Glavni meni

Vlog pomoc u slucaju kradje motora

Započeo TEEfqd, 29 Decembar, 2017, 15:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

navajo

Podelila sam vec kod mene na profilu...specificne je boje...rasparcace ga za delove ili prefarbati brzinom svetlosti :(

Nekad sam se smejala drugaru sto ostavlja motor samo tamo gde mu je na oku...na zalost, vremenom.shvatih koliko je u pravu :(

Kako bre mozes da ukrades/uzmes nesto sto je tudje...znam da sam mozda preveliki empata...ali da sebe i svoje niske pobude stavljas uvek na prvo mesto, bez da pomislis koliko to steti i nanosi bol drugom, ne mogu da razumem...koji je to primitivizam i nizak stupanj intelektualne i emotivne inteligencije...primalni nagon za otimanjem...uzas...nek mu se vrati onako kako radi...mozda nesto i nauci

Lazic

Sve koji su se obogatili od 1988 do danas bih mogao da poèistim do gole ko¾e... Bez trunke gri¾e savesti... Naravno ne bih uzeo sebi pare, i onako su ih pokrali od naroda...

Da ne bude zabune, postoji jedan jako mali procenat ljudi koji su se relativno obogatili od svoje pameti i rada, bez kombinacija sa vlastima...

A ove ¹to kradu motore stare 10 godina...  [djavo]

slave74

Citat: navajo poslato 14 Januar, 2018, 03:57
Podelila sam vec kod mene na profilu...specificne je boje...rasparcace ga za delove ili prefarbati brzinom svetlosti :(

Nekad sam se smejala drugaru sto ostavlja motor samo tamo gde mu je na oku...na zalost, vremenom.shvatih koliko je u pravu :(

Kako bre mozes da ukrades/uzmes nesto sto je tudje...znam da sam mozda preveliki empata...ali da sebe i svoje niske pobude stavljas uvek na prvo mesto, bez da pomislis koliko to steti i nanosi bol drugom, ne mogu da razumem...koji je to primitivizam i nizak stupanj intelektualne i emotivne inteligencije...primalni nagon za otimanjem...uzas...nek mu se vrati onako kako radi...mozda nesto i nauci

Gde ti zivis, i koliko godina imas..
Da se ne frljam sa procentima, ali velika vecina nasih gradjana nema empatiju, a prevariti nekoga im je kao dobar dan.
Vidi ko je na vlasti, i ko ce doci na vlast- dok ne pocne ozbiljno kaznjavanje za politicare, oni tu kradju smatraju kao neku vrstu igre, a narod se takmici sa manjim ulozima..

navajo

Godina i iskustva imam i vise nego dovoljno...ali ako ceo svet smrdi zar moram i ja?!?

Svesna sam vrlo dobro ogranicenosti i nesposobnosti velike vecine da evoluira i uzdigne se iznad primalnog i primitivnog, a vlast je oduvek slika naroda!

Vecina ljudi bi ukrala, zloupotrebila polozaj zarad pribavljanja licne koristi, i sl. samo da nema straha od sankcije...na polozaju koji omogucava ubedjenje da se sankcija moze izbeci procenat ljudi koji ce podleci iskusenju postaje jos veci:(

Samo sa zaljenjem konstatujem na koliko smo niskom stupnju razvoja u svakom smislu...umesto da bude obrnuto i razvijamo svoje potencijale u sladu sa najvisim moralnim i duhovnim vrednostima mi se pretvaramo u sve vece moralne nakaze....tuzno




ЯЭВОЛУТИОН

apropo

razredni zove iz skole...kaze da mi je sin osetljiv....ispala neka frka u skoli i kad je dete pitao sta e bilo on brizno u plac i rakao da su mu opsovali majku....pa covek zove da pita zasto je tako osetljiv...
moj odgovor je bio , da moje dete nije vaspitano da psuje i smatra da to nije lepo ....a i ja smatram da deca od 11 godina ne treba da se psuju i pljuju jer to rade cigani...tako su me ucili pa pokusavam da prenesem vaspitanje....i da nije problem u mom detetu vec u onom koje psuje...
btw, taj isti klinac je na casu pljunuo uciteljicu, sutnuo je i nije trpeo nikakve sankcije osim razgovora sa psihologom....
kad budem otisao u ponedeljak u skolu ima svima da in se najebem majke da vidim kako reaguju...da ne budu preosetljivi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

slave74

Citat: navajo poslato 14 Januar, 2018, 19:49
Godina i iskustva imam i vise nego dovoljno...ali ako ceo svet smrdi zar moram i ja?!?

