Glavni meni

neki MM u arandjelovcu?

Započeo balcan girl, 08 Januar, 2018, 21:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

viper

El se seæa¹ 😁😁😁

https://youtu.be/nlGclIZV5JQ

Skutera¹ pedera¹ 😂😂😂

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Kako ga vuce slotija,jel zadovoljan?
jin-jang

balcan girl

sreæan je ko kuèe u liftu :D :D :D zarazio se extra mada priznaje da mu je i ovo mnogo :D inaèe veze nema da vozi :D skratio mi je zivot za deset godina nego sreæa pa mi dugaèki kraci za ovaj skuter :D mrzim male toèkiæe u pm :D viper ubijala sam ga od zajebancije za to :D :D :D i dalje ga zajebavam da treba da obuèe roze majicu i stavi pederusu pa onda na skuterèiæ i tako da se voza :D :D :D ozbiljno dobar je skuterèiæ vozili smo se zajedno na najveæoooj uzbrdici da vidimo kako vuèe :D :D znaèi dobar je :D izvukao je 110kg plus mojih trenutno malih jelte 77kg :D :D :D mislim nema smisla da zapoèinjem neku dijetu sad dok su praznici :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

cuti sad sam jos i dobra :D na proleæe sam imala hmm 86kg a onda sam sa ovom stokom isla u teretanu mesec dana i smakla na 69kg :D morala sam da budem lepa za bratovu svadbu :D a ova kilaza je super od juna do sad :D a jedeeeeem pa ne znam za dosta :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Jeo, ne jeo, isto mi se 'vata... ;D Zato jedem.. ;D

navajo

Navuce coveka na zlo...jadan...vec mi ga je zao :)

balcan girl

sta ti ga zao :D ni mene niko nije zalio kad me sutirao u cevanice u teretani :D nek crkne :D sad ce sve pare umesto na proteine da lupa u motor :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

jin-jang

Lazic


navajo

Aha...osveta se najbolje sluzi hladna...skuter u sred zime...plus prazan novcanik...pametno osmisljeno :)

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MIGE