Glavni meni

Kofer na poklon

Započeo JovanaDjo, 03 Januar, 2018, 15:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Da je grdan na motorima, jeste. Al motor sluzi za rad a ne za grad :D

bigbad86

Jel to monolock ili monokey kofer?

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

bigbad86

Milose ovaj je monolock, jel ti igra ulogu?






Glava Dole

Hvala, ali ne treba mi uopste ploca s obzirom da ce to u stvari biti suvozacevo sediste i ono ce se skidati u kompletu s koferom :) [cheers]

bigbad86

Reko mozda kao ojacanje ili da bude sto blize fabrickom vesanju, sta znam.

Glava Dole

Hvala puno jos jednom al cuvaj za nekog ko ima fabricki resen kofer i kome je potrebnija ;)

Glava Dole

Najzad kofer montiran veceras. Zbog dozvole mi se iskreno nije preterano zurilo a kad sam se na speedu podsetio koliko je kofer korisna stvar morao sam da ga nakacim sto pre :D
Fali mi samo jos jedan za santimetar duzi sraf pozadi, sve je izbuseno i spremno... i mozda ofarbam i ovu belu plocu u crno :D
Za probu sam umesto tog treceg pozadi uvezao paktregerom, istestiran do 140 i po rupama-za sad ne mrda, ne smeta uopste u voznji... bice to odlicno :) A skida se i vraca originalno suvozacko sediste kljucem koji pali motor za sekundu :D Extra je ispalo :D





Jos jednom veliko hvala svima za kofer pocevsi od monstera pa na dalje(da ne nabrajam, bojim se da cu nekoga preskociti, ali znaju svi aktivniji uglavnom kroz cije ruke je sve prosao) :D  [srce] [cheers] [cheers] [cheers]

Boban_m

Vodi racuna, moguca nestabilnost na odredjenim brzinama. Zna da trese volan kao da je prednji tocak kriv.

Glava Dole

Hvala na brizi al ovo je brzi kofer :) Pomereno je teziste napred a i aerodinamika nema teorije da se nesto preterano pomeri s obzirom da je odmah iza mog torzoa :D Eventualno pri navlacenju maximalne kad naslonim kacigu na rezervoar al to ne pamtim kad sam poslednji put radio :D Meni logika iz fizike kaze da bi trebalo da je ovako na vecim brzinama jos stabilniji nego da je pozadi :D

El Jefe

Брзи кофери брже отпадају синак.
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

Pa ono... nije da nema istine u tome :)

Lazic

Logika zna da bude uvrnuta... :D

mali_zmaj

Znaci sa koferom umjesto suvozackog sjedista nes jebat sinak!!  ;)
jin-jang

Glava Dole

Bez brige zmaju, sve je to dobro osmisljeno, ispalo je bez greske, bas kako sam planirao, zamena sediste/kofer 30sec kljucem koji pali motor, nema bukvalno jednog jedinog srafa, nisam skrnavio svoje sediste nego kupio drugo polovno, pisano vec iznad :D Veci problem je to sto malo-malo naidjem na neku plasljivu koja ne sme na motor [rofl]

Elem, usrafljen kako treba i bacen i na malo ozbiljniji test... dve bombe piva unutra i pun gas do 180- ne mrda. Preko propalih pruga i rupa-ne mrda. Prazan-utegnut ko pracka, nista ne lupa sem lanca. Naravno pitanje kako bi se poneo da sa punim preletim preko neocekivane udarne rupe ili tako nesto, ali tu i fabricki otpadaju sa ploce ko nista(npr kivijev, otpao mi na kaldrmi i zakucao se u taxistu u suprotnoj traci... sreca onaj bio okej lik a i auto mu vec bio iscukan sa svih strana pa nije hteo nista inace je neko drugi s punim pravom mogao da mi trazi farbanje celog branika).

U svakom slucaju, ja prezadovoljan :D A kofer je stvarno kvalitetan, ne moze da se poredi sa onim cistim kinezom, ne mogu da verujem da sam ga dobio na poklon... kako covek posle da ne voli manijake [srce] [gej] [rofl]




mkt


Glava Dole


dzimika

Jel ima jos neko neki kofer na poklon :D ovaj moj sto sam dobio od Milosa je pukao skroz na dnu

Glava Dole

Nemam kofer ali moram jos jednom da se zahvalim svima za onaj :) Zavrsava mi veliki posao, ideja da ga montiram po potrebi na kljuc i vracam motor u fabricko stanje isto tako je ispala odlicno... testiran i preko 200, motor se ponasa kao da ga nema, tovaren do daske, vozen punim gasom, putovao vise puta, za pazar se koristi svakodnevno... da vas nema trebalo bi vas izmisliti [srce]








Lazic

Eh ta lepa vremena kad si smeo da se vozi¹... ;D