Glavni meni

neki MM u arandjelovcu?

Započeo balcan girl, 08 Januar, 2018, 21:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

jel imamo nekog iz arandjelovca? treba neki burgman da mi se pogleda tamo da ne bijem put dzabe ako ne vredi :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Nemas gde noge.da spakujes....krakata si
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

meni lik juce nudio nekog burgmana u zamenu za hondu :D

banevuk

Aprilia Atlantik 500 konza. Sit sam se na njozi navoz'o.................. za male pare.

lord_oblivion

Ja trebam u toku nedelje da skoknem poslom do Lazarevca pa mogu da se vratim preko Aranðelovca.
Ne znam koliko ti je hitno a jo¹ uvek ne znam ni taèan dan kad æu ja iæi.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

megaidiot

ja mislim da se od ovog odustalo

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

ЯЭВОЛУТИОН

prodaje musterija satelisa 250...prvi vlasnik odrzavan od starta kod mene...izguljen na par mesta ili dober skuter....sutra ce ga dovesti na cuka tjuning.....ako Irenu zanima zalecicu za cenu....ako je kombinacija za njenog ortaka najrodjenijeg, onda necu zbog ljubomore....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

hahahaha :D :D damjan je veæ ponudio svog burgmana :D a ima i jos par u bg pa cu najverovatnije da skoèim u subotu da pogledam sta ima :D a i ja necu da vozim skuter to je za drugara :D al trazim ko da je za mene pa onooo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

elem, stoka ima 190cm i nekih 110kg pa  skuterici nisu neki izbor :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

ak ima 1500 svratite do mene...satelis je stvarno dobar....piaggi agregat 250, efi....ide mal trsi...kupljen ovde...jos par dana sa pravm kilmetrazom...
Nemoj da uzima burgmana 400 jer stari su mrtvi a novi imaju problem sa centrifugom i servo motorom klapne gasa.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Quasar agregat u satelisu ima moju preporuku, odlican i tesko unistiv motor koji ide fino za svoju kubikazu/konjazu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

balcan girl

rev da ima 1500 lako bi mi za bolji skuter :D :D :D al nemaaaaaaaa  [nono] [nono]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bishke

Hebanje al da ne udje ;D

sa kolko para raspolazete ?

Nemam nista da ponudim samo pravim guzvu :D
You should do one thing every day that scares you

Andreja

Je l' treba nekome pisaæa ma¹ina?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane

..samo ako je ba¹ neka stara?

mali_zmaj

da snimi¹ tog tvog pajdu na tom motoriæu kad sjedne na njega,koji god da kupi!!  Mislim da sve sem maxi skutera od min. 500ccm ima da mu bude ko da je sjeo na pony biciklo!!
jin-jang

El Jefe

Ако скупиш ноге као пичкица онда ти је сваки скутер мали
Друштво за заштиту од животиња

nemke

Citat: balcan girl poslato 08 Januar, 2018, 21:32
jel imamo nekog iz arandjelovca? treba neki burgman da mi se pogleda tamo da ne bijem put dzabe ako ne vredi :D

Ima. Mogu u petak da odem da ga pogledam.


Послато са E2003 уз помоћ Тапатока

balcan girl

u petak je za arandjelovac vec kasno :D :D uglavnom naravno da cu da ga fotkam :D pa moram i ja da se smejem majku muuu :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!