Glavni meni

Audi A4 2.0Tfsi automatik quattro 2005

Započeo Serpente, 13 Novembar, 2017, 13:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Andjelo poslato 14 Novembar, 2017, 18:53
Mislim da je pumpa mehanièka kao na 1.6 fsi motor ali ima i elektriènu u rezervoaru ova nabija dodatni pritisak u sistemu za ubrizgavanje
E jebem ih onda ba¹... :D

Elektrièna u rezervoaru je verovatno standardna, a ova mu doðe k'o Bo¹ pumpa... Fak... Onda treba neki elektro ventil i povratni vod ka rezervoaru... Cimanje...

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Serpente

Citat: Andjelo poslato 14 Novembar, 2017, 18:53
Mislim da je pumpa mehanièka kao na 1.6 fsi motor ali ima i elektriènu u rezervoaru ova nabija dodatni pritisak u sistemu za ubrizgavanje

e mislim da je zato i skup ovoliko plin, sve se to izbacuje i stavlja za plinski uredjaj. Tako sam bar ja razumeo lika za kog mi je preporucio covek kome verujem jako :) imas servis plina na svakih 10k takodje, te neke dizne plinske se menjaju na 100-150k itd, ne secam se iskreno detalja.
Be the change you want to see in the world!

nikola_m

Svi fsi i tfsi imaju tu mehanicku pumpu visokog pritiska koja se pogoni preko bregaste, i taj hidropodizac koji je veza izmedju bregaste i pumpe hoce da se osteti i probusi od rada, zato je preporucljivo da se menja otprilike kad i zupcasti kais.




MIGE


Lazic

Jebe¹ pare, va¾no je prijateljstvo... ;D

Serpente

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPP :D
Be the change you want to see in the world!

Lazic


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

©to, vrhunska zujalica za grad... Naroèito ako si zgodna riba... ;D

Serpente

Citat: Laziæ poslato 20 Novembar, 2017, 19:15
©to, vrhunska zujalica za grad... Naroèito ako si zgodna riba... ;D

ppa kako,znas me znam te :D

@Andreja pa vidis nisam ni razmisljao do sad o tome :D
Be the change you want to see in the world!

Serpente

Be the change you want to see in the world!

bigbad86

MA ugradi plin. Jeste 1100e al verovatno moze na rate. Tu ratu ces mesecno otplacivati ustedom u gorivu i posle ti ostaje dzabe plin. Stavi sve na papir, videces da je tako.

MIGE


bigbad86


Boban_m


feelgod


bigbad86

Citat: Boban_m poslato 12 Decembar, 2017, 21:50
Kolika je razlika u parama na 100km?

U parama izadje skoro 50% jeftinije na plin na 100km.

Ivicat


Lazic

Obièno dok ljudi voze na benzin ne stiskaju mnogo gas, kad ugrade plin poènu... ;D Tad se u¹teda drastièno smanji... :D