Glavni meni

Yamaha XT 660R

Započeo malonj, 08 Januar, 2018, 12:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

malonj

Oglas za drugara, motor je u Novom Sadu


YAMAHA XT 660R je kupljena nova u Srbiji (Rodiæ-Yamaha). Motor je u prvoj farbi, i redovno je servisirana. Motor je vo¾en “rekreativno” po asfaltu, nije udaran niti se padalo sa njega. Na poèetku sezone na servisu na 41626 km je promenjeno: ulje u koènicama, filter ulja i filter goriva, antifriz, sveæica i nove gume (metzeler tourance next). Motor je u odliènom stanju, od prvog dan gara¾iran i spreman za vo¾nju sledeæe sezone bez ulaganja.
Od dodatne opreme ima: ¹titnike za ruke (Acerbis), povi¹en pleksi, originalan Yamahin nosaè kofera, GIVI ploèu i kofer, 12v upaljac.
Uz motor dajem: tri originalna Yamaha kljuèa, standardni pleksi (Yamahin), dva nova ¹tendera (na slici vidljivi) kao i originalni raèun (prva kupovina) i servisnu knji¾icu.


2005 godiste, registrovana do 04.2018,  44.623 km, cena 3250e podlozna korekciji.

Goran 0655249170 ili pm mene ovde





















bigsheki

vidim da jos stoji na polovnim automobili.com

malonj

jup jos uvijek na prodaju cijena malo dole na 3150

rboban

Kakva debilna servisna knjizica.... VRH!!!
Ride It Like You Stole It

bigsheki

1600eur je skuplji nov nego ovaj 13god star sa 45000km,pitaj drugara usluzno jer ga zanima yamaha dt 80 sa vodenim hladnjeme,ima servisnu knjigu :) i doplata

Gavrolini

Bice on sa tom cenom jos dugo na prodaju

BANE BROTHERHOOD

Evo ja mu nudim GSXR a i posle ja da prodajem ovou yamahu  za jedno 2600 do 2500😜😜😜
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

bigsheki

kontam da je realno 2500 pa gde se nadjemo :) molim bez offiranja,jer sam ozbiljan.a i trazim motor da kupim.ako ne nadjem preko povoljno vstroma 1000 onda kontam xt,fazer1000 ili ponovo xx1100 od 2002god pa na mladje.

BANE BROTHERHOOD

I ja sam bio ozbiljan i nisam ti ofirao temu al ajd nema veze pozdrav😉
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

malonj