Glavni meni

Prodajem Sprint Pulser

Započeo Miki Mecava, 29 Decembar, 2017, 15:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Do duse svi su mi bili ili 16 ili 21, nisam s 18icom do sad imao motor ili auto pa nisam samim tim ni imao prilike da primetim da je labava ali tvrdim da vecina koristi kljuc 19 za takve svecice... moguce da je to u nedostatku 18 ice pa se pretvorilo u standardnu :) Kako god, nije ni bitno, svakako da moze da odvrne i jedan i drugi kljuc a naucih i ja nesto novo :) Sad samo cekamo mrleta da se oglasi :)

mali_zmaj

Sve su prilike da ce pupupulser u oglase brzo!!?
jin-jang

lord_oblivion

Sprint samo sprinta po nasipu  :D
Re¹ili smo problem za 2 ipo sekunde. Mrle neka pi¹e dalje.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Sumnjam da mu ista fali... bice da ga samo nije jos naucila... pa ja sam musko a spalio sam sve 4 svecice dok je bio vezan na pikapu kad sam ga kupio... svima da pokazem kako brunda kad ga spustili a ono djoka... nisam ga poznavao pa ga nalivao pod sauhom i jos dodavao gas i otisle u majcinu, nista im nije pomagalo :) stavio nove, upoznao se s motorom i dok nije ostao bez (tecne :) ) kompresije prosle zime(posle nekih 12K km) nista mu nije falilo vise :) A tek ona kojoj je prvi motor i jos je zensko... samo polako, naucice ga :) Dobri su to motori, nema razloga da ga prodaje. Ja sam TZRku koja je japanac prodao cim sam kupio FZRku primera radi a speeda ostavio kao drugi motor koliko me je lepo sluzio. Na njemu je cak i svecica ona koju sam dobio s motorom, jos tad mi je prvi vlasnik rekao da ne bi bilo lose da je promenim, imao je 13K i ja sam zgazio jos nekih 7-8 ako se ne varam i nikad nisam ni karb skinuo, svecicu jednom odvrnuo samo jer mi trebala da probam na drugom koji sam sklapao iz gajbica, video da je u super stanju i vratio :) Sve sto sam na njemu radio je zadnja guma i pakovanje prednjih vila sa drugog sto nema veze sa tim sto je kinez nego sto je prethodni vlasnik sleteo s puta :)

mi¹ko_kolo

Citat: Milos96 poslato 15 Mart, 2018, 20:35
Ma bez obzira na to ja znam da se koristila 19ica otkad znam za sebe :) Sad dal je u Smederevu pogresan standard jbmliga :) Nije ni bitno, opet nisam mnogo pogresio, moze i sa jednim i drugim :) A ni sta je hex pojma nemam... znam da je kljuc wrench, za hex nikad cuo :)
E, jesi tvrdoglav. A hexagonal na engleskom znaèi ¹estougli, ¹estougao.

mrle

Citat: lord_oblivion poslato 15 Mart, 2018, 20:59
Sprint samo sprinta po nasipu  :D
Re¹ili smo problem za 2 ipo sekunde. Mrle neka pi¹e dalje.

do¹ao Lord, zamenili sveæicu, (18tica kljuè), upalio na pipanje. Stara sveæica nije bila odgovarajuæa (NGK DR9... umesto DR8EA), moguæe presisao...
Uglavnom, vozasmo se juèe po bloku. Danas æe Vanja da ga potera po nasipu , tamo ka UFFu.


@viper i fantom
ima alat sa sve radnim rukavicama u kutiji :)

Lone Wolf

Super za pulser.
Znaèi stara sveæica bila 19-ka?
Не може рај на земљи.

viper

Sad samo po gasu 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane

Citat: mi¹ko_kolo poslato 16 Mart, 2018, 10:07
Citat: Milos96 poslato 15 Mart, 2018, 20:35
Ma bez obzira na to ja znam da se koristila 19ica otkad znam za sebe :) Sad dal je u Smederevu pogresan standard jbmliga :) Nije ni bitno, opet nisam mnogo pogresio, moze i sa jednim i drugim :) A ni sta je hex pojma nemam... znam da je kljuc wrench, za hex nikad cuo :)
E, jesi tvrdoglav. A hexagonal na engleskom znaèi ¹estougli, ¹estougao.

