milfacha bi navato ovako mator nego ti sa tvojim 6 icom i hondom zajedno, ma ni bmw ti ne bi pomogo :)

UFF

kupi bubu ona je sa karbovima a ne da kenjas ljudima kako njihova nova buba ne valja a ni sam tu matoru ne vozis
a onda se odmah javi i mali rodjen u bubi na zadnjem sedistu da prica o emotivnim vrednostima, njega bi sigurno navatao na romantiku, nije zensko ali je obrijan i depiliran pa mu dodje taman za tebe iskusnog ciku [rofl]

Glava Dole


stilgar

#93
Citat: UFF poslato 13 Februar, 2018, 20:54
kupi bubu ona je sa karbovima a ne da kenjas ljudima kako njihova nova buba ne valja a ni sam tu matoru ne vozis
a onda se odmah javi i mali rodjen u bubi na zadnjem sedistu da prica o emotivnim vrednostima, njega bi sigurno navatao na romantiku, nije zensko ali je obrijan i depiliran pa mu dodje taman za tebe iskusnog ciku [rofl]
ja sam okacio sliku spaceka bez elektronike iz zajebancije, bucko nije shvatio nista pogresno al ti se uvek nadjes da branis elektroniku. depilirani djecacici nisu moj fah, ja sam staromodan covek samo zenske i to neobrijane :)
p.s. i za onu baja bug sam napisao da bi JA voleo da je imam, a ne da on treba da je kupi.

Lazic

Citat: bucko poslato 13 Februar, 2018, 14:03
Hvala i ja se zaljubio jos preko neta
Motor je benzin 2.0 fsi
Imaju i automatske klime al kad skines krov takva klima bi ludela pa verovatno zato
Ba¹ gledao u èudu, al' ima logike to ¹to ka¾e¹... :D Mada seæam se testa bmw 6 kabrio, mora klima da hladi i kad je spu¹ten krov... :D

Nego, kako buba od sirotinjskog prevoza postade life style auto... :o ;D Dodu¹e jes' trebalo da proðe 80 godina... :o ;D


E da, u zdravlju i veselju da je raskanta¹ posle 300.000... :D :-*

bucko

Laki pa vidis sta su joj u medjuvremenu uradili

Stiglar ja da mogu da dobacim uzeo bih I8 bmw,uopste nemam emotivni odnos prema karburatorima

Lazic

Dobar je I8, dobar... ;D

UFF

a sto klima nije mogla da ostane manuelna ali da komande budu digitalne?
velika multimedija navigacija tac skrin u mojoj glavi nikako ne idu sa MEHANICKIM prekidacima

bucko

Ne sam ¹kolovala al sam video da na nekom velikom sajmu preko izlazu bas takav manuelni

Lazic

Istu takvu klimu sam imao na Kediju iz 2007-me... :D Odlièna je, razboljevali se putnici samo tako... ;D












Citat: UFF poslato 13 Februar, 2018, 17:56
stilgare evo ti isto to samo jos nema:

ni ulja
ni filtera
ni servisa
pa ni gorivo ne treba da sipas

samo da se upregnes ko konj i da vuces

http://www.vprege-repnik.si/wp-content/uploads/2013/08/kocija2_1m.jpg
A koènice na fijakeru ??? :o ;D