Glavni meni

razni problemi i re¹enja na putovanju

Započeo sasa ns 1, 08 Januar, 2018, 02:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

I eto, razmisljam sta bi sve moglo da mi se desi na putu i desi se bas ono na sta nisam ni pomislio malo pre - ostao bez goriva zbog propisale slavine [glavazid]

megaidiot

Citat: PECA BMW poslato 09 Januar, 2018, 20:27
Mislim da je lik rus .
youtube.com/user/ramarvarna/videos
ma bugarin.

nisam prisustvovao jer sam tad kisnuo negde u madjarskoj na putu kuci, ali eto zadnji put u rumuniji drugaru crkao akumulator na stromu, ali tako sto se negde izgleda kratkospojio jer se toliko ugrejao da su ga jedva izvukli. srecom stali na par km od prodavnice, neko odprdeo do tamo i kupio drugi i nastavili dalje, sve je lako kad si u civilizaciji i imas pare.
ima i zanimljivija prica, ali cekam da zastari. ;D

PECA BMW

@ milos

Eto ti treba da gledas onaj vlog sto sam preporucio , tamo bi saznao da se motor pregleda pre puta i ne krece se sa pokvarenim motorom  :D

u tvom slucaju neregistrovanim i bez dozvole :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

megaidiot

cekaj bre ako se secam dobro, za mongoliju je i bugarin je krenuo sa sredjenom tenericom pa mu se nesto kratkospojilo na ram pa je tek sledeci dan opet krenuo, ako nisam pomesao nesto drugo sto sam gledao.

peratrap63

Citat: SSZGO poslato 09 Januar, 2018, 17:21
A zaboravih. Nisam lud da putujem motorom. Rent a car. Nov auto. Puno osiguranje. Motorom na put do 200km ...
na pogresnom si forumu

sasa ns 1

Citat: peratrap63 poslato 09 Januar, 2018, 21:41
Citat: SSZGO poslato 09 Januar, 2018, 17:21
A zaboravih. Nisam lud da putujem motorom. Rent a car. Nov auto. Puno osiguranje. Motorom na put do 200km ...
na pogresnom si forumu
Neznam za¹to mislite da neko nemo¾e da voli motore a da ne ¾eli da putuje du¾e od 200 km u jednom pravcu.Postoje konformisti,bolesni,stari,oni koji imaju nenormalnu ¾enu,malu decu,cafe rejseri i oni koji nemaju para i verovatno razni drugi

mkt

ne moraju svi koji voze motore i da obavezno vole da putuju
malo namunjen motor, malo pun gas po centru grada ovo ono ,pokupis ribice i teraj na karanje  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] bolje nego da taljigas ceo dan po auto putu hehehehe

aæimo

Citat: mkt poslato 09 Januar, 2018, 23:03
ne moraju svi koji voze motore i da obavezno vole da putuju
malo namunjen motor, malo pun gas po centru grada ovo ono ,pokupis ribice i teraj na karanje [/flash] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] bolje nego da taljigas ceo dan po auto putu hehehehe

Nakarasmo se u tri lepe...

Glava Dole

Citat: aæimo poslato 10 Januar, 2018, 00:25
Citat: mkt poslato 09 Januar, 2018, 23:03
ne moraju svi koji voze motore i da obavezno vole da putuju
malo namunjen motor, malo pun gas po centru grada ovo ono ,pokupis ribice i teraj na karanje [/flash] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] bolje nego da taljigas ceo dan po auto putu hehehehe

Nakarasmo se u tri lepe...

Pa kad vozite traktore ;D Ko hoce na to da hvata zna se... r1 il nijedan, za taj model mislim da svaka zna i sinonim je za najbolji i najbrzi :) Jes, dokazaces ti njoj da trafika vredi vise od njenog bubrega i tatine kuce zajedno, hoces malo sutra :P

sasa ns 1

.A
Citat: Milos96 poslato 10 Januar, 2018, 00:56
Citat: aæimo poslato 10 Januar, 2018, 00:25
Citat: mkt poslato 09 Januar, 2018, 23:03
ne moraju svi koji voze motore i da obavezno vole da putuju
malo namunjen motor, malo pun gas po centru grada ovo ono ,pokupis ribice i teraj na karanje [/flash] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] bolje nego da taljigas ceo dan po auto putu hehehehe

Nakarasmo se u tri lepe...

