Glavni meni

Alu ili celicne felne za opel merivu

Započeo stilgar, 30 Novembar, 2017, 13:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

treba mi set 4 komada polovnih alu felni za zimske gume, za moju merivu, 16" raspon rupa 5X110, 6.5 jota. ET 37 il 39 jbmlga, centralna rupa je ja mislim 65.1. da nisu krive varene i sl. Moze i celicne ako su u solidnom stanju.

063 318129  


Master Z-ed

Ja mogu da ti prodam nove ako hoæe¹ dobiæe¹ neki mm popust.
Ako hoæe¹ polovne nazovi Kumiæa iz Uba on dr¾i delove samo za Opel,
+381655877763
Ako nema on javi mi pa æu te uputiti gde dalje da tra¾i¹

Master Z-ed

Ako je meriva b u pitanju, juèe sam u magacinu na¹ao plastiène zavesice za toèkove da ne baca blato na vrata i gepek ako te zanima isto æe¹ dobiti po povoljnoj ceni. I original nosaèe za kofer, made by thule.

stilgar

Citat: Master Z-ed poslato 01 Decembar, 2017, 08:05
Ako je meriva b u pitanju, juèe sam u magacinu na¹ao plastiène zavesice za toèkove da ne baca blato na vrata i gepek ako te zanima isto æe¹ dobiti po povoljnoj ceni. I original nosaèe za kofer, made by thule.
ne znam koje slovo mi je meriva 2016 to godista zadnja serija. ako pase pusti mi cenu na pp

Master Z-ed

To je Meriva B generacije.
javicu ti tacnu cenu moram da proverim sa kolegama koji rade na delovima.

kod felni moras biti pazljiv, nisu iste felne za benzince i dizele, razlicite su rupe.
po ovome sto si napisao trebalo bi da je benzinka ili turbo benzin.

stilgar

Citat: Master Z-ed poslato 01 Decembar, 2017, 20:57
To je Meriva B generacije.
javicu ti tacnu cenu moram da proverim sa kolegama koji rade na delovima.

kod felni moras biti pazljiv, nisu iste felne za benzince i dizele, razlicite su rupe.
po ovome sto si napisao trebalo bi da je benzinka ili turbo benzin.
turbo na benzin

Andjelo

5x110  centralna je 65.1 ET 35  nema veze dal je benzinac ili dizel ova dimenzija je za sve motore Merive B

Master Z-ed

Da u pravu si kod nje se samo et razlikuje, kod astre j je razlika u ramaku izmedju benzina i dizela

https://www.wheel-size.com/size/opel/meriva/2016/

stilgar

Moze u stare, nasao sam i kupio celicne felne GM nove i zavrsio posao.