Glavni meni

Honda XR400R Adventure

Započeo Jovanovic, 23 Novembar, 2017, 21:50

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Jovanovic

Nisam ali klip nema ostecenja, mozda jednu ogrebotinu malu kao da je noktom nastala, eto kolika je.Karike cu nove staviti,klip je verovatno i malo presao.Pokusacu da uzmem Vertex ili nrke slicne ventile i ostale delove, jer Honda bas dere.Npr oba izduvna ventila Honda oko 60e.Vertex oko 20e..Kao i za sve ostalo, ali lepo cu razmisliti sta cu oem a sta ne mora oem..

Jovanovic

I update.Fali klin i opruga ispod bregaste jer je neko skinuo i automatski dekomoresor.Motor je mebi palio veoma lako.A gledao sam da dosta njih skida taj automatski sa xr400..Necu da ga stavljam, kad vec dobro radi ovako a tu je i manuelni po potrebi

Gavrolini

Bas zato se i pitam kakva ti je kompresija ako si lako palio bez dekompresora.  A sto se tice ventila...60e za par je smesno povoljna cena. Kod mene dva titaniumska a dva obicna....za prva dva ne smem ni da pitam za cenu.

Jovanovic

Palio ga sa manuelnim..karike sigurno Honda, za ostalo cu da se raspitam kakav je kvalitet poznatih aftermarket delova

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 27 Maj, 2018, 15:16
Bas zato se i pitam kakva ti je kompresija ako si lako palio bez dekompresora.  A sto se tice ventila...60e za par je smesno povoljna cena. Kod mene dva titaniumska a dva obicna....za prva dva ne smem ni da pitam za cenu.
za VOR-a ventil usisni 90 izduvni 120 evra....puta dva a svi titanijumski ....ali kad ih uzmes u ruke shvatis da vrede.... magnet 300 evra.....glupo je pricati o skupoci delova za motor koji ima 1 cilindar i mnogo konja....original klip i karike za vora 200 evra...klipnjaca 300...dihtung glave 120....nemere ici bez brdo novaca....a sad nesretnnik dzedzi u nekoj garazi garant ga ni ne vozi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Jovanovic

Stigla sijalica
Led 30w



Boban_m

Kad probas napisi kakvo je iskustvo da kupim i ja za drz.

Jovanovic

Hocu naravno, opusteno

Jovanovic

Malo se zezao oko auspuha..Dihtung izmedju lonca i grane propao skroz,bacio ga, ionako stavljam jednu aftermarket siru granu na koju ne ide dihtung.Lonac udaren sa strane,a unutra ima mre¾u pa je puno posla bilo da se ispravi..uspe¹no,zadovoljan sam















bogdan

Citat: Jovanovic poslato 27 Maj, 2018, 11:32
Nisam ali klip nema ostecenja, mozda jednu ogrebotinu malu kao da je noktom nastala, eto kolika je.Karike cu nove staviti,klip je verovatno i malo presao.Pokusacu da uzmem Vertex ili nrke slicne ventile i ostale delove, jer Honda bas dere.Npr oba izduvna ventila Honda oko 60e.Vertex oko 20e..Kao i za sve ostalo, ali lepo cu razmisliti sta cu oem a sta ne mora oem..
na klipu su ti bitni i le¾i¹ta karika , ako ih je ra¹irio biæe slabija kompresija i sa novim karikama , proveri

Jovanovic

Dobro cu se raspitati sto se tice obrade cilindra,klipova i ostalih delova, mora da bude kako treba.
Hvala

Gavrolini

Drugar skoro naruciono wosner klip sa karikama za dr. Klip komplet sa karikama ispod 120e,a samo karike 75e...pa realno zato malu razliku ne treba uopste razmisljati samo o karikma.

Jovanovic

Nije mi problem da jednu platu vise odvojim a da zavrsim motor kako sam zapoèeo.Brinem sto se tièe obrade cilindra.Da li u Beogradu postoji neka radionica za to a da je bas na dobrom glasu? Takodje i osim cilindra da mogu da zamene siceve ventila i ispoliraju lepo kanale itd?

Hurricane

MR na Dusanovcu uz autoput, rade sve, preporuka, doduse radio sam za aute sve kod njih..

castor

Sve je to super, nego ¹inko kad ti planira¹ da se vozi¹? [neampojma] [neampojma] [neampojma]
It's the ride that matters, not the bike…

Andreja

Vozi se èovek, kupio Libertija kao i ja pa ne silazi :)

Ni moja XR neæe skoro...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

castor

Ma za Hondu pitam. Ti prdavci me ne interesuju... :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Andreja

Ni mene ali Bou¾e moj :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

castor

Hoæu reæi: pauèina æe se uhvatiti, guma (kao guma-crijeva i ostalo, ne pneumatiKci) æe propasti, gume æe ispustiti, gorivo æe ispariti... Nadam se da je jo¹ malo ostalo.

A ti pozdravi zna¹ koga... ;) ;) ;)
It's the ride that matters, not the bike…