Glavni meni

Honda XR400R Adventure

Započeo Jovanovic, 23 Novembar, 2017, 21:50

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Uh, ne ide, ja bi radije ranac neki nosio nego ove bisage, o koferu ne bih reci trosio

Gavrolini

Znam da estetika ti nije na prvom mestu ali ovo je u startu obecavalo da ce izgledati brutalno...sad mi nekako bas bzv ispao. Maska, vizir...sve mi nekako nakaradno i strci. Previse crveno i nista mi se neuklapa. Opet kazem znam da ti nije estetika najbitnija ali opet kad si toliko para spucao moglo je to mnogo lepse da izgleda.

Jovanovic

Torbe ce ici jo¹ napred ali vrlo malo, 2cm.Vi¹e ne smem da suvozaè nekad ne bi kaèio.Za estetiku nzm, meni je ok, mada videæu kako ce sve da legne na kraju uz agregat i ostatak, mo¾da ne¹to izmenjam

lord_oblivion

Kofer je prevelik, ba¹ prevelik za taj motor.
I ceo motor sa sve prtljagom, nije za dvoje za dalja putovanja.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Jovanovic

Hteo sam veci.I¹ao sam sa suvozaèem i puno tereta i pona¹ao se ok, normalno, tako da mislim da æe biti sve u redu.A veoma retko æe suvozaè iæi samnom

lord_oblivion

Sitan suvozaè  ;D

Veæi kofer...jedino onaj po¹tarski od Libertija, 64 litre kapacitet.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Jovanovic

Pa gledaj,za kraæe vo¾nje neæu da kaèim boène i rol torbu, nego sve lepo natrpam u kofer :D

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Oktobar, 2018, 11:20
torbe su mnogo nazad i mnogo visoko....stavis li nesto u njih ima da rasteretis prednjit ocak toliko da neces moci da upravljas....o koferu necu ni da pricam....
razlog zast su putni motori tezi od sportskih je i pitanje stabilnosti pod opterecenjem....ko je vozio sportski motor sa suvozacicom jako dobro zna koliko problema pravi neuvozana osoba iza tebe....
Ali isto tako uvozana osoba iza znaèi do jaja... :D
Pre 6 godina sam se za Vlajkov roðendan peo do njega po nekom blatu, Nensi bila iza mene, bez problema smo se popeli gore... ;D

Hohštapler

Jagodinka (iako je krakata ko vetrenjaèa 😘) je najbolji suvozaè kog sam vozio! Osetio je nisam na motoru.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

koferi i torbe naznaju da se voze....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Kako ne znaju, æute i ne mrdaju se... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 15 Oktobar, 2018, 10:48
Kako ne znaju, æute i ne mrdaju se... ;D
a ono unutra...kotrlja se
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Kod mene je uvek pun kofer... :D

Jovanovic

Prva gomila namenjena agregatu



Lazic


PECA BMW

Citat: Jovanovic poslato 19 Oktobar, 2018, 18:32
Prva gomila namenjena agregatu




Ovo skoro da i ne vidjam , da neko kupuje originalne delove . Bravo !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Nika


Lazic


Jovanovic

Hvala, skuplje je ali valja

Taraba

Nije bas ko da mozes da nadjes after market klackalice za motor star 20 godina.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?