Glavni meni

Ducati Multistrada 1200S Pikeas Peak

Započeo Zeljkamp, 28 Decembar, 2017, 13:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

MODEL : DUCATI MULTISTRADA 1200S PIKES PEAK
AGREGAT : 1198 kubika, 150ks, benzin
KILOMETRAZA : 44.705km
GODISTE : 2012.
TEL. : 065 877 7776
CENA : 11.999e

Ducati Multistrada 1200S Pikes Peak Tricolore !

Najskuplji i najbolji model Multistrade. Rec je o Pikes Peak specijalnoj ediciji posvecenoj pobedi Ducatija na cuvenoj i tradicionalnoj internacionalnoj brdskoj (hill climb) trci "Pikes Peak" koja se odrzava u Americi u drzavi Kolorado.

Ducati sam licno kupio od vlasnika iz Svajcarske (Bern). Garaziran je od prvog dana i vozen je iskljucivo po lepom vremenu, tako da je izuzetno ocuvan. Izgleda kao nov i skoro da je bez tragova koriscenja ! Dosta je lepsi uzivo. Kompletan u prvoj farbi i nikada nije padano sa njega. Fabricko stanje !

Kilometraza je 100% prava. Posedujem urednu servisnu istoriju koja je proverena u Ducati servisu u Beogradu (Burnout). U Svajcarskoj je 24.08.2017. na 44.332km uradjen veliki Desmo servis (placen skoro 2000chf) i motocikl je pod jednogodisnjom garancijom servisa iz CH. Obe gume su bukvalno nove (Pirelli Diablo Rosso Corsa), presle manje od 500km ! Lanac, lancanici, plocice i svi ostali potrosni delovi su novi, tako da u motor nema apsolutno nikakvih ulaganja. Registrovan je do decembra 2018. godine.

Uz motor idu dva kljuca, nov originalni auspuh (na motoru je Termignoni), Ducati touring providni vizir, Ducati Corse veliki tank bag sa mogucnosti prosirenja zapremine i quick lock sistemom za kacenje, Ducati Performance zadnji LED migavci + fabricki, Givi T431 Arrow carbon bocne torbe (nisu na fotografijama), Ducati crvena platnena prekrivka za Multistradu, dodatak za prosirenje povrsine bocne nogare (novo) itd. Ima svu opremu za ovaj model, ukljucujuci i aktivno vesanje, nekoliko razlicitih modova za voznju (sport, touring, urban, enduro), keyless sistem, puno delova i opreme od pravog karbona itd...

Zamena je moguca za jeftinije vozilo (motocikl, skuter ili automobil). Prednost BMW R1200GS, Aprilia Caponord i slicni motocikli a automobili sa kubikazom manjom od 2000 kubika. Cena u zameni je veca i zavisi od realnosti cene ponudejnog vozila.

IZUZETNO STANJE !!!

Po potrebi saljem jos fotografija na mail, Viber ili Whatsapp.

Pozivi svakog dana od 09-23h,

Motocikl je 2012. godine kao nov placen 28.500chf + dodatna oprema !






















[watching]
TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

freepartyman

Prelep motor. Nadam se da ces brzo da ga udomis 😁
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

...u sunce ti poljubim, kad se sad nisam ¹logir'o...

Kolko mo¾e da razvije?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

megaidiot


Jefta

Na koliko se rade servisi po servisnoj?

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Andreja

Kako ovo mo¾e da se nekome ne sviða? :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: megaidiot poslato 28 Decembar, 2017, 17:00
pa sto bre?

zato sto se od lepog i skupog motora ne zivi, vec od zarade na istom

na zalost

Zeljkamp

Veruj mi da ni zarada nece biti velika, ako je uopste bude bilo. Ovaj motor je kupljen jer sam ga zeleo od kako se pojavio. Priliku za kupovinu sam iskoristio i videcemo da li je bilo pametno uloziti preko 10.000e u stvar koja ce doneti zaradu kao i nesto sto kosta tri-cetiri puta manje. Nije sve u novcu, ima nesto i u dukatima. ;D
TwinZ Auto & Moto

UFF

znam, koliko god malo zaradio opet je dobro, cak i da si na nuli bar si posedovao i vozio perverziju neko vreme, vredelo je

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Jefta

Mozda je samo moj OCD sto se tice odrzavanja, ali kada vidim da neko pravi ovakve servisne intervale tipa 10.000km, 13.000km, 11.000km, 9.000km, izmedju servisa bas mi smeta. Daj bre covece drzi se jednog broja 😀
Lud taj svajcarac vozi malo malo i onda u nesto manje od 4 meseca sabije 13.000 km, a onda ga posle ne vozi 3 godine...

Lazic

Èekaj bre ubi se da ga zadr¾i¹, a ni do proleæa ne izdr¾a... :(

@Jefta:
Jeste ocd... ;D

A jeste i ©vajcarac lud... ;D

megaidiot

Èiko èiko jel sav ovaj Ducati tvoj? Pa ¹to ga onda ne vozi¹?

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

megaidiot

ne mislim na tebe nego na svabu pre tebe.
ima oglasa koji nisu prevara (uglavnom ukoliko prodaje domorodac, a ne nas covek, turcin, marokanac, talibabananac...) nego ljudi stvarno kupe dojaja motor i tako ponekad ga voze, uglavnom stoji u garazi - i to su super motori za kupovinu, ali mi ti ljudi nisu jasni.
meni je potpuno sumanuto da imam tako nesto u garazi i idem na posao prevozom ili cekam vikend da ga upalim kao sto oni rade, ali za takve likove ovakav motor ima potpuno drugaciju vrednost tj. nije nista specijalno nego zabava za svaki drugi vikend ili turu godisnje.

Zeljkamp

Svajcarac od koga sam ga kupio, pored ganc novog BMW-a i jos par automobila, ima i Lamborghini.

TwinZ Auto & Moto

Andreja

Kol'ko njega boli ðokica za Multistradu... On na te stvari verovatno gleda kao ja kad odem u Maxi, ¹ta æu slatko da kupim :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Sve ga nesto svrbi glavic da se ne skida sa motora 24/24.