Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 2 3 [4] 5
Štampaj
Autor Tema: 18. MotoGP 2017 - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana  (Pročitano 1289 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
andrijadragan
Pocetnik
*

Van mreže Van mreže
 Motor:
R 1 ,K7,HAYA
Born to be wild

Kvalitet: +7 (3%)
Zahvalnice: 0

Odgovor #60 - 13 Novembar, 2017, 16:35 Ocena: +1
Ignoriši

Makar se  razjasnilo   sta  je  MAPPING  8...   atomski  s  leva  u  soder  rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
Gavrolini
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
2t
 Facebook: Poseti
mk. BATANA

Kvalitet: +1740 (37%)
Zahvalnice: 119

Odgovor #61 - 13 Novembar, 2017, 17:29 Ocena: 0
Ignoriši

Pa sta nije jasno...morao je da cuva markezu bulju da mu vrati za ono od pre dve godine

A zar ne bese pre dve godine u Austlaliji, u samom finisu sampionata, da je Markez na samom kraju trke obisao Lorenca i pobedio? Skinuo mu 5 bodova, nicim izazvan.

Juce je Markez uradio ono sto bi retko ko. Rizikovao je titulu zbog pobede u jednoj trci i to na poslednjoj trci kada ispravke vise nema. Nije hteo da osvoji titulu kao drugoplasirani. Krenuo na pobedu, pa sta bude. To je ono sto privlaci ljude da gledaju moto trke. S druge strane, Lorenco nije poslusao naredbu tima da propusti sporijeg...

E, bas zbog toga se o ovoj trci prica i bas po tome ce ova trka ostati zapamcena.
Inece bi brzo potonula u zaborav kao i ostale prosecne trke.

Cisto sumnjam da ce ova trka biti zapamcena...a i po cemu bi bila?

serbduck
Iskusni pozer

Na mreži Na mreži
 Motor:
HONDA CBR 1000 F
Kvalitet: +365 (26%)
Zahvalnice: 25

Odgovor #62 - 13 Novembar, 2017, 17:32 Ocena: 0
Ignoriši

U trenutku mi se ucinilo da sam subjektivan , ali posle citanja ove teme vidim da nisam. Dosta ljudi ono malo govno smatra velikim govnetom - i jeste govno.
Elem, Dorna je spanska i ima veliki problem jer bez Rosija u trkama, gubi bar 50 % gledalaca. Postoje unazad par godina razni pokusaji da se Rosiju nadje zamena - ne u smislu sampiona vec idola. Markez je zato i doveden u GP. Zbog njega je promenjeno pravilo. Za njega ne vaze kazne...ali se decko sam zajebo i pomogao gore pomenutom govancetu da osvoji titulu.
Moze da osvoji jos 20 titula - i nista. Nikada nece biti prihvacen. Njemu i govancetu zvizde na svim stazama...i kod kuce. Bas su sampioni...

Da ne bude zabune - govance i govno s pocetka je Lorenco.

P.S. Bacanje kocke mu dodje na isto kao govancetovo kupanje u bari...umal se ne udavi budala. Mogu da budu vozaci, ali nikada ne mogu da budu ono sto je Rosi.
P.S.S. Inace proslava govancetove poslednje titule je otkazana... Otkazala je YAMAHA. Znate li zasto? Pa dosao bi on i njegova najuza rodbina - ne vise od 20 ljudi. Za Yamahu je bila manja sramota da otkaze proslavu.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!
sasafilipovic
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki GSXR600
Kvalitet: +384 (27%)
Zahvalnice: 24

Odgovor #63 - 13 Novembar, 2017, 18:36 Ocena: 0
Ignoriši

Kad si spomenuo Rosija... zasto se on nije trkao juce? Bojkotovao govno i govance?

Sent from my m3 note using Tapatalk
Ivicat
Iskusni pozer

Na mreži Na mreži
 Motor:
900rr
Kvalitet: +483 (30%)
Zahvalnice: 28

Odgovor #64 - 13 Novembar, 2017, 18:41 Ocena: +1
Ignoriši

Gledam ovaj post iznad od serbduck-a. I konacno razumem otkuda moje cudjenje zasto je Rosi to sto jeste u ocima njegovih navijaca. Reci kao sto su: popularnost, idol, prihvacenost, zvizdanje, kocke, bare i proslave, za mene ne postoje niti me zanimaju. Ja cak i ne gledam proglasnjenje pobednika...
Ja pocinjem da gledam par minuta pre trke i kada svi prodju kroz cilj, prekidam. Ja gledam TRKU. Predstave i kome(n)dije me nikada nisu zanimale niti me zanimaju. Da me zanimaju, gledao bih farmu.
petar357
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
honda
Kvalitet: +81 (21%)
Zahvalnice: 13

