Glavni meni

Zidanje kuæe, dajem plac

Započeo mrle, 15 Januar, 2018, 16:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

 Po¹to sam veæ kontaktirao neke ljude oko zidanja kuæe na mom placu na veoma atraktivnoj lokacij, hajde da pitam, mo¾da se na forumu neko bavi time. Lokacija je sam vrh Banovog brda, zaokru¾eno crveno. Mo¾ete na street view da vidite okolne kuæe. ©oranje po sirotinji. Moja je na kraju uskog sokaka, tako da ne mo¾e da se vidi.

  Ne zanimaju me prièe "imam oprtaka, koji ima ¹uraka".


samo da probam da okaèim fotku...

mrle


Kanarinac

Hoces da zidas kucu za sebe ili ustupas plac za zidanje zgrade u zamenu za stanove?

mrle

Citat: Kanarinac poslato 15 Januar, 2018, 16:43
Hoces da zidas kucu za sebe ili ustupas plac za zidanje zgrade u zamenu za stanove?
u zamenu za stanove. dugo vremena sam hteo ne¹to samostalno, ali ne ide. Samo papiri su ozbiljna prièa, jer to spada u extra zonu.
Ko je zainteresovan, najbolje da vidi u¾ivo, pogleda vlasnièke paire, èuje celu prièu... najvi¹e bi mi odgovoaralo da je neko ko bi za sebe zidao veæi deo, da ostane duh prirode sa delom dvori¹ta...

ovo je onako informativno.

megaidiot

lokacija je dojaja, lep kraj.

freepartyman

Imam stan u Izvorskoj. Odmah ispod tebe. Prelep kraj. Srecno ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

srbac

Rev je iz te prièe bio nekada, pitaj njega...

mrle

Citat: freepartyman poslato 15 Januar, 2018, 18:01
Imam stan u Izvorskoj. Odmah ispod tebe. Prelep kraj. Srecno ;)
vidim zapaljen neki Audi. Malo pre prodjoh motorom, bio po pivo.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Flojd

Citat: mrle poslato 15 Januar, 2018, 18:37
vidim zapaljen neki Audi. Malo pre prodjoh motorom, bio po pivo.

Dobra ti reklama za plac. A ba¹ sam razmi¹ljao da se uhvatim za novèanik...  :D

UFF

koliku bi kucu pravio i imas li dozvolu za gradnju?
postoji li vec objekat koji se mora srusiti?

mrle

Citat: UFF poslato 16 Januar, 2018, 10:56
koliku bi kucu pravio i imas li dozvolu za gradnju?
postoji li vec objekat koji se mora srusiti?
imam objekat, star, uknji¾en, dozvolu nemam, sve to treba da se re¹i, a ko¹ta do jaja.
Ovoje za ba¹ ozbiljne igraèe.

Ortak ima kuæu u Blagoja Paroviæa sa ok dvori¹tem. I kupi on stan u Nedeljka Èabrinoviæa na kredit. Pitam ga za¹to nije zidao, dozidao vertikalu kada ima dvori¹te?
Odgovor: Za 100kvm samo papiri su 18.000e.

UFF

a i rusenje i uklanjanje starog objekta nece malo da te kosta

Hurricane

..to sve nije mnogo, ne znam kakvu si predstavu inaèe imao o tome, na tvojoj lokaciji ¹ta god da napravi¹ vredi mnoooooogo

mrle

zato i ka¾em, nije to za nas "obiène".

Hurricane


ЯЭВОЛУТИОН

pazi se kvazipreduzimaca.....cak i onih sa decenijskim stazom.....veliki je zalogaj.....i zatit se od probijanja rokova ozbiljnim penalma, da se ne otegne u nedogled....vecina ce pokusati da proda stanove pre nego sto zavrsi grube radove....
Jako je bitno koliki ti je plac i kolika je kuca na njemu posto je ekstra zona....znam coveka koga mozda intresuje tako nesto, ali si malo podataka dao....nisi ni naveo sta bi zeleo....ako pravi stanove onda nema zidanja za sebe veci deo....trziste i prodaja....ako zida za sebe onda zida kucu a onda nema stanova za tebe....najbolje je da odredis cifru koja te zadovoljava pa da juris nesto u okviru toga....jar ako se nadje ivestitor koji hoce da zida kucu a ti ga odbijes sa svojom zeljom za stanovima nista nisi uradio....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bucko

Moj kum je sa familijom isto to uradio u Cerskoj ulici kod kalenica,ocigledno ozbiljna ekipa mu je radila za kvadrate i neverovatno dobar objekat je nikao za kratko vreme,pojima nemam koji su,provozaj se od parka na cuburi kad udjes na prvom cosku su,jos ne useljeno pa se raspitaj

Kostić

ajoj pa znam ja tebe ko dete. ti si lud ako to proda¹. imam negde stare slike odatle, ako ne i sa tvog dvori¹ta. tu je negde i daèina gara¾a dole ni¾e u bg bat. inaèe proðem mnogo puta leti tuda, odem do one mu¹mule jo¹ je ¾iva.... moj deda se prodo pa brzo umro u gogoljevoj u stanu. i baba. i æale nije dugo opstao....

Lazic

Vidi Kostiæ se povampirio... :o ;D Ba¹ mi je drago... :D