Glavni meni

Karcher 580 ma¹ina za pranje pod pritiskom

Započeo bora63, 14 Novembar, 2017, 18:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bora63

Karcher ma¹ina za pranje pod pritiskom, komplet sa pu¹kom i crevom.
Aluminijumska pumpa
Motor 2,0 kw
Pritisak 90-110bar
Protok 9 l/m
Ispravna i sasvim pristojno pere za kucne uslove.
Cena 50 evropskih, sasvim prihvatljiva i rekao bih povoljna jer videgt ce te, po oglasima mnogo veca.
Bora 063435353


bora63


eclipse4

zajebasmo se u sekundi pa mora menjam post :)

bora63

Posto fotke i nisu nesto ,jbg sporet Smederevac pa ne izostrava bas najbolje  ;D ,  evo par novih fotki koje su za nijansu bolje :P






Zeljkamp

Pocetkom 1995. godine, neposredno nakon zavrsetka vojnog roka, otvorio sam perionicu automobila u garazi koja se nalazi u sklopu moje porodicne kuce. Jbg, nisam vise hteo da mi matorci daju dzeparac i da zavisim od njih, pa sam resio da sam zaradjujem novce. Kao nagradu, moji su rekli da ce u pocetku oni placati struju i vodu i da ce mi dati na sluzenje kucni, Slobodin, usisivac i bas ovakvu Karcher masinu koju je cale kupio za nas jer smo tada imali nekoliko automobila. Perionica se zvala McLaren a Karcher je svakodnevno radio 2 pune godine. Stucnuo nije. Jedine probleme smo imali sa diznom na pusci.

Dakle, od mene preporuka.
TwinZ Auto & Moto

bora63

Hvala Zeljkamp, aparat je stvarno dobar. Valjda zato i ima u odnosu na druge jos uvek dosta jaku cenu po oglasima.I ja sam ovaj uzeo nov, nesecam se tacno kad ali ima dosta od tad. Radio je bas lepo i bez vecih problema. Malo paznje u radu s njim i nikakvih glavobolja. Par kikseva sam imao ali tudjom krivicom no nista strasno, slomljeno crevo zbog nepaznje, ostecena gumica usled grubog sklapanja puske..... ali sve sanirano bez nekih vecih glavobolja. Motor i sama pumpa su perfektni, nisu ni stucnuli ni jednom do sada. Sve u svemu sam prezadovoljan.
Aparat je sinoc prodat i nadam se da ce i novi vlasnik biti bar upola zadovoljan kao ja. Sve u svemu, oglas moze u stare