Glavni meni

Honda XR400R Adventure

Započeo Jovanovic, 23 Novembar, 2017, 21:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

pa bas tako, kao da se nije desilo jer me nikad uvatili nisu :D

Jovanovic

Planiram du¾e, da obidjem zabaèena MESTA.A i da ne, opet moram da ga registrujem da bih bio miran..A za to cu da radim 15 dana kao konj

Jovanovic

Mnogo bolje nego pre, moze jos bolje ali ne mora..i da, treba malo da se spusti far
I sada vidim da sam napisao u proslom postu "mesta" velikim slovima o.O



Jovanovic

Motor cu morati da prodam,nekoliko godina cu raditi u inostranstvu i ne odgovara mi za svoje planove da mi novac bude zarobljen u motoru koji stoji..
Necu da ga kacim na oglase jos,mozda je neko od Manijaka zainteresovan.Dajem brdo delova uz njega,stize uskoro i set za reparaciju Pumper karburatora,i to cu spakovati pa ce kupac imati 2 karba..Presao sam oko 2000km,nikakvih problema nisam imao,opet cu ovih dana ulje promeniti i tako..
Detaljne cene svih delova,majstora itd mogu poslati zainteresovanima,sa ukupnom cenom kostanja motora sa svim popustima itd,koliko je mene tacno kostao.Ne bih voleo naravno da izgubim pare,18 meseci jakog rada na njemu su gratis :)
Motor bih voleo da prodam nekome ko ga nece unistiti i ne odrzavati ga.
Moze i zamena za nesto sto bih mogao prodati i povratiti koliko toliko novca
0611866766









Hurricane

..za¹to svaka prièa oko sreðivanja motora mora da ima isti zavr¹etak

do kurca ba¹

Taraba

A ja kad sam te pitao da prodas ti neces :P
Aj napisi okvirno cenu, da ti trolujemo oglas malo.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jovanovic

4500e..4800 su samo cene delova i njega, bez rada mog kuma i mene..aj napadajte

Hurricane

...sad je pravi trenutak da povuèe¹ motor iz prodaje, ostavi¹ sebi i propusti¹ svo nepotrebno tovarenje  ;D

Jovanovic

Ne vredi da stoji i propada, za njegovo dobro neæu se ni puno braniti,ako vam je to zadovoljstvo

Taraba

Ja se secam da su svi rekli da je super kad sredjujes za sebe da vozis, ali da nikada ikada neces izvuci pare - ma ni blizu.
Mozda te bog pogleda sto je redak motor pa se neko bas nalozi, al za te novce ima 690 Enduro barem 10 godina mladji.
I ja sam u moj ulozio dosta vremena i para, pa opet necu moci da izvucem nista preko trzisne cene... mozda koji evro gore.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jovanovic

Da znam,ali mnogo delova na ovom je novo i bolje od novog. Veæ sam na gubitku 300e i 18 meseci, znam da cu biti jos vise od toga ali sta je tu je
On u bas dobrom ali fabrièkom stanju to godiste ide za oko 2500 pa na gore
Jebiga, sta je tu je

UFF

nema sta je tu je vec ili ga vozis jos godinama dok ga ne izakas posteno pa ga prodas za tih 2.5k ili uzmes 3k max 3.5k koliko ce neko da ti ponudi
mislim da je izbor ocigledan

Jovanovic

Necu ga voziti u svakom slucaju

FANTOM

    E to je ono sto sam ja pricao u ovoj temi a nisam imao nameru da trolujem , nego ono radis fakticki restauraciju i modifikaciju tj poboljsanje vozila izgubio vise od godinu dana skupljao slagao puzlu kostalo ga i na kraju zivot se preokrene pisao preko i gde si sta si nit da izvuces pare plus se nisi vozio godinu i nesto dana ... Inace ko bude kupio nauzivace se i godinama nece imati sta da pipa na motoru .

ЯЭВОЛУТИОН

da u oglasima stoji tvoj i jos jedan za 3000 fanricki ne cackan sa predjenih 30000 km, pre ce se prodati fabricki .....tako da sve preko 3000 je neuspeo pokusaj prodaje....a i to je kriticno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jovanovic


mkt


Jovanovic


Lazic


Jovanovic

Citat: Laziæ poslato 13 April, 2020, 23:23
A tokom Korone? :D

Motor je posle toliko ke¹a i truda poèeo da dimi opet i karb idalje nije bio sjajan.Zato sam ga prodao tj menjao i uglavnom izgubio mnogo para, 2600e Jednostavno smuèilo mi se da mi tako vrati posle svega. U Novom Sadu je sada i znam da vlasnik uziva.Nakon toga sledeca dva motora me zezaju dosta i odustajem od svega toga na nekoliko godina. Hvala svima na pomoci i savetima