Glavni meni

Honda XR400R Adventure

Započeo Jovanovic, 23 Novembar, 2017, 21:50

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Jovanovic

Dok ne probam ne znam :) Hvala na podr¹ci, nije lako

Lazic

Na sajtu ipone.rs ka¾u da na mom motoru treba menjati koèionu teènost na 24 meseca... :o ;D Dokazujem svaki dan da koènice rade i posle 10 godina sa istom... :o ;D

Jovanovic


Lazic

Jesam... ;D Inaèe su toliko kilave da sam doktorirao rano koèenje... :o ;D Ali isto kilavo koèi skoro 10 godina... :o :D

Jovanovic

Hahah zajebi, ako neko naglo izleti..

feelgod

Citat: Laziæ poslato 10 Novembar, 2018, 23:10
Jesam... ;D Inaèe su toliko kilave da sam doktorirao rano koèenje... :o ;D Ali isto kilavo koèi skoro 10 godina... :o :D
Da si zamenio ulje mozda ne bi morao da doktoriras :).
Iskreno to je toliko jeftino i lako uraditi da ja menjam svake godine.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 10 Novembar, 2018, 16:23
Na sajtu ipone.rs ka¾u da na mom motoru treba menjati koèionu teènost na 24 meseca... :o ;D Dokazujem svaki dan da koènice rade i posle 10 godina sa istom... :o ;D
lupetas...zadni put sam ti promenio i kociono ulje...tako da nije 10...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jovanovic




Idemo dalje :)
Oèekujem kraj radova za 10ak dana.Nema spavanja, trema ubija

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Novembar, 2018, 13:29
Citat: Laziæ poslato 10 Novembar, 2018, 16:23
Na sajtu ipone.rs ka¾u da na mom motoru treba menjati koèionu teènost na 24 meseca... :o ;D Dokazujem svaki dan da koènice rade i posle 10 godina sa istom... :o ;D
lupetas...zadni put sam ti promenio i kociono ulje...tako da nije 10...
O hvala, nisam znao... ;D Pa dobro nije 10 al je skoro 7... :o ;D

Jovanovic

Od ideje do realizacije..S obzirom da fabricki stitnik niko nema i da sam uspeo samo jednu sliku da nadjem na kojoj je on, morao sam da pravim drugi a od plastike nisam mogao, savijao bi se jer sam donji nosaè isekao da bi mogla da stane ¹ira guma.Pa mora gvo¾dje, imaæe plastièni ulo¾ak. Zajedno sa brzinskim nosaèem telefona od upravljaèa bajsa i pro¹irenim nogostupima bi trebalo sutra da ode na plastifikaciju ukoliko budem imao vremena









Jovanovic

Da ali o tome sam prièao, ima 3 kaèenja, treæe je sa unutra¹nje strane vilju¹ke.Kod mene postoji opcija na samo dva ¹rafa onda bi ovaj plastièni landarao mnogo

Lazic


Jovanovic


Lazic


Hurricane

znaèi, kofer, ono ruèno na auspuhu ¹to si radio i ovaj lancobran, ozbiljno prete da ti se useru u nivo rada koji si dr¾ao od poèetka

dal si se smorio ili ¹ta veæ ali brate, ne valja

Taraba

Ne mora da znaci... moze to lepo da se uradi.
Izgleda pristojno - treba se ofarba samo.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Jedno je samo istina, a to su dve stvari :) Bice odlicno mehanicki sredjen i ruzan kao djavo :)

Jovanovic


Jovanovic

Manje njih æe da me smara da ga voze u tom sluèaju ;)