Glavni meni

Peugeot 2008 1.2i Active 2014. god.

Započeo Zeljkamp, 15 Januar, 2018, 11:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

MODEL : PEUGEOT 2008 1.2i ACTIVE
AGREGAT : 1199 kubika, 82ks, benzin
KILOMETRAZA : 99.489km
GODISTE : 2014.
TEL. : 065 877 7776
CENA : 9.499e

Vozilo sam licno kupio od vlasnika sa predjenom kilometrazom od 99.400km i dovezao sam ga na tockovima iz Svajcarske ! Dajem garanciju da je kilometraza 100% prava i kao dokaz prilazem uredno popunjenu servisnu istoriju (svi servisi u Peugeot servisu, poslednji 14.09.2017. na 93.090km). Dozvoljavam bilo kakvu proveru i pregled u ovlascenom Peugeot servisu ili u servisu po Vasem izboru. Uprkos maloj kubikazi, agregat je izuzetno agilan i veoma je mali potrosac. Prosecnu potrosnju mozete videti na dve fotografije iz oglasa. Izuzetno jeftino odrzavanje i registracija. Automobil je potpuno ispravan i ne trazi dalja ulaganja.

Nikada nije bio havarisan i ceo je u prvoj fabrickoj boji. Nije poliran i nije radjeno dubinsko pranje, tako da vidite pravo i realno stanje. Nije cak ni opran posle puta, sto se vidi na fotografijama koje su nastale u Cirihu i u Beogradu nakon dolaska iz Svajcarske. Limarija i enterijer su skoro bez ikakvih tragova koriscenja.

Izuzetno bogat paket opreme :

- Multimediju sa ekranom osetljivim na dodir
- Bluetooth
- AUX ulaz
- USB ulaz
- Sportski kozni volan sa komandama za multimediju
- Tempomat sa mogucnoscu memorisanja zadatih kilometraza
- Senzore za svetla
- Senzore za kisu
- Senzor za samozatamnjivanje centralnog retrovizora
- Senzore za parkiranje sa zvucnim i grafickim prikazom na ekranu
- Bord kompjuter
- Bocni retrovizori sa eletronskim zatvaranjem i otvaranjem
- Klima uredjaj
- LED prednja svetla
- LED zadnja svetla
- Aluminijsumski stitnik na zadnjem braniku
- Original Peugeot zastita gepeka sa dva lica (gumena i tepih)
- Krovni nosaci
- Svetla za maglu
- 8 felni i guma (letnji i zimski set koji je trenutno na automobilu)
- Dva fabricka kljuca itd...

IZUZETNO STANJE !

Placena je carina, svi troskovi i uverenje AMSS, tako da potencijalni kupac treba da plati samo registraciju.

Cena u zameni je 10.000e i zavisi od realnosti cene ponudjenog vozila.

Pozivi svakog dana od 9 - 23h.

Po potrebi saljem jos fotografija na mail, Viber ili Whatsapp.



















TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

stilgar

Lep al ako od svice do srbije na tockovima ima samo 89 km reci nam precicu da skoknemo i mi 😀😀😀😎

Che

Citat: stilgar poslato 15 Januar, 2018, 12:26
Lep al ako od svice do srbije na tockovima ima samo 89 km reci nam precicu da skoknemo i mi 😀😀😀😎

Probaj na prikolici  ;)

Zeljkamp

#4
Dovezao sam ga licno na tockovima i trenutna prava kilometraza je 100.685km. Kada sam pisao oglas nisam znao tacnu kilometrazu pa sam napisao ovu koju sam video na jednoj od fotografija. Plus, mislim da je za oglas bolja jer bi, za mene kao prodavcea, bilo losije da automobil, zbog par stotina km, ne izlazi u pretrazi kupcima koji ogranice pretragu na maksimalno predjenih 100.000km.

Ako neko sumnja u kilometrazu i ostale stvari, za opkladu stavljam oba kljuca od ovog auta na sto ali da na drugoj strani bude jedna hiljadarka. Svejedno je da li su franci ili evri. :)


Dakle, prava kilometraza je 100.685km i uvecace se za jos 25km jer planiram da dovezem auto od carine do kuce. :)
TwinZ Auto & Moto

Ostoja

Sram te bilo...
Vozika¹ se do carine i nazad...
[yahoo]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ivicat

Citat: Zeljkamp poslato 15 Januar, 2018, 14:45
...Dakle, prava kilometraza je 100.685km i uvecace se za jos 25km jer planiram da dovezem auto od carine do kuce. :)
Na tockovima? :D

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

gixxer

Prodajes predivne automobile,svaka ti cast

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Hurricane


Zeljkamp

Fotografije sam napravio sa telefonom HTC U11. Inace, u 95% slucajeva, fotografije za oglase pravi Canon PowerShot SX210is.
TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

Evo malo kvalitetnijih fotografija na kojima je cist i na kojima se realnije moze videti stanje. Cakli se !  8)

























[cheers]  [flashing]  [cheers]
TwinZ Auto & Moto

idanijel

       kako se nosi taj 1.2   sa karoserijom,cini se dosta veca od 208 .

Zeljkamp

Nosi se ok do 130km/h na sat. Inace, maksimalna brzina je 170km/h sa gorivom koje sam sipao u Sloveniji. Sa gorivom iz CH sam siguran da moze da nagura celih 175km/h. ;D
TwinZ Auto & Moto

Hurricane

..ides i ti i "malo" kvalitetnije fotografije, znas

Vise ne otvaram tvoje oglase, em lepo sve, em skupo, em mi potrosi sav net dok ucita sve slike  :P

Zeljkamp

Red bi bio i da se javis da popijemo pice, ja castim. ;)

Danas je bila jedna komsinica da ga pogleda i proba. Podrsku i savete je dobijala od tate koji je posao sa njom. Odlucili su se za kupovinu posle jednog kruga i 3 minuta gledanja ali pod jednim uslovom. Moramo prvo da ga odvezemo do njene garaze, koja je dve zgrade od mene, i da probamo da li moze da stane na njeno parking mesto. Bio sam ubedjen da je to - to i da sam prodao auto, jer kakvo je to praking mesto ako ne moze da stane automobil srednje klase ?

Uhh, kako sam se zajebao u proceni... Duzina je ok ali je problem sirina zbog nosecis stubova zgrade izmedju kojih je parking mesto. Investitor joj je bukvalno uvalio za 12.000e kada ga je kupovala jer zensko, jer ne zna... Zvala ga je da ga pitao da li mogu da se okrnje ta dva stuba, svaki za po jedan do dva centimetra. Naravno da je dobila negativan odgovor. Da stvar bude gora, sva ostala mesa u garazi su normalna.

Idemo dalje... :)
TwinZ Auto & Moto

Boban_m

Jesi li probao da joj prodas multistradu? ;D

Zeljkamp

Prejak je Ducati za nju. Ima dvoje male dece. ;D
TwinZ Auto & Moto

Boban_m

Jedino ce nju moci da parkira u tu garazu ;D