Glavni meni

Honda XR400R Adventure

Započeo Jovanovic, 23 Novembar, 2017, 21:50

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Jovanovic

Ulje znaèi uskoro zavr¹avanje



Jovanovic


ЯЭВОЛУТИОН

jel od kartona...mislim karbona....ako nije onda ...nista
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Jovanovic


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Vid' stvarno, jo¹ se pitam da l' je moguæe d'ide samo litar ulja... ??? :o ;D

Jovanovic

5l za ispiranje prvo i da ostane za dve zamene

Hohštapler

Ispiranje?!

Ta kanta pise 4+1 ali mislim da je ona 4
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

pa naravno da je 4l pise ti dole
crvena nalepnica je naknadno dodata kao akcija i valjda je dobio jos jednu od litar uz nju ili je neko zadrzao litru a zaboravio da skine stiker :D

http://i.postimg.cc/mr3zXsy7/IMG-20181108-090830.jpg

Jovanovic

5l je kantica.Pi¹e "Pack 5L"..a za to dole 4l jebem li ga

®or¾


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hohštapler

O tome i ja pricam. To se kod nas prodaje kao 5L, jer uz tu kantu TREBA da ide 1L gratis, ali gle èuda...
4L ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jovanovic

Da strane je merica koja pokazuje 5l

UFF

ma neko te zajebo kupio si kinesko ulje  [rofl]


kako objasnjavas da im je bilo lakse da naprave novu vecu kanticu sa utisnutom merom od 5l a nisu imali sredstva da promene jebenu nalepnicu napred ili samo broj na njoj?

Hattrick

Tu sa strane na meri pise 5l, ali su skratili podeoke [rofl] Svaka utisnuta litra je ustvari 800ml  [rofl]
Opasan biznis Kinesko ulje u Bugarskoj ambalazi.  [rofl]

Nika

Nemoj da ti bude te¹ko da premeri¹...

Jovanovic

Kum mi je preporuèio to ulje,njemu Ninja 636 najbolje radi sa tim uljem, 2 godine nije promenio i idalje mu ni gram nije potro¹io a cepa ga ba¹.Kaze da sva ostala koje je probao vrlo brzo krenu da se tro¹e i mnogo mu lo¹ije radi menjaè itd..I to ba¹ ovo pakovanje.Naruèio od Ipone.rs(generalni uvoznik). Zvao ih, ka¾u da se ta kantica od 5l koristi zbog akcija, a kad nisu akcije u istoj se dobija 4l.I da mogu da im vratim ako ¾elim..

misa-pei

Zna¹, ne samo ti veæ mnogo ljudi se oslanjaju na tuðe iskustvo (sto je mudro, ne mora da se sve plati na svojoj gre¹ci), ali na potpuno razlièitom motoru. 636 je potpuno, apsolutno, do detalja razlièit agregat od tvog, kako po konstrukciji, tako i po nameni. Zajednièko im je samo ¹to su èetvorotaktni. Ako se oslanjamo na neèije iskustvo po pitanju ulja, sveæica, verovatno jo¹ neèeg, onda treba da to budu iskustva sa agregatima poput na¹eg, uslovima rada kakvi su nam zajednièki. Mo¾da æe¹ i ti da ima¹ sjajno iskustvo sa ba¹ tim uljem, ali budi spreman i da ima¹ suprotno iskustvo.

Inaèe, svaka ti èast. Divim se sa koliko ljubavi i pa¾nje sreðuje¹ motor. A posebno se divim kolièini strpljenja i ¾ivaca. Ja bih ga veæ oterao u pizdu materinu pre deset strana :D :D :D. Bravo i samo napred!
Država je najveći neprijatelj naroda