Glavni meni

iPhone X 256GB space gray

Započeo davidoff, 27 Decembar, 2017, 00:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

davidoff

Potpuno novi (vakum) iPhone X u space gray boji sa kapacitetom 256GB, telefon dolazi sa Apple garancijom od 12 meseci, plus dodatnih 12 uz originalni raèun ©vajcarske firme Digitech gde je telefon kupljen.

Telefon je sim free!

Za sve dodatne informacije molim Vas da me kontaktirate preko poruka na sajtu. Hvala.  

NIKAKVE ZAMENE ME NE ZANIMAJU!!!

Moguænost nabavke i druge boje kao i drugog kapaciteta! Trenutno vi¹e komada na stanju!

Cena je 1300€


We won't forget you Marco....


Zeljkamp

Davidoff, kakav je taj novi X, vredi li cemu i kolika je razlika u odnosu na prethodni model ? NIsam kupac ali moram da pitam jer mi nikako ne ulazi u glavu ovako visoka cena...
TwinZ Auto & Moto

UFF

pa ekran preko celog telefona, sta ces veci razlog :)

Glava Dole

1300e za jbni telefon? :wtf: Kome to treba sem starletama za selfije, cisto da bude najbolji, najskuplji i najnoviji? :)

davidoff

Nisam ima prilike da ga nosim na du¾e staze, ali sam probao u Apple store-u cim se pojavio. Po meni vredi svaki dinar, ali naravno to je subjektivo misljenje Apple fan-a. Generalno najveci pomak je na prvom mestu face id, nakon toga ekran, pa potom be¾icno punjenje i brzo punjenje (naravno za ova dva poslednja po Apple-ovom starom obièaju sve uz dodatnu naplatu kako bi se ostvarile sve moguænosti koje telefon ima). Sve u svemu moje mi¹ljenje je da je 8-ica proma¹aj i da ne vredi sa npr 7-ice prelaziti na 8-icu obzirom da skoro nikakve razlike i nema, dok je upgrade sa 7-ice na X-a prava stvar tu se ne¹to opipljivo dobija iako je slo¾iæu se sa vama cena previska.  

Apropo toga ko daje 1300eur za telefon, reæiæu vam da ne bi verovali koliko ljudi daje te novce za telefon! I to klinaca...

@Zeljkamp-ne vidim da je ovaj ni¹ta skuplji od bilo kog novijeg modela koji se tek pojavio...tu mislim u prvom redu na 6-icu i 7-icu kad su iza¹le...cena je bila tu negde oko 1200/1300eur za modele sa 128 i 256gb
We won't forget you Marco....


Zeljkamp

Ok, hvala. Nisam pratio kako se krecu cene novih Apple uredjaja. Generalno, nisam njihov ljubitelj. Dva puta sam ih koristio do sada, poslednji put pre 2 meseca, otprilike u vreme kada sam tebe kontaktirao za onaj tvoj sto si prodavao i nisu se kod mene zadrzali duze od 10 dana. Dobri su to telefoni, nema govora. Prilicno kvalitetno odradjeni i to se vidi i oseca, medjutim, operativni sistem je, zatvorena platforma i ogranicenje memorije su, po meni, uzasni jer te uskracuju za mnoge stvari koje su na, recimo, androidu normalne i u svakodnevnoj upotrebi. Nedopustivo je da telefon koji kosta preko 1000e nema obican speed dial koji imaju svi mobilni telefoni od kako su poceli da se prave. Bez obzira na cenovni rang i marku. 

TwinZ Auto & Moto

Hurricane

..neverovatno je koliko se dobro prodaje, meni samo to, svaki dan cujem neko kupio, verovatno se zato i kupuje, da se cuje

megaidiot

X ima svasta nesto od senzora i novih fora, ali ja bi iskreno sacekao neki sledeci jer imaju da opeglaju dosta stvari da to radi bas bas kako treba.
dal vredi tih para? kako kome, realno da ne moram, ne bi ni znao da se pojavio, ali kapiram da ljudi kupuju i da su srecni.
jebiga ni rukka mozda ne vredi tih para, al bi kupio da imam toliko viska na bacanje.

Hattrick

U principu nije los, dobar je telefon, mislim cak iskreno da je i najbolji, barem meni licno najvise odgovara.





E sad neke posebne razlike sa iPhone 7 i nema nesto posebno, osim ekrana preko cele prednje strane, nestanak fizickog home dugmeta, i pojavljivanja one bele crtice dole koja softverski emulira "close button". Veliki foto sezor koji izlazi nazad bas smara. Drugo nemam zamerki, brz, stabilan, kvalitetan, sve full, osim cene. Cena je realno preskupa, i telefon nema dobar odnos cena/kvalitet/upotrebljivost. Da je 600€ , bio bi pun pogodak, ovako je bas precenjen za ono sto nudi.

