Glavni meni

Купујем Дњепар

Započeo El Jefe, 18 Novembar, 2017, 00:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Пријатељ тражи Дњепар. Папири нису битни. Поруке у ПП.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

pa da. posle nam kradu  stare motore. il nekom siromaku po rusije i bugarske. ja bi za ovo slao na goli otok.

El Jefe

Папири нису битни ,битно је да није украден, многи су купљени овде код нас. Дотеривали су их Руси и продавали  али тада нису могли да се легално  региструју.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

#3
zanm, zezam te. ja sam roðen i odrastao u kamp ko¹utnjaku. i nama su ostavljali sva¹ta. bugarin angel nam ostavio ladu ko novu. al ne mo¾e da se registruje. ne znam dal sad mo¾e, a ne verujem da mo¾e. tj sigurno ne mo¾e, osim ako nije danas u¹o u zemlju pa prespavao u carini dok se ne ocarini. ako misli¹ na tu foru, inaèe ode u carinski prekr¹aj.

El Jefe

Већ сам помислио да си заборавио ко ти је у Падинбург доносио Дрину без филтера и суви врат,
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

jebeliga, davno be¹e. seæam se samo da je slavkin mirko bio kljuèar a tast mu upravik i da je pola rakovice robijalo. i kad su mene vidli tamo smejali mi se, ¹ta æet ti ovde, ono mora da je svet oti¹o u kurac kad je kosta dospeo u æorku. jebiga, sudiji nije dala ¾ena veèe pre no ¹to sam i¹o kod njega. zalomi se ponekad svakome ;D

saæu opet malo, da se prisetim, kako sam se smrzo ko pièka....