ja sam izvalio ¹ta je sa malom bitangom, ne voli da èita, isto tako je i ovde otvorio tabelu

i prvo na ¹ta je naleteo smozgao da je to to umesto da je nastavio sa èitanjem samo bi mu se kazalo

:P

ЯЭВОЛУТИОН

e ima i 14 svecica...ktm 690.....ali 16, 18 i 21 su standard....osim ako nisi iz smrdereva...onda je 15, 17, 19 i 22....zbog zelezare....vata se oksid pa mora veci kljuc :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

[rofl] Nisam ja napisao za 15, 17 i 22 nego vuk, ja sam samo tvrdio za 19-icu zbog neinformisanosti ocigledno :) Da sam ikad imao motor s takvom svecicom verovatno bih primetio da je labav. Kad svi pricaju 19, 19 nisam imao razloga da sumnjam i proveravam :) 18 je, okej... dizginemo zbog jednog milimetra [rofl]

Lone Wolf

E danas æu kod strugara da navarim na sveæicu da bude 19-ka!
E pa da je ja jedini imam!
I rezervnu da ostru¾em na 17.
D kopletiram!
Не може рај на земљи.

El Jefe

Најмању свећицу сам видео на кинеском скутеру Баотиан 50 са 4вентила. Биле су тада две такве у Србији, једна на том скутеру и једна у Београду,
Друштво за заштиту од животиња

FANTOM

    Uff sto zeza ajde na njega sam i navikao voli on da podbode pa mu ne uzimam za zlo  [cheers]
   Ostali koji su imali negativan komentar nista vam necu reci , sve sto bih reko bilo bi suvisno .
   Motor kad je bio kod majstora covek je stavio novu ja sam platio novu svecicu to sto je omasio ocigledno koja treba, do njega je, nije do mene. Inace motor ladan palio na cvrgu kad je covek bio kod mene da gleda motor proba palio je normalno u svakom trenutku ladan upalili smo ga i ugasli u toj probi bar jedno 7 puta. Nebitno da li je stajao dan , dva , tri , pet motor je uvek palio normalno i da bez sauha cak sam i zaboravio gde mu stoji to za sauh jel nije bilo potrebe za tim. Mora da pali jel je nov akumulator i uvek je palio kao mina. Nadam se da ce sada sa tom svecicom biti sve ok i da cete se navozati sa motorcetom .  [cheers]

bogdan

bosnine 18-tice  ne primaju kljuc 18 , odsrafljusu se 19-icama , milos je u pravu  ;D  a ono HEX  ustvari  znaci SEX  :D

milomir22

@FANTOM

Nisi procitao dobro komentare, sem ufa (koji se ocigledno zajebavao), niko te nije isprozivao ni za sta, tematika je bila samo kako da ga dovedu u rad.

Ja sredio karb pre nego sto sam burazeru prodao x9, inace, motor me nikada nije zezao dok je bio kod mene, kod njega sa sredjenim karbom, posle mesec dana nece da upali, mi sami zamenimo membranu (7000 din nova original najjeftinija, stara bila ispucala), radio 5 dana i opet zeza. Na kraju puk'o oko 100 evra, majstor rekao da se razlokale iglice na karbu, pa je od 2 sklopio 1 da radi.

Nov motor pa se pokvari, a kamoli ovi nasi.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

lord_oblivion

Citat: bogdan poslato 16 Mart, 2018, 12:59
bosnine 18-tice  ne primaju kljuc 18 , odsrafljusu se 19-icama , milos je u pravu  ;D  a ono HEX  ustvari  znaci SEX  :D
Kome pade na pamet da napravi sveæu 18 za kljuè 19?  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Nika

Ma to je to - u toleranciji....   :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: lord_oblivion poslato 16 Mart, 2018, 18:36
Citat: bogdan poslato 16 Mart, 2018, 12:59
bosnine 18-tice  ne primaju kljuc 18 , odsrafljusu se 19-icama , milos je u pravu  ;D  a ono HEX  ustvari  znaci SEX  :D
Kome pade na pamet da napravi sveæu 18 za kljuè 19?  :D

ajde da pojasnimo

https://craftsman-brand-production.s3.amazonaws.com/spree/images/3796354/large/spin_prod_1026689812.?1512534986
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Hoæe neko Pulsera? Stvarno je odlièan. ®eni veæ dosadno, fali snage... hoæe neki dobri Transalp, XT... a nema se, pa da proda Pulsera dok je odlièan. Od problema sa sveæicom do sada nikad nije stao i zakazao. Stvarno dobar primerak.