Glavni meni

Peugeot 2008 1.2i Active 2014. god.

Započeo Zeljkamp, 15 Januar, 2018, 11:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Zeljkamp poslato 29 Januar, 2018, 00:34
Red bi bio i da se javis da popijemo pice, ja castim. ;)

Danas je bila jedna komsinica da ga pogleda i proba. Podrsku i savete je dobijala od tate koji je posao sa njom. Odlucili su se za kupovinu posle jednog kruga i 3 minuta gledanja ali pod jednim uslovom. Moramo prvo da ga odvezemo do njene garaze, koja je dve zgrade od mene, i da probamo da li moze da stane na njeno parking mesto. Bio sam ubedjen da je to - to i da sam prodao auto, jer kakvo je to praking mesto ako ne moze da stane automobil srednje klase ?

Uhh, kako sam se zajebao u proceni... Duzina je ok ali je problem sirina zbog nosecis stubova zgrade izmedju kojih je parking mesto. Investitor joj je bukvalno uvalio za 12.000e kada ga je kupovala jer zensko, jer ne zna... Zvala ga je da ga pitao da li mogu da se okrnje ta dva stuba, svaki za po jedan do dva centimetra. Naravno da je dobila negativan odgovor. Da stvar bude gora, sva ostala mesa u garazi su normalna.

Idemo dalje... :)
Kakva prièa... :o ;D
Ne bi nju spaslo cm ili 2, a opet ¹to se tièe statike, naravno da bi mogli da okrnje za toliko, ¹ta ga je uop¹te i pitala...? Al' dobro, oèigledno je i tata ¾ensko... Ne znam zakon najbolje, ali mislim da bi tu najvi¹e pomogao dobar advokat... 12.000 baci¹ u vetar...

Ivicat

Neka gleda 108, i10, c1,... Pruzi pomoc komsinici...

Zeljkamp

Pokuscu da joj nadjem nesto ali se ona zaljubila u ovaj...
TwinZ Auto & Moto

Lazic


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

idanijel

Is¹temaj to èasom...

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Grof

Povoljno ¹irim ulaze u gara¾e hiltijem  ;D ;D ;D ;D ;D

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Flojd

Moj kom¹ija...druga ulica ispod moje. Niti manje ulice niti vi¹e dobrih kola u njoj. A ulica pritom i slepa. Èudo jedno!   :D

Alal vera za izbor automobila!

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto