Glavni meni

Alu felne za Mazdu 15 cola 5x114,3 sa gumama

Započeo gixxer, 30 Novembar, 2017, 15:31

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

gixxer

4 alu felne za Mazdu 15-ke, raspon rupa je 5 x 114.3, centralna rupa 67.1,donete iz Austrije,bile su na Mazdi 5, komplet sa gumama Fulda 195 65 15 , felne nisu izderane, nisu krive, nisu ispravljane, nisu farbane i slicno, svaka felna je slikana posebno, gume su odlicne, duboka sara,2 kom. dot 2015, a 2 kom. dot 2014, sa tim da je jedna vozena prazna i isecena je, gratis dajem jos jednu gumu kao novu tih dimenzija ali drugog proizvodjaca, cena za komplet  je 150 eu, moze slanje o vasem trosku,tel 063-177-05-08


























idanijel



gixxer


gixxer


mi¹ko_kolo

Samo mi jo¹ fali auto. A gledam nekoliko petica. Mo¾da bude na leto.

Zeljkamp

Meni je u CH ponudjena jedna dobra 5-ca ali nisam smeo da je uzmem jer se kod nas tesko prodaju...
TwinZ Auto & Moto


Zeljkamp

Tamo je bila oko 2500chf. 2.0 dizel, sa nesto malo manje od 190hkm, godiste 2007.
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo


Zeljkamp

Ne znam tacno jer se nisam raspitivao za carinu i ostale troskove ali racunaj jos bar 1500e na ovu cenu.
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Ako mi se slo¾e kockice u skorije vreme, javljam se za jedan primerak u takvim specifikacijama.

Mil@n

Jesi li naletao na neki 207, 1.4 hdi, 5 vrata, (2007-2009), kako se njima kreæu cene?

Zeljkamp

U subotu idem po jednu 207-cu iz 2008. godine. 1400 kubika, benzinac, 5 vrata, dva seta guma, nesto preko 130hkm. Kupio sam je 4. januara ali moram da cekam do tada jer vlasnica 19.01. dobija njen novi automobil. Ako sve bude kako treba, a nadam se da hoce, u utorak je ta 207-ca u Srbiji. Tacnu cenu jos uvek ne znam ali se nadam da ce prodajna cena biti izmedju 3600-4000e.
Generalno, te 207-ce su tamo skuplje nego ovde i dizela ima u dosta manjem broju. Bar sto se Svajcarske tice.

Evo kako izgleda ta sto treba da dodje. ;)










TwinZ Auto & Moto

Mil@n

Mlada gazdarica Sabrina :)
©teta ¹to nije dizel...verujem da æe naleteti jo¹ koja do proleæa...biæemo u kontaktu.

gixxer

Ja jos uvek prodajem Mazda felne sa gumama za 130 eu,khm,khm

aæimo

Eble te felne, Zeljo daj slike Sabrine, nesto ime obecava.


gixxer


mi¹ko_kolo

[rofl] Kad kupim Peticu, kupiæu i  ove felne. OK?!