Glavni meni

Honda XR400R Adventure

Započeo Jovanovic, 23 Novembar, 2017, 21:50

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Jovanovic












Danas..12h jurnjave, puca kièma ali kad æe ako neæe sad :)
Zavarena leva dekla, obradiæu je malo, dokupljen materijal za elektroinstalaciju,i¹tampana ¹ema elektroinstalacije radi lak¹eg povezivanja, pisanja..Zamenio lanac bregaste, klizaè, lamele i diskove kvaèila.Pregledano sve, oèi¹æeno, za divno èudo u top je stanju.Pa onda po¹to jurim livca 20 dana za ¹titnike dekli pitao sam ga sta mogu ja da uradim da ubrzamo..pa sam narednih 4 sata pravio kalupe za izlivanje :) Nastavak sutra uveèe verovatno

®or¾


Jovanovic


Lazic


Jovanovic


Jovanovic

I levi deo sklopljen.Smorio sam se kad sam èuo da kum sa kojim treba da radim gornji deo ma¹ine i struju ne ¾uri ba¹,tako da mo¾da ni sledeæe nedelje neæemo ga sklopiti..









Taraba

Planiras li da uradis DC konverziju i/ili premotas stator da ima malo vise snage?
Ako planiras 12v uticnicu ili da dodas jos osvetljenja, mozda ne bi bilo lose da ga ojacas malo, jer je fabricki oko 85W samo.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jovanovic

Planirao ali odustao.Zato stavljam sve LED, zbog potro¹nje.30W je prednja sijalica led, migavci ne vuku skoro ni¹ta, stop svetlo isto..Nadam se da æe ova led od 30w da svetli normalnije

Lazic


Taraba

OK je plan, al onda nista od usb punjaca, navigacije ili grejaca rucica.
Mislim da nije neki posao a ni cifra da ti neko premota stator i da dodas mali regler negde na motor i da imas nekih 100W DC da napajas sve dzizabidze koje ces mozda pozeleti da zakacis na motor.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jovanovic

Mozda usb utiènicu stavim nekad, ne znam..Navigacija æe za sad biti telefon, a uglavnom æu voziti bez.To je plan, odem  da ne znam ni gde idem :) Imam jak powerbank, za konstantno kori¹æenje telefona u roku od 3 dana ili normalno oko 5

Lazic

Koliko je to amper sati? Ili hiljada mili amper sati... :D

Jovanovic

13000Mah ja mislim.Baterija mi je 3k..©to znaèi skoro 4.5 punjenja i krenem sa punim, znaèi 5.5.Koristim Waze navigaciju, net treba samo prvih 5 sekundi da uèita.Tako ds opu¹teno æu telefon moæi 5 dana da koristim,a u medjuvremenu ga mogu dopuniti bilo gde ako zatreba

Lazic


Jovanovic

U Winwinu bio 3000 dindzi..ja dobio da biram uz telefon pa izabrao to gratis

Lazic

Mislio sam da su skuplje, mislim tolike snage, ekstra... :)

Jovanovic

Nije lo¹e imati, ova je velièine kao IPhone 6 samo deblja malo æ, ne zauzima vi¹e od pola dzepa :)

Lazic

'ladno mo¾e¹ da je ugradi¹ na motor... ;D

Glava Dole

Ma usb uticnicu mora da moze da pogura, uzmes onu sa volmtetrom pa imas ujedno i to... za grejace jedino vec nisam siguran... bilo bi tu negde, na ivici... mada ja bih stavio i to da u nuzdi mogu da ugrejem ruke(pa ne moras da ih koristis redovno, ali ako vidis po voltmetru da gura cepaj).