Glavni meni

Honda XR400R Adventure

Započeo Jovanovic, 23 Novembar, 2017, 21:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Koliko je do sada sve iza¹lo...?

Jovanovic

Imam zapisano za svaki deo,ali racunacu drugi put..oko 2500-700e sa cenom motora

Jovanovic

Ram,zadnji ram i viljuska:
Haos stanje,ojacavanje,peskiranje,zastita pa plastifikacija...Nosio sam jos delova kod ovih likova,Kecman u Vojvode Stepe.Rade brzo,dobre boje,veliki izbor,a skoro za dz..Preporucujem























stilgar

i od svih boja si izabro crnu? nista crvena, narandzasta, zelena, plava zuta, zlatna .... :)

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

feelgod


UFF

plastifikacija jeste bolja zastita od farbanja ali nisam siguran da je najbolji izbor za enduro motor koji ce da pada i da se grebe jer kad se osteti ne moze se bas lako popraviti kao kad si nesto ofarbao

Hurricane

..ovaj ide na izlozbe, nece taj na off ovako sredjen

Jovanovic

Crveni ce biti svi plsticni delovi,opruga zadnjeg amortizera,glavcine tockova itd..Na zadnju viljusku ce ici kvalitetne nalepnice,na ram sa strane idu plasticne acerbis zastite,odozdo skid plate aluminijumski..Trebalo.bi da potraje

Nika

Svaka èast.  [thumb_up]

Nego... Ko æe posle to da sklopi...?  ;D

Sad ozbiljno - pretpostavljam da si imao (ne jedan) ¹raf koji je zarðao, zapekao... ©ta æe¹ da stavlja¹ umesto njega?

Mene je stra¹no nerviralo kad izgubim neki ¹raf ili se o¹teti pa moram da ga menjam - bilo je muka naæi zadovoljavajuæu zamenu...

stilgar

Citat: Jovanovic poslato 20 Februar, 2018, 12:15
Crveni ce biti svi plsticni delovi,opruga zadnjeg amortizera,glavcine tockova itd..Na zadnju viljusku ce ici kvalitetne nalepnice,na ram sa strane idu plasticne acerbis zastite,odozdo skid plate aluminijumski..Trebalo.bi da potraje
al crn ram i zadnja viljuska na enduro [doh] Ti si mlad, to treba da bude mladalacki ludo :) ima toga po netu pa iskombinuj nesto :) jedna boja pa nalepnice kod serbducka. Idi ti prefarbaj ram u neku svetlu boju dok nisi poceo da sklapas i ispeskiraj ponovo viljusku zadnju vrati joj sjaj.



a admin da sredi svoju babu ovako :)



UFF

nemam ja to vise, koji ce mi, stajala god dana niko je ni provozao nije, prodadoh pre neki dan

Jovanovic

Ma jok,bice to dobro..Viljuska izubijana bila,morao da se nanese sloj preko..A za srafove jeste zeznuto,za ono sto ne mogu da nadjem uzmem siri pa strugar obradi po meri


stilgar

Citat: Jovanovic poslato 20 Februar, 2018, 14:56





da al i jednom i drugom motoru iz tvog primera je ram crven. ok tvoj motor, mislim da bi bio lepsi da je neka svetla boja rama.

Jovanovic

Bice puno crvene na njemu,nisam hteo da preteram..Ma ima da izuva 💪

Jovanovic

Zadnja viljuska je inace tamno siva..Falio jedan nosac lancobrana,otkinut..to sredjeno i ojacan var na postojecem



Ojacan i zadnji ram,trebalo bi da moze da idrzi teret





lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Jovanovic

Ne preostaje nista nego da se testira 😆

Taraba

Tip: Ne zaboravi da ogulis plastifikaciju na mestu gde ti ide masa na ram.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?