Svesna sam vrlo dobro ogranicenosti i nesposobnosti velike vecine da evoluira i uzdigne se iznad primalnog i primitivnog, a vlast je oduvek slika naroda!

Vecina ljudi bi ukrala, zloupotrebila polozaj zarad pribavljanja licne koristi, i sl. samo da nema straha od sankcije...na polozaju koji omogucava ubedjenje da se sankcija moze izbeci procenat ljudi koji ce podleci iskusenju postaje jos veci:(

Samo sa zaljenjem konstatujem na koliko smo niskom stupnju razvoja u svakom smislu...umesto da bude obrnuto i razvijamo svoje potencijale u sladu sa najvisim moralnim i duhovnim vrednostima mi se pretvaramo u sve vece moralne nakaze....tuzno





Sve se slazem..
Ima dosta postenih i vaspitanih, ne mozemo da isplivamo..

FANTOM

     Javi sta je bilo , osim ako te ne uapse dusmani. Jer cim posten covek krene da deli pravdu obicno najebe , a ovi kvarnjaci se uvek izvuku ... [cheers]

Lazic

Ponedeljak je, nema Alje da se javi...

navajo

Jos uvek postrojava osoblje u skoli :)

Lazic


Grof

Jbg pritvor 72 sata ... najebo im se majke pa ga malo priveli :D

mrle

èuli smo se telefonom, nije u apsani.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: navajo poslato 15 Januar, 2018, 21:37
Jos uvek postrojava osoblje u skoli :)
zamisli, ja krenuo po ocu i majci, ujne strine tetke , babe i prababe, sunce mesec....boga nisam spminjao....i....zvali obezbedjenje.....jelte ...sada smeta kad vam neko psuje sve po spisku..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Jesi ih pitao za¹to su tako osetljivi...? Kakva gamad, iznervirah se... Po ko zna koji put...

navajo

Ja da imam dete zavrsila bih ili u zatvoru ili u ludnici...tj u zatvorskoj ludnici definitivno!!!!

eclipse4

ti si mnogo lepa zena,zajsta bi trebala da imas dete  ;D

navajo

Treba dati orden svakom ko danas u ovom ludilu gaji i vaspitava dete...ja nisam toliko hrabra...a i ne bih da odrobijam nekog :)

Ostoja

Maltretirala neka klinka moju æerku u ¹koli, sedamnaestogodi¹njakinje...
Biv¹a mi gospoD¾a oti¹la u ¹kolu i jebala svima milu majku... Ja saznao posle pet-¹est dana, popizdeo...
Bolje da sam i¹la ja nego ti, zna¹ da si hepo-kocka, garant bi u zatvoru zavr¹io, ka¾e ona...
I u pravu je, mislim da bih tako ne¹to re¹avao primenjenim nasiljem, to nasilnici najbolje razumeju...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mrle

klinci (7 i 4 godine) iza¹li sami preko terase do penjalica u parkiæu, vidimo ih iz stana. Igraju se. Doðe jedan mali (11 godina) sa èijim smo roditeljima prijatelji sa nekim svojim roðakom (12 godina). I oni krenu da ih podjebavaju, kad ovaj moj mali od 4 godine zaleti kamion (najveæi koji mo¾e da se kupi u Deksiku) i obori ovom od 12 godina bajs. Ovaj kao hoæe da ga bije, drndao ga ne¹to,  klinci ¹mugnu kuæi. ®ena zove prijateljicu, izobja¹njavaju se one. Kad posle par dana æale od ovog od 12 godina zove preko te na¹e prijateljice, da moramo da popravimo bajs, sjebao se menjaè...
Dobro da nisam bio u celoj toj prièi i da nisam ni do dan danas sreo tog æaleta da mi lièno tra¾i popravku.

megaidiot

Citat: navajo poslato 17 Januar, 2018, 02:11
Treba dati orden svakom ko danas u ovom ludilu gaji i vaspitava dete...
ili bar pristojan deciji dodatak, robu za decu bez pdv-a, opstinski stan... jebes ordenje