Glavni meni

Kupujem retrovizor DESNI za Suzaki rf, gsxr srad, gsxf 96-00

Započeo Hurricane, 16 Januar, 2018, 13:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

Potreban retrovizor desni ovakav, najradije polovan, nov znam gde ima, jer ako kupim desni nov onda æu morati i levi ima da mi bode oèi  ;D


Glava Dole

Ne moras, uzmi nov pa ga zakaci konopcem za motor, provozaj se jedan krug da ga malo istumbas po asfaltu i uklopice se posle extra :)

Kostić

imam ja oba, ostali od kave. desni je malo sjeban al je levi ko nov. dam ti oba pa okreni levi, isto je samo vizuelno ide na dole

Havarisan


Hurricane

kosta daj slikaj taj desni, da vidim, hvala  [cheers]


havarisani, bravo za info, ti?  ;D

Kostić

eno ga stoji na motoru. kad prolazi¹ stani vidi ako ti treba skini. levi mi je negde ispod kreveta

Hurricane

...taèno si ludak, neæu ti skidam sa motora, ne gori nigde

Kostić

onda kupi. meni ne treba, stoji zbog nem pojma za¹to- ako oæe¹ i levi turiæu ga u satove pa uzni

Hattrick

Bate Kole je lud 100 gradi  [rofl] Sta kaze, ene skini sa motora  [rofl]
Mada kad bolje pomislim stvarno mu ne treba, posto je najbrzi, nema potrebe da gleda ide li neko od iza  [rofl]

Lazic

Kostiæ nam se razne¾io, poklanja delove sa motora i to ono malo celih ¹to ima... :o ;D ;D ;D

Kostić

pre nego ¹to dobijem opet zauvekni ban, doði svrati vièi na prozor (na interfon i zvonce nema nikog, svi su oti¹li na zimovanje) kad bude¹ prolazio da ti dam oba ogledala, meni stvarno ne trebaju, stoje mi badava