Nego reci ti meni, kako ti prodajes iPhone X jeftinije nego sto kosta u Apple Storeu ? :D





bobangsxr

Toliko sam ga cekao da izadje i napokon kad je izaso ja se zesce razocarao.... zenski telefon.... jebo ih ja kad nisu mogli barem malo oblik da promene  [facepalm]

castor

#10
Citat: Hattrick poslato 27 Decembar, 2017, 18:14
Nego reci ti meni, kako ti prodajes iPhone X jeftinije nego sto kosta u Apple Storeu ? :D
1389 CHF je u Apple Store u CH. To je 1180€. Aproksimativno. Negdje drugdje mo¾da ima akcija ili popust na vi¹e komada. Ili neki na¹ Balkanac koji za koji franak mo¾e da pomogne. ;)
Edit: Dakle, kupio si na krivom mjestu.
It's the ride that matters, not the bike…

Ivicat

Dao bih 1300e za telefon, al' kad poludim :D

Hattrick

#12
Citat: castor poslato 27 Decembar, 2017, 20:22
Edit: Dakle, kupio si na krivom mjestu.

Mrzelo me po ovom kijametu da se cimam do Svice  :)

Edit: Stalno je to tako, tamo gde su najjace plate, uvek sve najjeftinije. :D

UFF

Citat: Ivicat poslato 27 Decembar, 2017, 21:07
Dao bih 1300e za telefon, al' kad poludim :D

jedino ako ume da pusi bolje od ijedne do sad

Lazic

Citat: castor poslato 27 Decembar, 2017, 20:22
Citat: Hattrick poslato 27 Decembar, 2017, 18:14
Nego reci ti meni, kako ti prodajes iPhone X jeftinije nego sto kosta u Apple Storeu ? :D
1389 CHF je u Apple Store u CH. To je 1180€. Aproksimativno. Negdje drugdje mo¾da ima akcija ili popust na vi¹e komada. Ili neki na¹ Balkanac koji za koji franak mo¾e da pomogne. ;)
Edit: Dakle, kupio si na krivom mjestu.


Ovo nije cena u ¹vajcarcima... :D







Citat: UFF poslato 27 Decembar, 2017, 23:32
Citat: Ivicat poslato 27 Decembar, 2017, 21:07
Dao bih 1300e za telefon, al' kad poludim :D

jedino ako ume da pusi bolje od ijedne do sad
Za pu¹enje 1300e... ??? :o 'si loood... :o ;D

mareskin


Ne treba se èuditi u vezi cene i ko to kupuje. Ja kupujem sa sve¹æu za ¹ta æu i kako koristiti ureðaj, drugi kupuju zbog neznanja, vi¹ka novca ili presti¾a. Svi smo mi mu¹terije.
Na primer najskuplje i najjaèe laptopove prodajem ljudima koji ni Word ne koriste. Ali su zato "menad¾eri" ozbiljnih firmi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

megaidiot

Citat: mareskin poslato 28 Decembar, 2017, 16:30
Na primer najskuplje i najjaèe laptopove prodajem ljudima koji ni Word ne koriste. Ali su zato "menad¾eri" ozbiljnih firmi :D

Hattrick

Citat: mareskin poslato 28 Decembar, 2017, 16:30
Ne treba se èuditi u vezi cene i ko to kupuje. Ja kupujem sa sve¹æu za ¹ta æu i kako koristiti ureðaj, drugi kupuju zbog neznanja, vi¹ka novca ili presti¾a.

Znaci samo jedna osoba na svetu zna sta radi, i to bas slucajno ti [rofl]

Evo u mom slucaju recimo, imam Edge 6, Xiaomi Note 4s, i iPhone X. Svaki ima neku svoju namenu i funkciju.
Sta je sad to ? Trostruki bipolarni poremecaj ? Ili kita koja je ujutru srednja,  popodne ogromna, a uvece mala ? :)
A i sa druge strane otkad je to jebeni mobilni telefon znak bilo kakvog prestiza ?

Boban_m

Nije zezanje nego me zanima sta je to sto Xmiau ne moze da uradi nego mora Iphone10?

Hattrick

Sta to ne moze da uradi CBR 600 F4 a moze S 1000 RR ?
Sta ne moze da uradi Ford Mondeo a moze BMW 325 ?