Glavni meni

Givi nosac za Top case za Kawasaki Z1000SX 2011- 2014

Započeo gixxer, 04 Decembar, 2017, 14:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Iskljucivo polovan,nov znam gde ima i posto je,znam da je redak model,ali ipak mozda neko ima po razumnoj ceni,ploca mi i nije bitna,moze samo nosac i iskljucivo bas za ovaj model,mozda je isti i od Z1000 neked-a 2010 -2014,ne znam sigurno,moj tel: 063-177-05-08

gixxer


Lazic

Posle pa¾ljivog gledanja slike, to ti je ¹to ti je ako hoæe¹ kofer... Ne znam kako mo¾e da bude lep¹i... Ili ploèu u¹rafi u suvozaèevo sedi¹te... :D

gixxer


gixxer

#4
Kawasaki-Z1000SX-top-box-garage.jpg
Ovako nesto,mnogo bolje izgleda

Lazic


gixxer


Kico

Shad je za Z750 pravio plocu koja se montira umesto suvozackog sedista, ubedljivo najbolje resenje, ne znam da li ima za Z1000...



Glava Dole

bas to sam ja hteo da pravim kad sam uzeo onaj kofer od zike na poklon, pisao vec, stvarno je bila moja ideja, nigde nisam video nista slicno... a eto neko je vec i preveo u delo, stvarno mislim da je korisna stvar, samo sto ja nisam zeleo da unistim svoje sediste nego trazio drugo a nisam ga nasao nigde za konkretno svoj model FZR-ke a onda me navatao presretac i ideja pala u vodu :) A zamisao je bila da kofer prisvrstim za sediste i da  se skida/montira samo uz pomoc bravice pa po potrebi stavljam sediste ili kofer sa sedistem(u tom slucaju koje je prepravljeno u plocu kofera), zamisao stvarno genijalna i vrlo prakticna po meni :) Nego, ko je shad?

Lazic


gixxer

Ta opcija otpada jer mi top case treba kada supruga putuje sa mnom,kada idem sam dovoljna mi je tank torba,i repna torba bas na suvozackom sedistu

mrle



Kico

Citat: Milos96 poslato 05 Decembar, 2017, 00:47
bas to sam ja hteo da pravim kad sam uzeo onaj kofer od zike na poklon, pisao vec, stvarno je bila moja ideja, nigde nisam video nista slicno... a eto neko je vec i preveo u delo, stvarno mislim da je korisna stvar, samo sto ja nisam zeleo da unistim svoje sediste nego trazio drugo a nisam ga nasao nigde za konkretno svoj model FZR-ke a onda me navatao presretac i ideja pala u vodu :) A zamisao je bila da kofer prisvrstim za sediste i da  se skida/montira samo uz pomoc bravice pa po potrebi stavljam sediste ili kofer sa sedistem(u tom slucaju koje je prepravljeno u plocu kofera), zamisao stvarno genijalna i vrlo prakticna po meni :) Nego, ko je shad?
Genijalna ti je zamisao bila, samo sto su to ameri poceli da rade bas davno, a cini mi se UFF prodao foru na forumu pre dve godine... :D
Citat: gixxer poslato 05 Decembar, 2017, 11:33
Ta opcija otpada jer mi top case treba kada supruga putuje sa mnom,kada idem sam dovoljna mi je tank torba,i repna torba bas na suvozackom sedistu
Ako ti je estetika dosta bitna, stavi dva fabricka bocna kofera, motor izgleda bas lepo sa njima, a usput ima i vise mesta za prtljag...

UFF


Lazic


Glava Dole

Propade mi fora... sto se kofera tice... a sto se cika shada tice izblamirao sam se samo tako [rofl]

Lazic

©to propade? Setio si se sam... :D Pre 6 godina sam Tarabiæu kaèio kofer na rep od ktm-a... :o Tad ni ja nisam znao ¹ta sve ima, a bilo mi zanimljivo kako izgleda... :D Sad æu potra¾im slike...










gixxer