Pa kad vozite traktore ;D Ko hoce na to da hvata zna se... r1 il nijedan, za taj model mislim da svaka zna i sinonim je za najbolji i najbrzi :) Jes, dokazaces ti njoj da trafika vredi vise od njenog bubrega i tatine kuce zajedno, hoces malo sutra :P

ja dao oglas za hf 133 -ulo¾ak ,kad ono svi ne¹to tra¾e neke ulo¹ke a ne spoljne filtere.A poznato je da te ulo¹ke teraju sve stare
rage.
Padne mi na pamet da mozda pronadjem moj motor -staru ragu koji su mi maznuli 1999 za vreme bombardovanja i pomraèenja pa mo¾e neko da ti ga mazne na ulici pet metara pored tebe, a da ti ne primeti¹ u mraku.

megaidiot

ko zna koliko je to vlasnika promenilo i u koliko je drugih motora zavrsilo ako/kad su ga rasturili.

Hurricane

..moras prvo da sredis da ti objave potragu u vlogu, nema druge

mali_zmaj

Citat: mkt poslato 09 Januar, 2018, 23:03
ne moraju svi koji voze motore i da obavezno vole da putuju
malo namunjen motor, malo pun gas po centru grada ovo ono ,pokupis ribice i teraj na karanje  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] bolje nego da taljigas ceo dan po auto putu hehehehe

da, da to su oni nazovi motoristi koji pate od PEP sindroma!!  (penis enlargment program)   Naravno fila papuce,sportska majica i ¹orc obavezan dio opreme,kaciga na laktu..,a da jebu,jebu!!   ;)
jin-jang

balcan girl

ja ne nosim nista ja povedem brata :D on nosi sve sto treba na svom motoru :D ja sam u fazonu ajde brate pogledaj motor vidi sta mu fali :D ja te èekam ovde pored u ladovini :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

gixxer

Ovaj Arapin kao, da ima motor na struju,pa mu je 200 km opseg,mozda su mu napravili S1000RR Struja  Ediition  samo za njega,jebem ga ima covek lovu za  unikat,ili posle 200km pocnu da mu smrde noge pa mora da iznajmi apartman da opre carape,komfor je mama

SSZGO

npr nosim kofer,kameru, drona, hranu, kompjuter sa sobom, putujem mesec dana a ne 1 2 dana... lakse je ici kolima, motor vozim svaki dan po gradu, nije mi zadovoljstvo da vozim motor na putu, neudoban je i bucan, pocne kisha , vetar, sta ce mi to u zivotu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

gixxer

Putujem i ja druze tako ali onda kolima,a kad idem na turu motorom ,ne treba mi nista od toga,samo ja i motor i borbeni komplet,5 cistih gaca,5 pari carapa i 500 eu,i sve vreme osmeh ispod kacige,kad sam jednom prilikom malo pokisnuo,stanem na pumpu da sipam gorivo i pita me pumpadzija jesi lud da vozis kad pada,a ja mu kazem ,meni sija sunce ispod kacige,ili jesi ili nisi,ili volis ili ne,ne kazu za dzabe svaka budala ima neku svoju zanimaciju

lord_oblivion

Pre dosta godina, u nekom selu ispod Rudnika pukne meni nosaè èetkica, prestalo punjenje (Jawa Twinka, lampu nisam ni gledao u toku vo¾nje), akku se isprazni i motor stane.

Re¹enje na licu mesta:
Naiðe Moma Arapin iz Kragujevca, ostavimo je kod njega u dvori¹tu, doðe drugar kolima po mene i posle tri dana se vratimo sa delovima, opravim je i odvezem/o se dalje.

Na Kuèaju, 15km od najbli¾eg sela, u sred planine izda zadnji amortizer (èestitke majstoru  [djavo] :D ).
Re¹enje na licu mesta:



:D

To je ¹to mogu da se setim u ovom trenutku...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: gixxer poslato 11 Januar, 2018, 21:18
Putujem i ja druze tako ali onda kolima,a kad idem na turu motorom ,ne treba mi nista od toga,samo ja i motor i borbeni komplet,5 cistih gaca,5 pari carapa i 500 eu,i sve vreme osmeh ispod kacige,kad sam jednom prilikom malo pokisnuo,stanem na pumpu da sipam gorivo i pita me pumpadzija jesi lud da vozis kad pada,a ja mu kazem ,meni sija sunce ispod kacige,ili jesi ili nisi,ili volis ili ne,ne kazu za dzabe svaka budala ima neku svoju zanimaciju

on ne sme da se smeje....samo mrstenje.....i kurcenje....jer je tako u mogucnosti....ko nadje sliku sa prirodno nasmejanim i opustenim arapinom umrece u najgorim mukama///
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gixxer

Ma nije,veseljak je Arapin,samo se na slikama mrsti da izgleda opako,a ovako dusa od coveka