Odgovor #65 - 13 Novembar, 2017, 19:15 Ocena: 0
Ignoriši

U trenutku mi se ucinilo da sam subjektivan , ali posle citanja ove teme vidim da nisam. Dosta ljudi ono malo govno smatra velikim govnetom - i jeste govno.
Elem, Dorna je spanska i ima veliki problem jer bez Rosija u trkama, gubi bar 50 % gledalaca. Postoje unazad par godina razni pokusaji da se Rosiju nadje zamena - ne u smislu sampiona vec idola. Markez je zato i doveden u GP. Zbog njega je promenjeno pravilo. Za njega ne vaze kazne...ali se decko sam zajebo i pomogao gore pomenutom govancetu da osvoji titulu.
Moze da osvoji jos 20 titula - i nista. Nikada nece biti prihvacen. Njemu i govancetu zvizde na svim stazama...i kod kuce. Bas su sampioni...

Da ne bude zabune - govance i govno s pocetka je Lorenco.

P.S. Bacanje kocke mu dodje na isto kao govancetovo kupanje u bari...umal se ne udavi budala. Mogu da budu vozaci, ali nikada ne mogu da budu ono sto je Rosi.
P.S.S. Inace proslava govancetove poslednje titule je otkazana... Otkazala je YAMAHA. Znate li zasto? Pa dosao bi on i njegova najuza rodbina - ne vise od 20 ljudi. Za Yamahu je bila manja sramota da otkaze proslavu.

Boze, o  cemu sve ovaj covek prica?

O svemu samo ne o trci, o voznji, o vozackim bravurama, preticanjima... Valjda se trke gledaju zbog toga...

Kakvo davljenje u bari? Kakva kocka? Koji rejtinzi gledanosti? Kakvi idoli? Ko je na kraju malo, ko srednje a ko veliko govno?

Ocigledno da su rijaliti programi ostavili trag...

srbac
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Ducati GP17
Kvalitet: +671 (12%)
Zahvalnice: 95

Odgovor #66 - 13 Novembar, 2017, 19:44 Ocena: 0
Ignoriši

Druse rossi mi ti se kunemo

I posle rosija rossi

Rossi i mi

Rossi je izmislio nesvrstane

Rossi je imao plavi voz/vlak

Rossiizam

Čuvajmo bratstvo jedinstvo kao zenicu oka svog

rofl rofl rofl goo Valeee

zemunboy
Lock 'N' Load
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kawasaki Ol'Dirty Bastard KDX250R MX/SM evil
Team Green

Kvalitet: +867 (31%)
Zahvalnice: 63

Odgovor #67 - 13 Novembar, 2017, 20:00 Ocena: +2
Ignoriši

serbduck
Iskusni pozer

Na mreži Na mreži
 Motor:
HONDA CBR 1000 F
Kvalitet: +365 (26%)

Odgovor #68 - 13 Novembar, 2017, 20:14 Ocena: 0
Ignoriši

Pomenuto ranije da govance nije htelo da pusti Dovija.
Potvrdih da isto to mislim.
Dodadoh da su smesni u pokusaju da imitiraju Rosija i da je to zaludan posao jer Rosijeva popularnost na nivou idola nije dostizna.
Trke gledam od Mamole, pa do danas -  i uzivam, sem u onim vec pomenutim gde govance pomaze drugaru da pobedi.

Inace Moto GP voze vanzemaljci - svi do jednog. Razlike su u nijansama - sto u umecu - sto u motoru.

Ovo kako ste vi razumeli i sta ste procitali je nesto drugo. Eto sad sam probao i da se objasnim.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!
zozon
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda Afrika Twin; Honda CR 500 R
Kvalitet: +100 (19%)

Odgovor #69 - 14 Novembar, 2017, 00:30 Ocena: +2
Ignoriši

Pa sta nije jasno...morao je da cuva markezu bulju da mu vrati za ono od pre dve godine

A zar ne bese pre dve godine u Austlaliji, u samom finisu sampionata, da je Markez na samom kraju trke obisao Lorenca i pobedio? Skinuo mu 5 bodova, nicim izazvan.

