Glavni meni

Honda XR400R Adventure

Započeo Jovanovic, 23 Novembar, 2017, 21:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: aæimo poslato 10 Februar, 2018, 19:15
Kako onda moja trafika trosi 7-8 a nema toliko obrtaja?   ;D

on prica za motore  :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

FANTOM

   Meni Suzana 750- trosi na otvorenom 6,5 . A po gradu gas ovo ono ja tezak motor tezak ja zavrcem gas fino a volim i ko seljacina nekad da isturiram , e tu trosi od 7,5 do 8,5 zavisi ....

Gavrolini

Fantom svaka cast...ja vozio mnogo lakse i mladje motore sa ubrizgavanjem pa trosili vise. Ili to zavrtanje gasa nije bas zavrtanje ili lazes kao pas :)

Hohštapler

..vozi rozi motor... Samo to æu reæi ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Citat: symon poslato 10 Februar, 2018, 17:38
Citat: mali_zmaj poslato 10 Februar, 2018, 10:38
Ja se ne zavaram da cu sa 4,5 litre koliko je Zephyr trosio ,skocit na jedno 5,5 do 6 litara,i to otvorenog puta,i to samo zato sto vozim ko pickica,djaba sto je CBF ,litra je litra !!!  Da derem kao neki... ihhh..,otislo bi to jos gore!!
Ako je pravilno pode¹ena do 160 km/h otvorenog puta neæe preæi 6 litara preko toga sve zavisi. Jako malo se vozim po gradu pa nisam testirao . Sa HR ili HU gorivom i do litru manje.     

Ako ne bude podesena,ce da stimamo majke mu ga japanske!!  MTM  iz Temerina ima da radi..,po kratkom postupku!!  he he
jin-jang

FANTOM

Citat: Gavrolini poslato 10 Februar, 2018, 21:48
Fantom svaka cast...ja vozio mnogo lakse i mladje motore sa ubrizgavanjem pa trosili vise. Ili to zavrtanje gasa nije bas zavrtanje ili lazes kao pas :)

Pa ne znam vise od toga ne trosi , nemam razloga da lazem ...
    A lalu od ispod necu komentarisati 😉

bobangsxr

Citat: srbac poslato 10 Februar, 2018, 16:32
A tek Aprilia1000  [rofl] [rofl] [rofl]

Aprilia trosi manje... Ne prelazi 7 ... Ali hoce da bije i 10 ;D

Gavrolini

Lebtejebo pa meni svi motori onda bili razjebani

aæimo

@peco

©ta bi sada klasièan afrikanac napisao... a da, smrtno si me uvredio... bmw je sranje... e to ¹to si èuo...
 :'(

;D

PECA BMW

Ja ne umem da lazem - oni su me nagovorili   [farmer]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

zato sto vozi preko nosivosti.....ovo je za jednog coveka od 90 kila....na za dva od 90 ili za jednog od 150
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

aæimo

U tem sluèaju moram bmw kupiti.

;D

Jovanovic


Jovanovic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: aæimo poslato 11 Februar, 2018, 14:09
U tem sluèaju moram bmw kupiti.

;D

menjaj glavu za glavu za gs1200
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Citat: Jovanovic poslato 12 Februar, 2018, 17:25
Nesto sa plastifikacije

Pa ti jo¹ ima¹ volju da pi¹e¹ u ovoj temi? Ja ne bih imao...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Jovanovic

Mislim iskuliraæe ali izgleda da sam se zajebao solidno

Jovanovic

#217
Nastaviæu da pi¹em temu jer znam da ima njih koje zanima..A bilo bi lepo vi ostali bar umereni da budete.Hvala  [thumb_up]

Prednja viljuska:

Semerinzi otisli,prasinari losi,izguljeno,nalepnice neke skamenjene..Rastavljena skroz,semerinzi,prasinari,ulje,manzetne,nalepnice,plastike ispod manzetni nove,ostalo pregledano i po potrebi sredjeno.Sad radi kao sat  8)








Ubice me keva









I rezultat









Andreja

Samo ti rokaj fotke i tekst :)

I promeni avatar 'bem te, od svih silnih fotki koje smo napravili, ti okaèio tu sa digitrona u ¹upi...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Jovanovic