Glavni meni

neki MM u arandjelovcu?

Započeo balcan girl, 08 Januar, 2018, 21:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nemke

Citat: balcan girl poslato 10 Januar, 2018, 18:52
u petak je za arandjelovac vec kasno :D :D uglavnom naravno da cu da ga fotkam :D pa moram i ja da se smejem majku muuu :D :D
Ako nesto treba, tu sam da pomognem.

Послато са E2003 уз помоћ Тапатока

balcan girl

hvala nemke u svakom sluèaju :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Kako ti woodoo nije pao napamet , njega da pozoves ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

FANTOM

Jel si videla na kraju Dachmenov burgman ?

lord_oblivion

Znam ja Ivicu ali se duuugo nisam èuo s njim.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

FANTOM

   Evo nadjoh jednu sliku Dachmenovog Burgmana :) . Moje misljenje je da taj motor i brutalno ide a i brutalno se cuje sa Leo Vince auspuhom ijao kad krene da puca kao KTM :D [yahoo]


balcan girl

pazi kad mi vudu uopste nije pao na pamet  [doh] [doh] ali nema veze :D blenta mi upravo javio da je navatao hondu silverwing u vranju i da ce ujutru da se spuca tamo da ga dotera :D i to za dobru kintu ga navatao :D jbg jug je jeftiniji definitivno :D cu da ga fotkam kad ga dotera :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

manijaci sta bi ja bez vas  [srce] [srce] [srce] :-* :-* :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

El Jefe

Да не мрачим али мајстор који се бави скутерима и који је имао Силвер Винг 400 и 650 из свог искуства тврди да је 650 исплативија. Боље иде и мање троши од 400. Једино мислим да 650 више тресе јер има класичне лежајеве а не сајлент блокове.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

650 vrh. 400 kanta.....ali kako god bolji od burgmana dve klase....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Jug mozda jeste jeftiniji ali se sve mnogo losije odrzava. Najocuvanije i motore i aute sam nalazio u subotici i okolini.

milomir22

Silver je 600, burgman je 650. Pre 2 godine sam vozio silver 400, dopao mi se skuter, oboren u krivini, pri solidnom gasu izbacuje dupe, sto sam prvi put doziveo na skuteru. 600 je bolji, ali ni 400 nije za bacanje, 2 cilindra u skuteru su cudo. Meni je samo ogavno ruzan, da je kvalitetan, to stoji.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hurricane

...molim vlog jedan ovde  [rofl]

balcan girl

600 je i uzeo :D stvarno dobro izgleda :D lik je picajzla i bas ga lepo odrzavao sad cu slike da vam sibnem :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

cu ga fotkam po danu :D stvarno lep skuterèiæ :D :D mada to nikad nece biti motor :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

bbbb----b-b-bbbbalkan...........pa ti si tu ??? ??? ???

balcan girl

ja samo spijuniram iz prikrajka :D :D al tu sam :D :D :D poèela sam da radim jbg pa nemam kad da æaskam :D zaspim ko baba veæ u deset uveèe :D jbg odviklo se od rada pa sad tesko ide navikavanje :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

silver je brutalna sprava.  Lepo ide, sjajno se vozi. Agregat je dijamant. Ali to nije "ekonomièan" skuter, ko¹ta ko motor, i tro¹i ko motor.
Daj slike :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

E pa nije mu "mali".  Znate na ¹ta mislim..  ;)   ;D
jin-jang