Glavni meni

Kofer na poklon

Započeo JovanaDjo, 03 Januar, 2018, 15:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

JovanaDjo

Helouu ljudi. Nisam bas aktivna tu jer me mrsko koristiti sajt.  [neampojma] a i ne znam da ga koristim...
Pre pola godine sam preko ovog foruma od jednog divnog decka dobila kofer na poklon. Mislim da je 46l. Malo je stariji ima kljuc pa ako je nekome potreban neka se javi poslacu vrlo rado. Meni nije vise potreban.  [thumb_up] [yahoo] .. ☺

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

JovanaDjo

Stigla poruka. Sutra ga saljem. Pozz :)

Lazic

Mo¾da je 36 litara ali nema veze, poklonu se u litre ne gleda... ;D

Sve je poèelo tako ¹to su jedne noæi 2013-te neko dete ili jak vetar oborili klepetalo i ko za inat kofer pogodi iviènjak i pukne... Onda mi je Monster poklonio njegov stari kofer, pa ga ja poklonio debelom Zmaju kad sam kupio veæi, pa ga on poklonio Jovani jer je prodao motor... I tako... ;D

Boban_m

Predlazem da svi povuku zahvalnice koje su dali Jovani i daju ih Lazicu ;D

Lazic

Za¹to meni, treba Monsteru... ;D Kad mi vi¹e nije trebao kofer htedoh da mu vratim, on je insistirao da ga poklonim dalje... :D

Boban_m

Da, ali da tebi nije pao motor ovaj kofer nikad ne bi stigao do Jovane ;D :-*

mali_zmaj

Aj Laziæu okini negdje barem u mjestu,mo¾da æe ne¹to do mene doæi!! To je lanèana reakcija!!  ;)
jin-jang

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 05 Januar, 2018, 01:28
Za¹to meni, treba Monsteru... ;D Kad mi vi¹e nije trebao kofer htedoh da mu vratim, on je insistirao da ga poklonim dalje... :D

Drago mi je da je jos u opticaju i da se jos poklanja :)
Smrt SVIMA!!!!

UFF


milomir22

Cudni su putevi koferovi.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Citat: Boban_m poslato 05 Januar, 2018, 01:52
Da, ali da tebi nije pao motor ovaj kofer nikad ne bi stigao do Jovane ;D :-*
I to je misterija, samo sam ga na¹ao obaljenog ujutru... :o



Citat: milomir22 poslato 05 Januar, 2018, 20:51
Cudni su putevi koferovi.
[rofl] [rofl] [rofl]



Citat: monsterbnt poslato 05 Januar, 2018, 14:15
Citat: Laziæ poslato 05 Januar, 2018, 01:28
Za¹to meni, treba Monsteru... ;D Kad mi vi¹e nije trebao kofer htedoh da mu vratim, on je insistirao da ga poklonim dalje... :D

Drago mi je da je jos u opticaju i da se jos poklanja :)
;D :-*

JovanaDjo

Haahhaha. Trebali ste svi udriti potpis na kofer. Ponosni vlasnici. 😁😁😁

Glava Dole

#13
Mislim da je taj danas na kraju zavrsio kod mene :) Sudjeno mu da ide iz ruke u ruku na MMu izgleda al prekidam lanac s obzirom da je odlican :) Ubudzicu ga nekako pa makar i vezicama :) Veliko hvala Lazzi(on je insistirao da mi pokloni kofer  [kralj] ), Lazicu za sekretarske poslove na viberu ;D , naravno monsteru, zmaju, Jovani... kod koga je vec ranije bio... nasetao se kofer samo tako :o

bigbad86

Jel imas plocu za njega, koja mu je potrebna?

megaidiot

metalna mrezica pa beskonacno slojeva super lepka i sode bikarbone, ima da ga izvaja ko givi da ga je pravio

Glava Dole

Nemam niti mi treba, suvozacevo sediste ce biti ujedno i ploca kad ga nadjem :)

bigbad86

Sto ne montiras pozadi lepo?

K0le

Citat: Milos96 poslato 22 Februar, 2018, 23:10
Mislim da je taj danas na kraju zavrsio kod mene :) Sudjeno mu da ide iz ruke u ruku na MMu izgleda al prekidam lanac s obzirom da je odlican :) Ubudzicu ga nekako pa makar i vezicama :) Veliko hvala Lazzi(on je insistirao da mi pokloni kofer  [kralj] ), Lazicu za sekretarske poslove na viberu ;D , naravno monsteru, zmaju, Jovani... kod koga je vec ranije bio... nasetao se kofer samo tako :o

A ja ¹to sam ti slao , mene ko jebe je'l ?  :P

Nisu ga sjebali u transportu? Kljuè je bio lociran.. da se ne polomi  :D

Glava Dole

Nisam za tebe stvarno ni znao :) Hvala :-* Zastitio si ga nema sta :)