Glavni meni

Honda XR400R Adventure

Započeo Jovanovic, 23 Novembar, 2017, 21:50

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Jovanovic

Ne menjam prednju viljusku,za ovaj off koji hocu je vise nego dovoljna,a na putu je odlicna..Zadnji amortizer sam promenio,od Ktm 640 i prezadovoljan sam kako funkcionise na ovom motoru

rboban

Taj WP je za tezi motor i za PDS, tj. direktno na viljusku bez poluga.... i radi OK?

Ili ih bes ima koji rade i sa polugama na nekim serijama tj. godistima?
Ride It Like You Stole It

Jovanovic

Nije pds..Klasika,na klackalicu se dole kaci..Ima dovoljno stelovanja da moze da se prilagodi i ovom motoru u svim uslovima,sa teretom ili bez

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Taraba

Citat: Jovanovic poslato 01 Februar, 2018, 08:26
meni 690 ne moze da prismrdi xr-u.
Citat: Jovanovic poslato 01 Februar, 2018, 08:58
Zadnji amortizer sam promenio,od Ktm 640 i prezadovoljan sam kako funkcionise na ovom motoru
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Andreja

... u smislu pouzdanosti, te¾ine itd.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Jovanovic


UFF

ako ja godinama nisam uspeo da pokvarim 690 akanjem uz i niz stepenice ko ce onda? lazic? (za kostu znam da bi uspeo)
sve sam cekao da se pokvari jer svi pricaju kako su nepouzdani a ono kita, jednom mi se samo ispraznio akumulator, ja ga dopunio i vozio jos 20.000km izivljavajuci se svaki put

feelgod

Nikada nisam imao KTM ali sam se naslusao kako nista ne valjaju uglavnom od ljudi koji ih nikada nisu imali, ali bi voleo da proverim kakvi su sa jednim 990ADV

Hohštapler

Uffe jbg tebi zapao dobar komad. Onaj ¹to je imao ogrebotine od cegera
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

aæimo

Juce sam cuo od jednog vlasnika ktm 690, da nije znao sta je torex dok nije kupio ktm-a, a sad opusteno sam steluje ventile.  :D

Hurricane


mkt

ja imao ktm-a i bolje me je sluzio od dve afrike i dva horneta

UFF

Citat: aæimo poslato 02 Februar, 2018, 15:11
Juce sam cuo od jednog vlasnika ktm 690, da nije znao sta je torex dok nije kupio ktm-a, a sad opusteno sam steluje ventile.  :D

promenio oko 30 motora do sad

na nijednom nikad nisam stelovao ventile  [neampojma]

i svi radili bez problema

aæimo

Ma jok, prvi mu bio novi 1200 GS.

kepo

Kupio adv 950 sa 15000 vozio do 45000 sa dosta offa, i nista. Imam osecaj da je neizderiv. A u par situacija je bilo ozbiljnih padova, i tako su ga napravili da ni jedna parka nije ostala na farbi, kamoli nesto drugo.

Andreja

"Prodajem 950 ADV", nikad padano  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

feelgod


feelgod

Citat: kepo poslato 03 Februar, 2018, 12:15
Kupio adv 950 sa 15000 vozio do 45000 sa dosta offa, i nista. Imam osecaj da je neizderiv. A u par situacija je bilo ozbiljnih padova, i tako su ga napravili da ni jedna parka nije ostala na farbi, kamoli nesto drugo.
Svi kukaju da trosi kao tanker, a kao 990ADV je EFI pa kao manje.
Kakva su tvoja iskustva?
I jedan i drugi su mi fantazija samo bih se pre odlucio za 990ADV samo da je kinte :)

aæimo

950 trosi litru manje od afrike a ide za milju bolje.