Juce je Markez uradio ono sto bi retko ko. Rizikovao je titulu zbog pobede u jednoj trci i to na poslednjoj trci kada ispravke vise nema. Nije hteo da osvoji titulu kao drugoplasirani. Krenuo na pobedu, pa sta bude. To je ono sto privlaci ljude da gledaju moto trke. S druge strane, Lorenco nije poslusao naredbu tima da propusti sporijeg...

E, bas zbog toga se o ovoj trci prica i bas po tome ce ova trka ostati zapamcena.
Inece bi brzo potonula u zaborav kao i ostale prosecne trke.

Trebalo je da naucis do sad da se prica samo o trkama u kojima je rosi nekoga od konkurencije odgurao u prasinu ... sve ostale trke u kojima je pobedio neko drugi je namestila dorna Cheesy
mali_zmaj
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
trenutno rošule
Kvalitet: +1008 (24%)
Zahvalnice: 48

Odgovor #70 - 14 Novembar, 2017, 16:49 Ocena: 0
Ignoriši

U svakom slučaju ne podržavam odluke timova,ali nije se Lorenzo kao borio za nešto,pošto je ove sezone bio truba,da su on i Dovi u borbi za poziciju,i bodove, naravno da ga ne treba pustiti,pošto je realno falilo brzine Doviju,al je trebao da posluša tim,pa ga propusti,da ovaj makar pokuša da uzme prvo mjesto,pošto je bio u nekakvoj borbi za isto,mada je to bila teška misija!! 

jin-jang
bigbad86
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda Sevenfifty RC42
Ili zivis rokenrol ili ne znas sta je to

Kvalitet: +650 (14%)

Odgovor #71 - 14 Novembar, 2017, 22:05 Ocena: 0
Ignoriši

JA bih da demantujem neke ovde. Markez je govno a Lorenco je smrdlja.

eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
honda cbr600rr 2005
Kvalitet: +3685 (35%)
Zahvalnice: 121

Odgovor #72 - 14 Novembar, 2017, 22:38 Ocena: 0
Ignoriši

ali je rosi ostao kralj!!!!!

2018u nastavljamo uz dedu!!!!
Mad Max
Trkač
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha R-1 M, Aerox 50
Lokacija: Gornje Crnjelovo, Republika Srpska-St. Gallen, Switzerland
Kvalitet: +571 (35%)
Zahvalnice: 33

Odgovor #73 - 17 Novembar, 2017, 23:11 Ocena: +1
Ignoriši

Samo da dodam i odjavljujem se iz ove teme.

Na pocetku trke je Dovi bio brzi od 99, ne toliko da ga oduva, ali je bio brzi. 99 je sam trebao negde da se otvori i propusti ga, ali eto dokazao je sve ono sto mnogi misle.

Inace da trke se gledaju, a ne shou program, ali taj shou program je poceo Rossi i uvjek mu islo od ruke. Sa svim tim je doveo gledanost do vrhunca.

Dede i Babe znaju da ima neki Rossi vozi dobro Motor.

99 i 93 su poceli da imitiraju njega, tj shou program, ali uzaludno i izvestaceno, zato su ih mnogi omrzli,

Da, dorna ima veliki Problem, ne mogu da pronadju novu maskotu. Jos Niko nije uspeo da zameni Rossi-ja

93 je stvarno Unikat sto se tice voznje, ali unistio se nekim postupcima, kao i 99

Naravno da trke ne treba da se namestaju, niti timovi mogu da uticu tokom sezone na vozaca, ali na zadnjoj trci se zna sta je prioritet.

Inace Dovi mi se veoma dopada zbog svog ponasanja, nisam primetio da bilo koga imitira niti pokusava nesto da izvodi. Blago nasmejan i smiren.

Brzi od smrti, Jaci od bola
petar357
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
honda
Kvalitet: +81 (21%)

Odgovor #74 - 18 Novembar, 2017, 10:29 Ocena: +1
Ignoriši

Sve si ti to u pravu.

Ali pravi ljubitelji trka gledaju trku i vozacke vestine i ne interesuje ih ko je od vozaca bolji ili losiji soumen, za to vec postoje razni rijaliti programi.

Takodje, ne vole da gledaju laziranje trke od strane timova. Uzgred, namestanje rezultata je u vecini sportova podlozno disciplinskim pa i krivicnim sankcijama, bas u cilju ocuvanja sportskog duha i popularnosti kod publike
Hoštapler
Hoštapler
Mod
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kymco people 250, VFR800fi
The force that guides the stars guides you to.

