Glavni meni

Fiat Stilo 1.9 JTD 2001

Započeo Serpente, 27 Novembar, 2017, 12:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Serpente

Na prodaju Fiat Stilo 1.9 JTD, 116KS, 2001 god.
Registrovan na godinu dana, uz njega idu nove sve 4 letnje gume.
U korektnom je stanju, od hitnih ulaganja ima samo mali servis.

Koga zanimaju detalji neka se javi
Cena 1500 i nije fiksna.

0659632369



































Be the change you want to see in the world!

Hurricane


Lazic


Serpente

Be the change you want to see in the world!

milomir22

#4
A sta ima od dugorocnih ulaganja, nesto ozbiljno?

Pitam jer je sestra u potrazi za puntom dizelom, pa mozda se predomisli za fijata sa stilom.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Serpente

u sustini nista hitno sem malog servisa, klima zeza i znam stra je u pitanju samo ti treba majstor da poskida 3/5 elektromotora potopi na par dana u alkohol i vrati,. ja sam sredio 2/5.i gornji nosaci motora. zbog toga sam i stavio nizu cenu. Da se ne lazemo i da ga sredis sve odmah u top stanju da bude opet si prosao mnogo jeftinije nego sa drugim na oglasima.
Be the change you want to see in the world!

Serpente

Citat: milomir22 poslato 27 Novembar, 2017, 18:30
A sta ima od dugorocnih ulaganja, nesto ozbiljno?

Pitam jer je sestra u potrazi za puntom dizelom, pa mozda se predomisli za fijata sa stilom.

pa stilo je svakako klasa iznad. :D
Be the change you want to see in the world!

Serpente

a da i da se nadovezem za klimu, zeza hladjenje, leva strana nekad nece da duva hladno, ali sto se grejanje tice ubija :D
Be the change you want to see in the world!

Darko

to sto duva hladno na jedoj strani a na drugoj ne je zbog toga sto :
1. nema dovoljno freona u sistemu
2. motorici ( servis je oko 35e - 50e po motoricu ) , ima ih 5...

uvek sam u fazonu da je do freona jer motorici kad zabaguju - zabaguju drugacije malo ,a ne sa razlikom leva - desna strana


milomir22

Da je do motorica bagovalo bi i grejanje i ventilacija, ne samo hladjenje. Nije ni bitno, auto izgleda ok za tu cenu, prosledio sam oglas, pa ako bude zainteresovanih, javljam se za par dana.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Serpente

freona ima, kada hladi hladi bolesno. Kao sto rece Darko jeste da motorici kostaju toliko ali kada ih kupujes. Ja sam kao sto rekoh 2/5 skinuo, potopio u alkohol na 7 dana povremeno izvadio i okretao ih rucno, ispalo je tona prljavstine iz njih.To me je kostalo litar alkohola u apoteci, valjda oko 200 dinara :D. Vratio i ta dva rade. Baguju leva desna jer jedan otvara levu jedan desnu. i taj za levu nazalost zaglavi kada treba da otvori za hladan vazduh, i cuje kako pokusava da se pokrene , ali nece uvek da to uradi. Ja sam planirao svih 5 da uradim ali sobzirom da sam u medjuvremenu kupio drugi auto ( koji je takodje na oglasu:D ) nisam imao vremena vise, da se uklopim ja sa majstorom, a ni zelje iskreno, ali bar znam koje je resenje.Zapravo, sve je ovo radio majstor koji mi je isto dobar drugar, i ovo su sve njegove reci ne moje, a za njega garantujem da je jedan od najboljih u poslu :) Jeste malo drkanje skinuti motorice pa posle vracati ali uz malo truda moze da se sredi za poprilicno male pare. Auto jeste u dobrom stanju, ono sto sam napisao tako je. I kada sve u fulu sredis opet ce se proci jeftinije nego da kupis neki na drugi na oglasu i opet moras da ulazes a da nazalost neces znati sta.
Be the change you want to see in the world!

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

#12
Citat: Serpente poslato 27 Novembar, 2017, 18:40
Citat: milomir22 poslato 27 Novembar, 2017, 18:30
A sta ima od dugorocnih ulaganja, nesto ozbiljno?

Pitam jer je sestra u potrazi za puntom dizelom, pa mozda se predomisli za fijata sa stilom.

Pametniji izbor punto sa 1,3mjet motorom, skoro duplo manja registracija i manja potrosnja skoro za oko 50 posto.

Serpente

cenovno da, ali opet punto je klasa ispod, potrosnja nije toliko manja, mozda 2l jer sam vozio i njega, bio mi sluzbeni ali ako ne gresim punto mjet nema za ovu cenu, oni su mladji i skuplji?
Be the change you want to see in the world!

dzimika

Jesu, mladji I skuplji, 2500e 2005 ili 2006
I jeste klasa ispod ali generalno opet u puntu isto mesta kao I stilu, iskreno izmedju ta dva razlika je po meni samo u izgledu
A tebi je mozda 2l mala razlika ali to bas I nije malo na recimo 10000km taman se sacuvaju pare za odrzavanje

mrle

Citat: dzimika poslato 28 Novembar, 2017, 09:05
Jesu, mladji I skuplji, 2500e 2005 ili 2006
I jeste klasa ispod ali generalno opet u puntu isto mesta kao I stilu, iskreno izmedju ta dva razlika je po meni samo u izgledu
A tebi je mozda 2l mala razlika ali to bas I nije malo na recimo 10000km taman se sacuvaju pare za odrzavanje

ima vi¹e mesta. Imao Punta, a kada sam od brata uzeo stila, seo sa troje dece i oti¹ao do Grèke, nebo i zemlja razlika. I u komforu i u le¾anju na putu, stabilnosti.

dzimika

Ne zezaj, kum mi ima stila I to karavana, jedva dete sa sedistem stane iza njega, a klinka 2 godine, a vozio sam punta, putnici imaju isto mesta kao u stilu, gepek u stilu je za nijansu veci ali ne drasticno
A za stabilnost ne spirim sobzirom da ima komplikovano vesanje kao alfa

feelgod

Bro otvori temu Stilo VS. Punto, ne serti coveku na oglas ljubi te brat :).
Sve je samo pitanje dzepa mi nicega drugoga, svi mi znamo koja su kola dobra.

Lazic


Bori¹a