Glavni meni

Honda XR400R Adventure

Započeo Jovanovic, 23 Novembar, 2017, 21:50

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Jovanovic

Nadam se da cu je zavrsiti najkasnije u oktobru

castor

Pa dobro, nije to tako daleko... Samo da ne bude oktobar 2025...
It's the ride that matters, not the bike…

Jovanovic


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Jovanovic

Opet strugar..
Nosaè za KM sat,distanceri nosaèa rezervoara, ¹raf poluge kvaèila obradjen



Jovanovic

Napokon taj klip.407 ccm, 10:1 kompresija Wiseco. Na prvi utisak sve deluje mnogo mnogo savrseno odradjeno





Ima malo i Japana






Gašpar

Citat: Jovanovic poslato 14 Jul, 2018, 11:11
Napokon taj klip.407 ccm, 10:1 kompresija Wiseco.


Nije ba¹ kvalitetna, ali zavr¹iæe posao

Glava Dole

Da, ali kazu da je samo treba sipati malo vise od preporucene doze za tu kubikazu i odlicno zavrsava posao :D

Jovanovic


Jovanovic

Uskoro se napokon nastavlja sklapanje

mkt


Jovanovic

Nosaci bocni torbi i kofera ce uvek biti na motoru,za duze puteve kofer dole i umesto njega roll torba na ploèu..Kutija za alat sa NX650 ispod repa, sa leve strane ispod rezervoara torbica za ¹rafove i sitnice + torbe na rezervoaru.Ostatak slikam drugi put


Hurricane

..neces valjda sav onaj alat da nosis sa sobom opet, sad ga sredjujes skroz, alat je suvisan

Taraba

Zavisi gde ce se zavlaci... treba ti minimum da mozes da skines tockove i zamenis gume, zakrpis karter, otvoris airbox itd.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jovanovic

Tako je..a ja zelim biti ¹to sigurniji tako da æe mi trebati puno mesta za razne stvari


Jovanovic

©ipke su za nosaè boènih torbi i kofera, na svemu se radi, èim to uklopi sledi lancobran, nosaè telefona,da se izliju ¹titnici oba dekla pa se kreæe lagano sa ma¹inom i strujom

Jovanovic

I naravno jo¹ jednom sve da se rastavi sa rama pa da se lepo obradi i uklopi

Taraba

Umesto kutije od Dominatora, mozda da uradis Tool tube? Vise alata staje pa ti nece trebati 100 torbica.

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

FANTOM

    Prodje ti cela sezona ti i dalje pakujes motor . Al dobro svako ima svoj ringispil  [zvizdi]