Kvalitet: +4091 (33%)
Zahvalnice: 297

Odgovor #75 - 19 Novembar, 2017, 12:44 Ocena: +4

Po mom mišljenju, pa makar bio i izminusiran, Lorenco nije trebao da ga pusti. Nije ovo fudbal, ovde je svako za sebe. Es brži? Prodji. Nisi? Plači.
A i Lorenco priprema teren za sledecu sezonu.
Kolko god je samoživi skot ne može mu se osporiti da je tek za godinu dana stigao na dukatiju gde je Andreama (na obojicu mislim) trebalo 4 godine, a gde se niko nije proslavio.
Skidam mu kapu jer je sa komforne pozicije u yamahi koja je realno mogla još dugo da mu pruži motor za borbu za titule rešio da ode na mesto odakle se i "najveći" vratio ko popišan. I ko god misli da bi neko drugo mogo bolje (Markez npr.) nek razmisli dva puta dal bi taj imao muda da uradi isto.
Mi još nismo videli Markeza u poziciji gde treba da se bori vozeći lošiju spravu.

Za mene je zato Vinjales junak. Na suzukiju je uradio nešto što se neće dugo ponoviti.

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.
eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
honda cbr600rr 2005
Kvalitet: +3685 (35%)
Zahvalnice: 121

Odgovor #76 - 20 Novembar, 2017, 00:56 Ocena: 0
Ignoriši

......da je tek za godinu dana stigao na dukatiju gde je Andreama (na obojicu mislim) trebalo 4 godine, a gde se niko nije proslavio.......

pa nece ni on  rofl rofl
Biker-Boy
Iskusni pozer

Na mreži Na mreži
 Motor:
CBR 600FF
Prof. Dr. Pametnjaković

Kvalitet: +1007 (48%)
Zahvalnice: 22

Odgovor #77 - 20 Novembar, 2017, 01:57 Ocena: 0
Ignoriši

Po mom mišljenju, pa makar bio i izminusiran, Lorenco nije trebao da ga pusti. Nije ovo fudbal, ovde je svako za sebe. Es brži? Prodji. Nisi? Plači.
Kolko god je samoživi skot ne može mu se osporiti da je tek za godinu dana stigao na dukatiju gde je Andreama (na obojicu mislim) trebalo 4 godine, a gde se niko nije proslavio.
Skidam mu kapu jer je sa komforne pozicije u yamahi koja je realno mogla još dugo da mu pruži motor za borbu za titule rešio da ode na mesto odakle se i "najveći" vratio ko popišan. I ko god misli da bi neko drugo mogo bolje (Markez npr.) nek razmisli dva puta dal bi taj imao muda da uradi isto.
Mi još nismo videli Markeza u poziciji gde treba da se bori vozeći lošiju spravu.

Za mene je zato Vinjales junak. Na suzukiju je uradio nešto što se neće dugo ponoviti.
Amen
Darko
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
kawasaki zzr 600  , Yamaha Yzf tundercat 2003 ,
"na svakoj hondi koju kupim rikne regler" - by MKT

Kvalitet: +1683 (22%)
Zahvalnice: 244

Odgovor #78 - 20 Novembar, 2017, 18:47 Ocena: 0
Ignoriši

upravo

Hoštapler
Hoštapler
Mod
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kymco people 250, VFR800fi
The force that guides the stars guides you to.

Kvalitet: +4091 (33%)
Zahvalnice: 297

Odgovor #79 - 20 Novembar, 2017, 18:55 Ocena: 0

......da je tek za godinu dana stigao na dukatiju gde je Andreama (na obojicu mislim) trebalo 4 godine, a gde se niko nije proslavio.......

pa nece ni on  rofl rofl

Ne znam...
Ja ne bih smeo da se kladim.
Svaki start trke je ubedljivo najbolji tempo imao. Jebe ga čuvanje guma. Da izuči tu umetnost i držte gaće. Dukati je ozbiljno zagrizao da uzme titulu, unajmili su Điđija (koji je od Aprilije napravio WSBK fenomen) i Lorenca, tuku ozbiljan keš, to mora odskočiti negde. Ne bi me čudilo da dogodine gledamo Dovija i Lorenca kako se tuku za pobede.

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.
Stranice: 1 2 3 [4] 5
Štampaj
Moto Manijaci  |  Moto sport  |  MotoGP (Urednik: Hoštapler)  |  Tema: 18. MotoGP 2017 - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana