Glavni meni

Fiat Stilo 1.9 JTD 2001

Započeo Serpente, 27 Novembar, 2017, 12:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

feelgod

Hahhahahahha, boljih nema.
Punto pa jos sluzbeni :)

dzimika

Citat: feelgod poslato 28 Novembar, 2017, 12:26
Bro otvori temu Stilo VS. Punto, ne serti coveku na oglas ljubi te brat :).
Sve je samo pitanje dzepa mi nicega drugoga, svi mi znamo koja su kola dobra.

A kad mi nismo nekom usrali oglas? :D


Serpente

samo vi serite neka oglas bude na vrhu :) a sto se tice punta ovog, i karavana nebo i zemlja, u stabilnosti pre svega, a veruj mi i prostoru pozadi ma koliko to glupo zvucalo, jedino sto jbg ovde je 3 vrata, sto se tice punta, nije sto.je ovo.moj stilo, ali vozio sam sluzbenog punta 1.3 mjt 2013, nikad ne bih uzeo punta preko stila :)
Be the change you want to see in the world!

Hurricane

...meni je ovaj sa troja vrata najbolji, nisam porodièan i imam blizu 2m pa mi od prostora treba samo hauba i æebe da je ne ¾ulja..

Serpente

sa troje vrata ima napred vise prostora nego audi moj, a ni pozadi nezaostaje previse, jedino je gepek ooooooooozbiljno veci
Be the change you want to see in the world!

Lazic

Kad ja sednem napred u Stila sa troje vrata, pozadi nema mesta ni za dete... :o :)

mrle

Citat: Laziæ poslato 28 Novembar, 2017, 14:08
Kad ja sednem napred u Stila sa troje vrata, pozadi nema mesta ni za dete... :o :)
ali ima mesta za sedi¹te za malo dete.

Punto 3v vs Stilo 3v
lièno iskustvo, jo¹ jednom da ponovim, sa ¾enom i troje dece, neuporedivo udobnije, stabilnije, br¾e.
A i neuporedivo lep¹e.

Glava Dole

I uz to mnogo lepsi od onog sa petoro i karavana :) Njega bih vrlo rado vozio, da sam pri parama uzeo bih ga odmah pa bi cucao dok ne povratim dozvolu :) sto se price punto vs. stilo tice... nemam ja nista protiv punta, odlican je auto, vozi keva 1.2 8v jos od 2006-e a vrlo cesto sam i ja... znas ti koja je razlika izmedju brave iz '99e recimo i punta na autoputu? Onog zavrnem na 150 on pliva, puntom na 140 umalo nismo izginuli kad je krenuo da leluja iz trake u traku kad mu keva pipnula volan :) Kad iz brave sednem u punta koji je presao svega ~40K jednostavno nije to taj osecaj bez obzira sto onaj lupka, skripucka itd :) Idem nizbrdo npr onaj daje osecaj potpune kontrole nad autom a punto nekako kao da ga vetar duva a on je tezak balon pun helijuma :) Verujem da je slicna prica i kad se uporedi sa stilom....
A i punta bih sebi kupovao iskljucivo sa troje vrata, sa petoro je vise porodicni a ovaj stilo pravi lep mladalacki :) Srecna prodaja :)

Serpente

haha hvala, slazem se za voznju punta, izmedju ostalog to je samo supalj lim,kad zatvoris vrata zvone usi ko da sam.u crkvi pored onih zvona :) zato i leluja tako jer je supalj, uzi,laki, vislji, a i ima manje gume :)
Be the change you want to see in the world!

OKi


dzimika

Auuuu brate, nahvaliste stila kao da je najbolji auto na svetu, kakve ste krseve vozili kad vam je stilo vrhunski auto

Glava Dole

Pa ti si stavio punta ispred njega... nista te ne kapiram, puno znaci jeste vrhunski a stilo nije? :) Puntici jestu vrlo zahvalni i izdrzljivi automobili, jeftini za odrzavanje i svi su zadovoljni sa njima, mazge su... da je manji potrosac sasvim je sigurno ali da bolje lezi na putu i da je lepsi od stila sa troje vrata-svakako nije. Ja nisam imao stila a ipak ga hvalim vise nego punta kog jesam :) Realno, covek trazi 1500e, pa nadji mi auto tog godista sa tako lepom linijom za te pare :)

Lazic


sremac

auto je realno najbolji odnos ulo¾eno dobijeno u cenovnom rangu do 2000e

pre par nedelja smo za druga trazili, s budzetom u tom nekom cenovnom rangu 1600-1700, majko mila kakve smo sve le¹eve gledali, ovaj deluje najzdravije s najvi¹e du¹e bar ovako po slikama , tako da cena je i vi¹e nego prihvatljiva :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Serpente

Citat: dzimika poslato 28 Novembar, 2017, 21:20
Auuuu brate, nahvaliste stila kao da je najbolji auto na svetu, kakve ste krseve vozili kad vam je stilo vrhunski auto

niko brate nije nahvalio stila, vec ja stojim iza toga da je za klasu iznad punta, u svakom mogucem smislu.a klasa se placa na neki nacin, u slucaju punto vs stilo, jbg stilo trosi 2l vise, u mom slucaju stilo vs audi, audi trosi 7l vise :D
Be the change you want to see in the world!

Lazic


milomir22

Samo da javim da su uzeli puntica na plin sa petora vrata, ja sam licno bio vise za ovog stila, ali ja sam momak, a sestra i zet planiraju porodicu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

A punto sa 5 vrata je pravi porodièni auto... :o Ako si visok metar i ¹umska jagoda... ;D

Gavrolini

Jos sa plinom...pa tu tek sad mesta u gepeku koliko hoces ima :)

srbac

Punto 1 je dobar za visoke ljude. Lako se ulazi !